Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Sebek 20:46, 06 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Uwielbiam perfumy przywiezione jako pamiątki - właśnie kończę Armaniego z zeszłego roku, który dopiero od niedawna reklamuje się w telewizji Pocztówka bossska, ale mogłabyś wkleić coś więcej Pliiiis

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
MirellaB 21:19, 06 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Madżenko ta Twoja hortensja ogrodowa to faktycznie niebieska, żadnych różowych przebarwień. Super to wygląda, bo tak jak pisałam wcześniej ta moja to taka nijaka. Myślisz, że jak teraz w fazie rozkwitania podsypie na zmianę nawozem do iglaków i do hortensji niebieskiej to się jeszcze wybarwi czy dopiero na drugi rok? Szemusi mi pisała, że ogrodnik tak jej powiedział, że za rok przebarwienie.

Ja od 18 lat ciągle ten same perfum wiodący
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Madzenka 21:47, 06 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ensata napisał(a)
OOOO, co kupiłaś we flakoniku? Ja wróciłam z nowym Hermesem, kwiat pomaranczy, ale mnie pierwszy raz rozczarował;-( tzn, Hermes


Tylko dwie torebki, trzy rodzaje perfum i zapas kremów no i full okularów po 10 euro
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:48, 06 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ewakatowice napisał(a)
pocztówka z Twoich wakacji piękna mnie w tym roku nasz Bałtyk musi wystarczyć a i tak będe się cieszyć jak głoopia ...

dobrze, że jesteś bo tęskno mi było za Twoim ogrodem i Tobą ))



Kocham Bałtyk i planuję w sierpniu króciutki wypad nad nasze polskie boskie plaze
Ewuś każde wakacje cieszą, a Ty się musisz wzomocnic więc Bałtyk idelany. A moze do wód do Polanicy? Piękne Spa otowrzyła Dr Irena
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:50, 06 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kasya napisał(a)
Dałabys może rade rozpoznac czy to miskanty silberfeder ?

http://www.ogrodowisko.pl/watek/580-miskant-miscanthus?page=28#post_0


Byłam, jutro obforografuję moje, bo niemal nie różnią się od grosse fontaine, tylko kwitną inaczej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:51, 06 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
lojalna_ napisał(a)
jak słysze perfumy i zapasy serce bije mocniej...czyli nie tylko jestem juz teraz ogrodniczka troche kobiety usiłuje się przebic hahhha przez ten frencz grobowy


Oj tak czasami trzeba się poczuć kobietą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:59, 06 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)
Uwielbiam perfumy przywiezione jako pamiątki - właśnie kończę Armaniego z zeszłego roku, który dopiero od niedawna reklamuje się w telewizji Pocztówka bossska, ale mogłabyś wkleić coś więcej Pliiiis



Sebuś dla Ciebie widok z tarasów na których się opalałam. a wycieczka nad morze schodami była lepsza niż siłownia, zwłaszcza powrót



Canry to jednak Hiszpania i za to je lubię




Wszędzie kosmiczne/wulkaniczne widoki tylko w hotelach i przy promenadach oazy zieleni.


Czasem przypływ zabiera plaże...


No i wszędzie golasy... nawet w kadr weszli....



____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:01, 06 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MirellaB napisał(a)
Madżenko ta Twoja hortensja ogrodowa to faktycznie niebieska, żadnych różowych przebarwień. Super to wygląda, bo tak jak pisałam wcześniej ta moja to taka nijaka. Myślisz, że jak teraz w fazie rozkwitania podsypie na zmianę nawozem do iglaków i do hortensji niebieskiej to się jeszcze wybarwi czy dopiero na drugi rok? Szemusi mi pisała, że ogrodnik tak jej powiedział, że za rok przebarwienie.

Ja od 18 lat ciągle ten same perfum wiodący


Co roku musisz jej zapewniać glinu dla wybarwienia. Ja mojej podsypałam sporo granulek dwukrtonie w tym sezonie i dodatkowo podlewała MS Niebieska Hortnesja. Muszę dokupić bo mi się skończył a nie wszystkie kwiaty tak ładnie się wybarwiły. niestety w tym roku wg mnie raczej już koloru nie zmienisz. Rok temu próbowałam w trakcie sezonu wysycić kolor i już się nie udało
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:04, 06 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Obiecana incrediball ze szczotką Idealnie oddaje wysokość łodyg i wielkość kwiatów. To zwykła domowa szczotka o standardowych wymiarach..


Wiało i dziwnie wyginało kwiaty hortensji



____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:05, 06 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
szalona Fairy

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies