Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

kasja83 07:40, 04 lis 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Madzenka napisał(a)


Ani Ma wizytówka nieaktualizowane od dwóch lat, muszę spędzić jeden weekend na jej odnowienie
Byłoby fajnie. Może zimowe wieczory będą temu sprzyjać??
Marzenka u Ciebie rankingi, przeglądy teraz-lubię podsumowania
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AniMa 08:24, 04 lis 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Jak pokażę eMowi nową wizytówke, to na pewno usiądzie z wrażenia
Marzenko a we Wrocku to gdzie się spotykamy, bo kiedy i o której godzinie to wiem...?
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Pszczelarnia 11:27, 04 lis 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
3.12. jestem w pobliżu, gdzie info o spotkaniu, bo ja chcęęęęę! Nie przekopię się przez wpisy. I jeszcze mam PW.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AniMa 13:39, 04 lis 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
do Madzeńki idź. Spotkanie we Wroclawiu 7;30-8:00...ale tez muszę doczytac gdzie....giełda???
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
ewa004 17:27, 04 lis 2016


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Buziaki
Pashmina kusi mnie juz od dawna ...myślę czy Aspirin na różance na nia nie wymienić .
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
an_tre 18:37, 04 lis 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Cudowne róże, nie mogłam oczu oderwać
z w/w mam tylko Ascot
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
TeresaK 22:18, 04 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
"Boję się" róż, bo mają miano trudnych roślin. Ale zanotowałam Twoją przekonującą Top listę i spróbuję znaleźć miejsce dla nich w swoim ogrodzie Czekam z niecierpliwością na Twoją 10 traw
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Madzenka 09:44, 05 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Róże kusza?
Na trawki trzeba będzie troszkę poczekac. Moze pod koniec listopada będzie torszkę luźniej w mojej czasoprzestrzeni to poświęcę wieczor na ranking trawek i pseudotrawek

Ogród cały zasypany lisćmi, lece zbierać bo zapowiadali deszcz a póki co przejaśniło się. Jeszcze z tydzien i po zapowiadanych przymrozkach pewnie bedzie łyso w ogrodzie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:49, 05 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
AniMa napisał(a)
Jak pokażę eMowi nową wizytówke, to na pewno usiądzie z wrażenia
Marzenko a we Wrocku to gdzie się spotykamy, bo kiedy i o której godzinie to wiem...?


Widzimy sie 3 grudnia o 7:30 na giełdzie kwiatowej. Szukamy się komórkami
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:54, 05 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
anulajda napisał(a)
Burgundy I który sezon jest u Ciebie bo piszesz że stale łapie plamistość i nawet wtedy jak rosła na palącym słońcu w poprzednim roku też? bo u mnie rośnie w trzech różnych miejscach i właśnie tam gdzie ma najwięcej słońca miała mniej porażonych liści od innych, które są w trawach prawie łyse. Burgundy były jedne z tych które nie zdążyłam potraktować miedzianem bo to był zakup wiosenny z gołym korzeniem i myślałam że to stąd ta przypadłość
Pashmina bardzo mnie kusi swym kształtem i kolorem (liści też) bo coś ciągnie mnie ostatnio do bladych róż a u Ciebie jest piękna jak również Alnwick R.
Co do Falstaff i MW mam te same odczucia, reszty Twoich topowych piękności nie mam

PS.Co za róża rośnie w nogach Williama?


Burgundy mam już 3,5 sezonu i stałe łapie plamistość. Wiec ta róża tak ma.
W nogach Williama rosnie róza NN podobna do Baillando ale to nie ona
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies