Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

GorAna 11:04, 05 lis 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Ach te Twoje różę....zaczynam chorować.....mam czas do wiosny.....ciekawe, czy wyzdrowieję, czy poczynię zakupy
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
kasia_c 22:07, 05 lis 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Madzenko, masz chyba trzmieliny na pniu. Ochraniasz je jakoś przed zimą?
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
KasiaWB 22:41, 05 lis 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Dziękuję za ranking bardzo pomocny
I pytanie : zamierzam posadzić Pashminę 3-5 egz. obok siebie lub 3 z przodu a 2 pomiędzy w drugim rzędzie - ale w jakiej odległości pomiędzy? czy dobrze będą wyglądać z Eden R.? są podobne, więc może? czy lepiej Constance Spry? hmm...
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Zagajanka 23:04, 05 lis 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Madzenka napisał(a)

Jana nie ręczę, ze ranking będzie odmienny wiele nabytków wejdzie w trzeci rok ! Artemis pewnie będzie triumfować za rok, to będzie jej drugi sezon, ale bardziej ciekawa jestem Wedding Piano. Przyszly rok mam nadzieje, ze bedzie należał do bladawców intensywnie kupowanych na przełomie 2015/2016. Mam lekki przesyt purpurami

Ja jeszcze trochę purpur dokupiłam w tym roku, bo bladawców mam aż za nadto
Wedding Piano kwitła u mnie już w drugim sezonie baaardzo obficie, ale jednak nie widzę w niej tego uroku, na który liczyłam. Poza tym miała sporą przerwę w kwtnieniu i drugi raz kwiatków miała bardzo mało. Trzymam ją na razie, bo zamierzam uzbierać większość z serii Piano, a dalej zobaczymy.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Milka 05:48, 06 lis 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ranking wypadł super, pracochłonne dzieło.
Osobiscie wszystkie mnie się podobają.
Ciekawa jestem, jak twoja Nn u mnie się spisze, posadzona i specjalnie dla niej przesadzilam juki, bylo to mega trudne.
Dzieki i cieszę się, ze masz cieplutki kubraczek
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 06:30, 07 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kasia_c napisał(a)
Madzenko, masz chyba trzmieliny na pniu. Ochraniasz je jakoś przed zimą?


Nigdy nie ochraniałem, ale u nas strefa 7a. Rosliny rosnace w gruncie w czasie tych ciepłych zim na przestrzeni ostatnich lat daja sobie znakomicie rade, za wyjatkiem traw, ktore wygniwają
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:32, 07 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
KasiaWB napisał(a)
Dziękuję za ranking bardzo pomocny
I pytanie : zamierzam posadzić Pashminę 3-5 egz. obok siebie lub 3 z przodu a 2 pomiędzy w drugim rzędzie - ale w jakiej odległości pomiędzy? czy dobrze będą wyglądać z Eden R.? są podobne, więc może? czy lepiej Constance Spry? hmm...
Pozdrawiam


Jakos nie wdze malutkie Pashminy w nogach pnącej Constance (to przeciez kilkumetrowy potwór) a nawet Eden Rose, ktora po kilku katach też będzie miała ze 3 lata. Nie lepiej posaadzić trawy w nogi rózy pnącej aby prez cały rok to miejsce było ładne? Nie wypowiem się jeszcze na temat Pashminy bo ma u mnie jeden sezona. To zupełnie niemiarodajne w zakresie roz. Oceniam, ze bedzie miała max szerokosć 50 cm, ale kto wie, moze sie mocniej rozrosnie?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 06:35, 07 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pozdrawiam Was serdecznie. Ponieważ pogoda niesprzyjajaca (siąpi cały czas na głowę) zupełnie nie mam ochoty na robienie zdjęć. Skupiłam sie na zbieraniu lisci w sobotę. Wiodę teaz zycie całkowicie nieogrodowe i uciekam przed sezonem ogórkowym (nie myślić z ogrodowym) na forum
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Danucha 14:53, 07 lis 2016


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Ranking odczytałam z zapartym tchemNie mam niestety nr1 Alnwick Rose, która podobnie jak Jóżię, woła mnie. Nie mam też paschminy,.. a cudna jest. Mus to zmienić . Różyczka u mnie w stopniu zaawansowanym i bez rokowań na wyzdrowienie. Pięknie u Ciebie jak zawsze
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Pszczelarnia 15:20, 07 lis 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Madzenka napisał(a)

Burgundy mam już 3,5 sezonu i stałe łapie plamistość. Wiec ta róża tak ma.
(...)


Miałam ja wywalić ale jak opadną jej zaplamione liście, to ona nadal przyciąga wzrok. W jakiś nieuchwytny sposób. Ładnie rozkładają się jej gałązki w krzaku.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies