Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Makao_J 08:45, 10 lis 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
O to dzięki dziewczyny za uświadomienie sprawie kopczykowania róż. Użyło mi bardzo.

Tylko zawaliłam sprawę z trawami i nie wiem czy będą jeszcze w stanie wstać po tych opadach śniegu. Na razie otrzepałam je i czekam
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
MirellaB 09:01, 10 lis 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Madżenko róże od razu zakopczykowałam po jesiennym posadzeniu tak jak radziłaś. U mnie zimno -6 to chyba już kopczyki dużo dadzą różą.

Donic z różami nie będę chowała na zimę do garażu. Chłopacy rusztowania i narzędzia ciągle biorą, boję się, że mogą donice mi uszkodzić. Chcę ocieplić z zewnątrz styropianem i okryć od góry czymś chroniącym rośliny. Wiem, że mogą nie przetrwać zimy - trudno, wymienię na nowe.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
kasja83 11:54, 10 lis 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hej Madzen, zaglądam i macham
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Madzenka 20:47, 10 lis 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja niestety nie wiem jak ogród wyglada na chwilke tylko rano zatrzymałam wrok na oszronionych kulkach bukszpanowych. Ładny to był widok Patrzyłam rowniez na roplenice, niektore juz zżółkły od przymrozkow zatem powiąże je chyba. Jak będe miała i czas i ochotę
Może podziałam w sobotę i wyzbieram liście opadłe po dzisiejszym przymrozku.
Lubie jesien, bo wreszcie nie mma zadnego planu na weeekend, zadnej listy prac do wykonania

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zielona 21:49, 10 lis 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
"Żadnej listy prac do wykonania" - brzmi fajnie.
"Nie wiem jak ogród wygląda" - to już gorzej brzmi.
Na zdjęcia lukrowanego ogrodu wpadnij do mnie. Co prawda wszystkie robione przez szybę, ale zatrzymałam w kadrze pierwszy solidny mróz.
Aaaaa! Jeszcze coś. Nie mam żadnych dekoracji świątecznych, ani postów na ten temat

PS Kupiłam we wrześniu garść tulipanów i... do teraz nie posadziłam. W sobotę będę się męczyć
Kacha123 22:35, 10 lis 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Madzenka napisał(a)
wreszcie nie mma zadnego planu na weeekend, zadnej listy prac do wykonania



Przy Twoim wysokim poziomie aktywności to brzmi niewiarygodnie

Odpoczywaj w taki razie
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Sebek 23:35, 10 lis 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bez listy? Ja jutro nie będę wiedział za co się wziąć Znając siebie albo zrobię wszystko albo nie zrobię nic
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Kasya 00:51, 11 lis 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42198
Madzenka napisał(a)
Ja niestety nie wiem jak ogród wyglada na chwilke tylko rano zatrzymałam wrok na oszronionych kulkach bukszpanowych. Ładny to był widok Patrzyłam rowniez na roplenice, niektore juz zżółkły od przymrozkow zatem powiąże je chyba. Jak będe miała i czas i ochotę
Może podziałam w sobotę i wyzbieram liście opadłe po dzisiejszym przymrozku.
Lubie jesien, bo wreszcie nie mma zadnego planu na weeekend, zadnej listy prac do wykonania



a kiedy roze okopczykujesz ?
zastanawiam sie jak trafic w dobry moment zeby nie za wczesnie a jednoczesnie zeby mi ziemia w workach nie zamarzla...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
nawigatorka 08:03, 11 lis 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
A ja w planie mam gęś na obiad,rogale na deser i whyski na dobranoc ze znajomymi.poza tym laba.i tego zycze
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
jolanka 09:45, 11 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
O, i to jest słuszne podejście, patrzeć na ogród i odpoczywać
Wczoraj jeszcze sadziłam drzewka, dzisiaj w nocy spadł śnieg i wszystko przykrył na biało Niebo popatrzyło na wariatkę ze szpadlem w listopadzie i pogroziło palcem czas na grzańca i kocyk
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies