Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 22:44, 03 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asiak napisał(a)
Na wiosnę chyba zakupię pashminę
Madzenko, a czy na rabacie szerokości 1m będzie jej dobrze? Starczy jej miejsca, bo chciałabym podsadzić jej jeszcze jakieś trawki


Wg mnie bez problemu, to mała roza
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:46, 03 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
semcio napisał(a)
Przeleciałem Twój wątek (a właściwie wszystkie!) I jestem pod wrażeniem! WOW! Sam zastanawiałem się, czy warto zaczynać swój wątek na ogrodowisku w stanie "zaraz po budowie", ale może mnie to przekona - widać ewolucję ogrodu przez lata. Na pewno będę tutaj stałym bywalcem!

Pozdrawiam!


Witam w Grupie Wrocławskiej pierwszego mężczyznę!!!!
Zapraszma częsciej i liczę na szybkie załozenie watku. Avatarek zapowiada ciekawy dom zatem i ogród pewnie bedzie bardzo interesujący!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 22:48, 03 lis 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Madzenka napisał(a)


Znalzłam miejsce dla werbeny w trawach i niebieskich rozach


Brawo Ty Moja znajduje sobie miejsce sama... ale daje się łatwo eksmitować, więc nie płaczę.
Madzenka 22:49, 03 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Tulucy, Janka, Makao, Kacha, Anda ciesze sie , ze zaintersowalo Was zestaienie róz. Ja po tym seoznie mam jednka niedosyt, liczyłam ze więcej dwu i trzylatek zachwyci obfitością kwitnienia.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:51, 03 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Malgosik napisał(a)
niesamowite te Twoje róże
na którą godzinę umawiacie się 3 grudnia?


Zwyczajowo 7:30-8
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:54, 03 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Juzia napisał(a)
Ale mnie kusisz tymi filiżankami!
Top 3 i aż dwie sztuki
Chociaż na ascot to się chyba nigdy nie zdecyduję....Alnwick woła do mnie bardzo

U mnie w tym roku na pierwszym miejscu chyba Claire Marshall.



Claire Marshall i mnie zachwyciła kwiatami, ale na ranking nie zasłużyła za mała ilosc tych pieknych kwiatów. Moze za rok zachwyci totalnie?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:57, 03 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iwk4 napisał(a)

Myślałam, że jak wybiorę sobie róże, posadzę, to nie będę ich wymieniać...
A już myślę, gdzie znaleźć dla tej panienki miejsce.
Doczytapam wysokość 1-1,2 ? W którym sezonie zaczęła zachwycać?
Słońce czy półcień?

Dziękuję Madżenko za porównanie. Czekałam na nie.

Czytam, że będzie ranking traw. Koniecznie wołaj, jak zrobisz



Iwonka The Alnwick rośnie u mnie w pełnym słońcu i znakomicie sobie radzi. Obficie zaczęła kwitnac w drugim sezonie , ale o trzeciego szaleje. W tym roku obchodziła 4 urodziny w moim ogrodzie, to jedna z pierwszych austinek u mnie

Co do obfitosci kwitnienia austinek nie ma zadnej reguły. To raczej loteria czy dostaniesz dorodna sadzonkę, ktora w drugim seoznie pokaze na co ja stac, czy po 3 latach będzie nadla grymasić jak u mnie Brother Cadfaell czy Allan Tichmarsh
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:59, 03 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
Podziwiam Twoje róże wydaje misie ze ten tok dla róż niebyłe łaskawy, przynajmniej u mnie...


U mnie drugie kwitnienie było marne. W ubiegłym roku w skwarze +35 stopni w sieprniu roze zdecydowanie lepiej sobie lepiej radziły.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kasia_CS 23:38, 03 lis 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Madzenka napisał(a)



Co do obfitosci kwitnienia austinek nie ma zadnej reguły. To raczej loteria czy dostaniesz dorodna sadzonkę, ktora w drugim seoznie pokaze na co ja stac, czy po 3 latach będzie nadla grymasić jak u mnie Brother Cadfaell czy Allan Tichmarsh


Bardzo jestem ciekawa jak będzie z moimi golaskami, które wsadzilam w październiku-austinki akurat niezbyt dorodne mi się trafily, no ale zobaczymy. Za to Ascot ma badyle grubosci kciuka, więc liczę na nią
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
anulajda 07:29, 04 lis 2016


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Burgundy I który sezon jest u Ciebie bo piszesz że stale łapie plamistość i nawet wtedy jak rosła na palącym słońcu w poprzednim roku też? bo u mnie rośnie w trzech różnych miejscach i właśnie tam gdzie ma najwięcej słońca miała mniej porażonych liści od innych, które są w trawach prawie łyse. Burgundy były jedne z tych które nie zdążyłam potraktować miedzianem bo to był zakup wiosenny z gołym korzeniem i myślałam że to stąd ta przypadłość
Pashmina bardzo mnie kusi swym kształtem i kolorem (liści też) bo coś ciągnie mnie ostatnio do bladych róż a u Ciebie jest piękna jak również Alnwick R.
Co do Falstaff i MW mam te same odczucia, reszty Twoich topowych piękności nie mam

PS.Co za róża rośnie w nogach Williama?

____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies