Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

nawigatorka 08:11, 04 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)


Ale ja nie mam mszyc bo stosowałam Promanal zwykle w maju było nimi juz wszystko oblepione od kalin po roze. Zobaczymy jak będzie w tym roku.
Na mszyce wszelkiej maści, w tym zdobniczkę bukową wypróbowałam Kohinor/confidor. Nie smakowały im potem roslinki. Nic innego zwłaszcza na zdobniczke nie pomagało, wracała jak bumerang...

Leże Alinko, leze

I ja pryskalam Promanalem i to 2 razy a msxyce i tak się pojawiaja
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Gabrysia_ 08:12, 04 maj 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Madzenka napisał(a)


Buki dla Gabrysi z Geometrycznego



Dzięki Madżen
Piękne są,bardzo lubię ten kolor w ogrodzie
____________________
popcorn 08:19, 04 maj 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
mmm poleżałam sobie z psem na tarasie, zmykam pięknie jest!
____________________
Mój nowy ogródek
ZielonaAnia75 09:41, 04 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 657
Przedpłocie pięknie uporządkowane cała Polska niech bierze przykład z Ciebie i Any!
____________________
ewakatowice 09:50, 04 maj 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Madzenka napisał(a)
Bogdziu, Kitek, Mateusz, Małgosik, Ewkakonewka, Pamajo, Jazy chętnie bym wzięła z tydzień urlopu aby pocieszyć sie ogrodem


No nie jestem przekonana czy tydzień urlopu w Twoim przypadku, ciężkim przypadku to dobre posunięcie. Jestem pełna obaw, że mogłabyś się przekopać na sąsiednie działki ryjąc i przesadzając, przecież TY torpeda jesteś

____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Iwon 10:39, 04 maj 2015


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 65
Marzenko nie wiesz czasami czy są już na giełdzie ogrodniczej we Wrocławiu trawy i żurawki? Bo muszę się wybrać a nie wiem czy warto?
____________________
iwon zielono mi... czyli ogrod iwony
Pszczelarnia 10:59, 04 maj 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Obejrzałam ogród (zdjęcia) i błogo mi się zrobiło. Riviera Francuska w Twoim ogrodzie! Lekkość, szyk, elegancja i ... tłumy celebrytek i celebrytów zaglądających przez płot lub wprost wiszących na płocie oraz zbierających szczęki! Ja zajmuję miejsce na słonecznym tarasie koło Tytusa.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Kindzia 11:09, 04 maj 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
U mnie Promanal nie przegania mszyc z róż, niestety. Ale na różach nie ma jeszcze, natomiast na kalinie czarno było. Nad Alchymistem unosiła się chmara nimułek. Jedno i drugie prysłam środkiem systemicznym. Wyjścia nie było...

Już taki wielki pąk na Louise Odier??? Niesamowite! Ja znalazłam jeden maleńki pączek na jednej z moich róż, ale maleńki!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anetta 11:11, 04 maj 2015


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
Madzenka napisał(a)
No to jeszcze raz zatem tulipany. Skoro tak krótko królują w ogrodzie nacieszmy nimi oczy

Pseudo Queen chyba z Lidla


i prawdziwe Queen of Night



Już nie mogę się doczekać tego jesiennego sadzenia tulipanków...
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
aga_pe 11:14, 04 maj 2015


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Madżen, przypomnij mi proszę jaka odmiana jest Twojego miniaturowego berberysu. Pisałaś wiele razy, ale nie zapisałam, a znaleźć w Twoim wątku to nie lada wyzwanie
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies