Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 23:19, 11 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
bdan napisał(a)
Marzenka piszę u Ciebie, bo może Dolny Śląsk chciałby się spotkać z Górnym?

Zapraszamy

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5841-spotkanie-w-ogrodach-kapias-14-06-2015?page=1#post_6


Niestey nie będe mogła w ten weekend a szkoda..
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:21, 11 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
lindsay80 napisał(a)
Marzenka, pisałaś u Ewy, że konwalnik Ci się rozrasta, mój od roku stoi niemal w miejscu.
To co mu zrobić, żeby rósł, jakie masz obserwacje, doświadczenia?


Mam go pierwszy raz w zyciu, ale kupiłam ładne sadzonki dobrze ukorzenione, jest systematycznie codziennie podelwany zraszaczami trawnika i rosnie na słońcu. Podobno jesli ma duzo słonca musi miec sporo wody, jednego i drugiego u mnie nie brakuje
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:23, 11 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kamasja napisał(a)
Ja podlewam swój florowitem do roślin kwitnących i tym normalnym i ładnie rośnie na zachodniej rabacie. Sorry odpowiedziałam za Madżen.


U mnie cały ogród dostaje Florovit, juz jedna dawkę zaaplikowalam. W lipcu albo będzie yara mila jesli beda deszcze, a jesli nie to kolejna dawka Florovitu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:26, 11 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasik napisał(a)
Wczoraj pisałam, że nie umiałabym wybrać u Ciebie najpiękniejszej róży, a dziś ?, własnie wróciłam ze szkółki z różą na kolanach

Nie wiem czy rośnie ona u CIebie- mnie oczarowała niemożliwie. Stała jako pierwsza w rządku- A jest to róża....... Tuscany.


Nie mam Tuscany ale jest na mojej liscie chciejstw . Czekam jednak na Wasze doświdaczenia jak rosnie duza, bo ja sie bojam historycznych z powodu ich rozmiarow... Mam za mały ogród.. Ale jej kolor jest zachwycajacy !

Pragne doniesc, ze wrociłam dzisiaj do domu z kolejnymi austinkami w kolorze purpury: Young Lycidas, Royal Jubilee , Heatcliff W drugiej częsci lata musze kupic nowa Queen of Sweden bo moja cos nie rusza z kwitnieniem a Agnes S. Padła ....zatem miejsce dla baldawców jest
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:27, 11 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Urszulla napisał(a)
Pokaz różany zachwycający i fajny bo z opisem.
Dla mnie Munsted na pierwszym miejscu nadaje się do kulkowania?


Ula absolutni nie , to jedna z najniższych austinek 80 cm, nie wypuszcza długich badyli, zatem nie ma co kulkować. Idealna na brzeg rabaty
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 23:28, 11 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
tusiawka napisał(a)
Te stipy mnie powaliły. Moje zeszłoroczne też kwitnąć zaczynają, ale przy Twoich to mikruski. Może lepiej niech takie nie rosną, bo mi róże całkiem zasłonią.
Bosko u Ciebie jak zwykle .


Moje dostana eksmisję do róż własnie.... A w ich miesce rozrastaja sie już elata, myśle jednak o hakone , bo elata coś się łamią na wietrze źdźbła. Czy Wy rowniez macie takie doświdczenia?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Luki 23:57, 11 cze 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marzenko mam swoje Munstead Wood. Kwiaty szczerze mówiąc mnie nie zachwyciły bo dostałem kwitnące, ale nie ma się co dziwić bo baaardzo zmęczone podróżą Jednak krzaczki są w porządki pędy troszkę podpędzone w szklarni, ale minimum 6 na każdej.
Jednak ten zapach... przekupił mnie na każdy możliwy sposób już ją lubię
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
jalos 00:45, 12 cze 2015


Dołączył: 17 sie 2014
Posty: 764
Madżenko, dziękuję za odpowiedź w sprawie magnolii - zostawiłam pytanie do Ciebie u mnie - nie wiem czy nie powinnam zapytać tutaj - w końcu nie jestes w stanie wszędzie zajrzeć.
____________________
Aga Twardy orzech do zgryzienia - ogrodowe rozterki i marzenia
06:04, 12 cze 2015
Madzenka napisał(a)


Pragne doniesc, ze wrociłam dzisiaj do domu z kolejnymi austinkami w kolorze purpury: Young Lycidas, Royal Jubilee , Heatcliff W drugiej częsci lata musze kupic nowa Queen of Sweden bo moja cos nie rusza z kwitnieniem a Agnes S. Padła ....zatem miejsce dla baldawców jest


z tymi różami to ogromna choroba jest ja wczoraj nie mogłam spać wstałam o 4 i szukałam w necie roż które by mi się jeszcze przydały a ze nie maja teraz pełnego asortymenu to pojechałam do szkólki i 2 tylko ale jednak przytargałam i jeszcze bylinki zeby było co robic dzis i jutro

a róża princess aleksandra of kent, krzaczasta - masz może? - kolor zwykły różwy ale wielkośc kwiatu no i zapach...nie kupiłam jej bo nie mam jeszcze dobrej miejscowki dla niej...mysle


inne pytanie
taki sprzedawca rosa_plant ..masz doswiadczenie... nie odbieraja telefonu , na emaila tez nie odpisali ...przysłali wiadomośc powitalna i tyle ...duzy minus maja u mnie!
Madzenka 07:06, 12 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Luki napisał(a)
Marzenko mam swoje Munstead Wood. Kwiaty szczerze mówiąc mnie nie zachwyciły bo dostałem kwitnące, ale nie ma się co dziwić bo baaardzo zmęczone podróżą Jednak krzaczki są w porządki pędy troszkę podpędzone w szklarni, ale minimum 6 na każdej.
Jednak ten zapach... przekupił mnie na każdy możliwy sposób już ją lubię


Daj jej rok, moje w ubiegłym sezonie miały o wiele mniejsze kwiaty, ktore szybko przypalało słonce. W tym roku nic jej nie rusza
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies