Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 18:27, 04 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Milką, Pszczołka, Siakowa, Aneta, EwyKatowice, ZielonaAnia, Karolina, Garysia rozgośćcie sie i napiecie kawki

Kindzia i Nawigatorka jesli nie tepilyście je systematycznie rok temu to beda wracać, dlatego polecam dwa wczesniej wymienione środki, które nie tlko dzialaja kontaktowo ale i systemicznie


Zmykam do ogrodu bo orzepiekna jest pogoda
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
aga_pe 18:49, 04 maj 2015


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Madzenka napisał(a)


Aga zmieniłas avatarek to berberys bagatelle . Mozesz ewentualnie kupić admiration, maja minimalne obwódki zółte na brzegach listków.

Już zapisuję ten drugi. Bagatelle już mi podpowiedziała Pszczółka
Do zobaczenia w sobotę
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
nawigatorka 20:17, 04 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Milką, Pszczołka, Siakowa, Aneta, EwyKatowice, ZielonaAnia, Karolina, Garysia rozgośćcie sie i napiecie kawki

Kindzia i Nawigatorka jesli nie tepilyście je systematycznie rok temu to beda wracać, dlatego polecam dwa wczesniej wymienione środki, które nie tlko dzialaja kontaktowo ale i systemicznie


Zmykam do ogrodu bo orzepiekna jest pogoda

Na usprawiedliwienie u mnie tępione bardzo systematycznie każdego roku i na różnych do tej pory nie miałam - a w tym mam.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Iwon 20:43, 04 maj 2015


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 65
Madzenka napisał(a)

Dawno nie byłam na giełdzie ale chyba jeszcze nie ma bo by. Były u mojego wiejskiego ogrodnika, gdyż zaopatruje sie na giełdzie.
Na pewno w sobotę 9.05 pod iglicą będa. Zapraszamy, spotykamy sie o 9:00 . Co roku na tych targach obsypujemy sie w trawki, żurawki i byliny oraz jednoroczne


Marzenko a co to za targi są, jakieś duże? i jakie są tam ceny porównywalne do tych na giełdzie? Bo ja dużo potrzebuje
____________________
iwon zielono mi... czyli ogrod iwony
Madzenka 20:52, 04 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iwon napisał(a)


Marzenko a co to za targi są, jakieś duże? i jakie są tam ceny porównywalne do tych na giełdzie? Bo ja dużo potrzebuje


Iwonko zawsze w drugi weekend maja i wrzesnia sa targi ogrodnicze pod iglica orzy Hali Stulecia Jest zawsze duzo różnorodnych wystawców. Zurawek bywa w czasie kazdej tury mnistwo, trawy my wszystkie wykupujemy

Jesli masz ochote dołaczyć to serdecznie zapraszamy, umówiłyśmy sie w sobite o 9.05 na 9:00

Zapraszamy wszystkich chętnych z okolic Wrocławia na spotkanie Grupy Wrocławskiej. Nie trudno bedzie rozpoznać nas gadających i z kawa z MD w reku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
atena35 20:56, 04 maj 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
A niedawno czytałam, że koniec sadzenia, czy coś mi się przyśniło
____________________
Ogród Tosi
malgorzata_s... 21:24, 04 maj 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Poczytałam, pojęczałam przy fotkach, Tytusa pomiziałam i nawet pseudo królowe pienkne
Cieszę się że kanapowałaś chwilkę
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Zeta 21:32, 04 maj 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Gdybyś nie pokazała lawendy nie uwierzyłabym ze coś Ci się nie udało....no kocham tę twoja dżunglę.....boska jest
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
ZielonaAnia75 21:57, 04 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Ja też kocham dżunglę
____________________
makkasia 23:06, 04 maj 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Jestem na bieżąco...ja też
PS . a drogowcy z dala od Twojego przedpłocia niech się mają na baczności bo Tytus juz się jeży
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies