Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Asisko_2005 21:27, 23 maj 2015


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
Pięknie, cudnie, szczena mi opada za każdym razem.....
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
malkul 22:17, 23 maj 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
jak dla mnie to jednak donice z bukszpanem i biała pelasia-sliczne

u mnie też Frosted maskrycznie wygląda, wkurzać mnei zaczął juz. chyba zmianie mu miejsce
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 22:37, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ewakatowice napisał(a)
O w mordę, jaki munstead wood mój jakiś niedorozwój.
Kupiłam wczesną wiosną golasy i mają dopiero kilka liści.
Ten zakup to inspirowany Twoją miłością do burgundu…

No cóż, będę u Ciebie oglądać moje w tym roku nie zakwitną.

Czemu już kostrzewy opitoliłaś?

tyły, boki, front, taras wszystko wow wow ...

Ewo wprowadziłam Cię w bład, munstead na tym zjęciu byla sadzona w czerwcu 2014 r. Pisząc tegoroczna miałam na mysli jej aktulną kondycje
sadzone 2 szt jesienia golasy maja może z 25 cm i kilka pakow...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:39, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
atena35 napisał(a)
Polatałam i po przodach i po tyłach
Wszędzie pięknie.

Dziwne co się dzieje z tymi carexami może organoleptycznie ? bardziej są suche, czy wiotkie ?
aż mi głupio coś sugerować u specjalistki


Byc moźe za wczesnie wiosna i za krótko je przycięłam. Ale rok temu też byly marne. Odbijają i liczę ze nabiorą urody. A jak nie zostanie tu tylko sesleria...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nawigatorka 22:39, 23 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)
jak dla mnie to jednak donice z bukszpanem i biała pelasia-sliczne

u mnie też Frosted maskrycznie wygląda, wkurzać mnei zaczął juz. chyba zmianie mu miejsce

Widzę ze nie tylko ja mam swojego Frosted dość. Moje niby wielkie ale jakieś takie suche i nieporządnie - od spodu zielone a z wierzchu nieciekawe. Czego im trzeba by wyglądały na żywe?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Madzenka 22:40, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gabrysia_ napisał(a)
Moje FC też mnie wnerwiają są w podobnym stanie jak Twoje,za to Amazonki super i dodam,że rosną na jednej rabacie,tz rosły bo FC juz na Amazony wymieniłam


Na amazonki poluje od ubiegłego roku i u nas ich nie ma... A orzez neta nie będe zamaiwac...
Byc moze jednak nadmiar wody,,,,
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:42, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
butterfly napisał(a)
Madżen, mowę mi odjęło... z zachwytu

Czekałam co tam w tym roku posadzisz w doniczkach i nie zawiodłam się - limonkowa najładniejsza

dziś przycięłam - w sumie pod wpływem impulsu - liście Gladiatorom - rabata od razu wygląda inaczej. Poprzesadzałam też większe samosiejki stipy pomiedzy - ale twoim nie dorównają



Bardzo mi sie podobaja tegoroczne stipy.
Ciecie liści czosnków dodaje im urody. Czy Twoja rabata czosnkowa mozę być jeszcze piekniejsza ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:45, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ensata napisał(a)
Ciekawa jestem jak się sprawdzą róze w tym gąszczu i takim towarzystwie. Pilnie bede obserwowała. Ktos wspomnial, że w połaczeniu z bukszpanami są podatne na grzyba. Sama u siebie tez obserwuję jak im będzie.

Limonkowa kompozycja absolutnie rewelacyjna. Piękne surfinie, nie widziałam takiego koloru.


Grzyb na pewno bedzie je atakowal, ale od czego Falcon rok temu bardzo pomogł moim rózycom. Jeszcze raz dziekuje Robaczkowi za polecenietego srodka.
Na tej rabacie jest tez mnistwo traw.... Jeszcze ich dobrze nie widac... Będzie gąszcz.... A jeszcze planuje kolejne stipy tam upchac. Wnerwiaja mnie miskanty sadzone jesienia, bo ciś marnie przyrastają


Limonkowe nasadzenie skopiowalam od Danusi, bodajże dwa lata temu miala cos takiego u siebie. Po prostu zakochałam się w ipomenie i carex elata. A surfinie z takimi oaskami w róznych odcieniach mizna u nas kupić.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:49, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
tusiawka napisał(a)
Ja chyba te miniaturowe przetaczniki kupiłam, miałam nadzieję, że w kolejnych latach będą wyższe.
Donice, tyły i przody zachwycają, jak zwykle. Też chodzę dookoła pelargonii angielskich, chyba je zakupię. na razie nie mam serca bratków drobnych wywalać, pięknie wyglądają nadal.


Angielskie trudno w tym roku kupic, nie wiem o co chodzi? Mam jeszcze je wieeelkiej bialej donicy, ale na razie w przechowlaniku stoja i czekają aż carex ice dance sie pozbiera

Odkryłam na nowo pelargonie kilka lata temu... Nie kupiję jednka juz w necie, bo lrzezyłam olbrzymie rozczarowanie...


Co do przetacznikow to wlasnie takich malych szukalam. Mam christa i zwykle i te potwory u mnie rok temu mialy 1,2 m!!!!
I musialam je przesadzać...

Bratki wsadziłam do ziemi pod trawki bo mi je strasznie przypalalo i z purpurowych robily sie rude... Teraz pieknie odbiły i cesza moje oczy. Nie zamierzam ich wyciepac
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:51, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
leon60 napisał(a)
Pięknie tulipany wycięłaś ?


Wszystkie!!, nie moglam na nie patrzyc i deformowaly mi trawy.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies