Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 22:54, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Rench napisał(a)
Jesteś niemożliwa z tą perfekcja Pięknie.

Liście tulipanów też wycięte?
A jak się ma Twój Baron Girod,mój się rozszalał,ma aż po 3 pączki na jednym pędzie.



Barona nie mogalam dzisiaj w gąszczu zidentyfikowac. Podejrzewam go o dwa najgrubsze i najciemniejsze paki. Jutro odszukam mój misterny plan nasadzen i opiszę sobie tabliczki, bo się w moich rozycach polapać nie moge . A przeciez nie przejda zdjęcia bez opisów.... Oj jak mi sie latwo zylo bez forum... Nie przejmowałam sie nazwami... Wystarczyło że bylo ladne... A teraz musze sypac nazwami
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:55, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)
Z tulipanami czy bez, w kwietniu czy w lipcu, mnie Twój ogród nie przestanie zachwycać. Ciekaw jestem czy z tej miernoty mojego Williama, który przyszedł z Rosarium ma szanse wyrosnąć w przyszłym roku chociaż w połowie tak ładny krzew.


Mój tez był watly rok temu, mimo ze największy okaz w donicy w Rosarium zamwialam. W tym roku jest boski, Twoj tez taki będzie. Wszystkie moje pierwsze róze są z R i jestem nimi zachwycona, teraz testuje pozostale szkólki.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nawigatorka 22:56, 23 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)



Co do przetacznikow to wlasnie takich malych szukalam. Mam christa i zwykle i te potwory u mnie rok temu mialy 1,2 m!!!!

A ja mam przetaczniki 'Royal candles' kupione w O. W ubiegłym roku i one maj właśnie 20/30 cm. Widziałam je dzis nawet w jednej szkółce. Ja dzis pierwszy raz kupiłam pelargonie angielskie białe.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
katiaxx 22:56, 23 maj 2015


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Marzenka, moje graby dziadzieją - zerknij u mnie , może masz jakiś pomysł ? ratuj kobieto
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Madzenka 22:56, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
malkul napisał(a)
jak dla mnie to jednak donice z bukszpanem i biała pelasia-sliczne

u mnie też Frosted maskrycznie wygląda, wkurzać mnei zaczął juz. chyba zmianie mu miejsce


Napisz w jakim miejscu u Ciebie rosnie. Moze zidentyfikujemy przyczyne. U mnie chyba ma za mokro
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nawigatorka 22:58, 23 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
U mnie FC rośnie na stromej skarpie wiec np za mokro jej nie grozi i nie wyglada dobrze
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malkul 23:00, 23 maj 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Madzenka napisał(a)


Napisz w jakim miejscu u Ciebie rosnie. Moze zidentyfikujemy przyczyne. U mnie chyba ma za mokro


u mnie wręcze przeciwnie rosnie, w donicy przy rzoplenicach-wcale nie podlewam tyle to deszcz spadnie.

i na słonecznym stanowisku jest.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Madzenka 23:01, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ewa004 napisał(a)
Marzenko patrząc na te Twoje upchane rabaty stwierdzam że jesteś mistrzynią w tym .
Nie dość że wepchasz wszystko tam gdzie chcesz ,to jeszcze robisz to w taki sposób jak by to tak właśnie miało być .
Ja tej sztuki nie posiadam ,jak już upycham to z zasady nic do siebie nie pasuje


Ewo na poczatku drogi ogrodwej zawsze tak jest. Sadzimy i ciagle cos nam sie nie podoba. Z czasem tworzymy swoj własny styl ogrodowy. U Ciebie też tak będzie. Ja dłubie w ogrodku od 12 lat i dopiero dzieki O moge powiedzieć, ze ogród zaczyna mi sie podobać i coraz mniej rewolucji robie. Ale dzisiaj z łopata znów biegalam

Daj czas ogrodowi, niech troszke podrosnie. W 2-3 roku staje sie ładny i dojrzaly i zacznie ci się coraz bardziej podobac. Spójrz na swoja pierwsza rabatę jak po roku juz pieknie wyglada.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:02, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jolka, Karabela, Juzia, Milerella Asisko pozdrawiam bardzo serdecznie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:04, 23 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nawigatorka napisał(a)

A ja mam przetaczniki 'Royal candles' kupione w O. W ubiegłym roku i one maj właśnie 20/30 cm. Widziałam je dzis nawet w jednej szkółce. Ja dzis pierwszy raz kupiłam pelargonie angielskie białe.


Pelaski biale klasyczne sa piekne!
Zobaczymy jak te przetaczniki będa się sprawowac.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies