Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Juzia 20:10, 07 lip 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38652
Madżen...dojechały!
Ale takie małe, że strach je tknąć
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gardenarium 21:16, 07 lip 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marzeno, "moja" rabata mię zachwyca, miałam oko to wiem A Twoje zdjęcie tej rabaty jeszcze bardziej Tym sposobem bordow czyli burgund i madzenta, przemyciło się do wielu ogrodów na O. I mam oko również co by stipy zostały, a żółte nie pasuje o Cię, niestety mam oko i wiem. Stipa, stipa i jeszcze raz stipa
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
21:43, 07 lip 2015
ooo widzisz słuchaj się a nie wydziwiaj!
Madzenka 22:19, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Iwk4 napisał(a)
Marzenko, troszkę nadrobiłam. Każde zdjęcie, to ideał. Zachwycam się twoim ogrodem. Chciałam taką rabatę mieć z bagatelle i nie umiem powtótzyć jej. U ciebie wszystko takie wypasione.
Mam prośbę. Chcialam popatrzeć na nasadzenia pod brzozami. Co masz dokładnie na tych rabatach?
Wreszcie mam jedną brzozę pendula i przymierzam się do rabaty pod nią. Myślałam o bergenii i hostach. Co jeszcze mogę dać ?
Pozdrowienia zostawiam.


Iwonko pod brzozami mam bukszpany z hostami a na nasłonecznionych brzegach mam azalie, zurawki i bergenie. Przy samych gabionach w cieniu mam świecznicę czekoladowoą. Widziałaś rabate brzozową u Syli?
Po bokach brzóz mam juz trawy , trzmieliny i laurowiśnie. Jesli chesz zdjecia to jesli mnie nie dopadnie w czwartek skleroza to zrobie zdjecia,mni juro ide po pracy do fryzjera.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:22, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pszczelarnia napisał(a)
Madżenno, czy jak 'Incredibal' rośnie nad żywopłocikiem bukszpanowym, to jemu nic nie jest? Nie leży na nim? Jak on (żywopłocik) to znosi?

Zastanawiam się nad takimi żywopłocikami tu i ówdzie - na razie czysto teoretycznie.


W ubiegłym roku pod gałazkami grzyb dopadał jednej kawalątek bukszpana (zaczynał łysieć) ale interweniowałam i zaroslo wszytsko ładnie. W tym roku na razie bukszpany są ładne a hortensje jeszcze nei leża na nich. Zobaczymy jak będzie pod koniec sezonu.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:23, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ensata napisał(a)
Podobno koniczyna, to brak azotu, może azofoską sypnij tym razem? Ja tak zrobiłam i chyba jest lepiej, ale za to mam teraz..babkę na trawie


Chyba nie bo sypałam szybkim efektem dywanowym a ten ma mnostwo azotu.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:24, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Milka napisał(a)
Piękny ogród zastałaś po powrocie, a talerze hortensjowe boskie
też trawy podzieliłam i przesadziłam, mimo podlewania dziś klapniete, czekam na chłodek, bo powiększam rabatę i dzielę hakone, niby wiosną, ale za długo czekać na to, co się powinno



Podobno ma sie ochlodzić to będą sprzyjające warunki do nowej rabatki. Ja też nie lubię czekać ze zmianami, chyba źe za dużo rewolucjonizuję.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
tusiawka 22:25, 07 lip 2015


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Uwielbiam Twój ogród. Wszystko masz takie bójne i pięknie wyrośnięte zawsze i ten idealny busz.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
Madzenka 22:29, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)
Marzeno, "moja" rabata mię zachwyca, miałam oko to wiem A Twoje zdjęcie tej rabaty jeszcze bardziej Tym sposobem bordow czyli burgund i madzenta, przemyciło się do wielu ogrodów na O. I mam oko również co by stipy zostały, a żółte nie pasuje o Cię, niestety mam oko i wiem. Stipa, stipa i jeszcze raz stipa


Danusiu tez cos nie czuję tej elata z fioletami ale stipa wyglada masakrycznie. To moze jednak frosted curls? Albo ciachnąć stipę? Jedno jest pewne aby stipa dobrze wyglądała trzeba ja co roku świeża sadzić a u mnie rosnie od naszego spotkania w 2012 roku więc chyba z a duza, za ciezka i za stara. Moze ją po prostu odmlodzę . W czwartek będe działac.
Masz oko, wiem, dzieki Tobie zagościły u mnie purpury a wczesniej było jakos tak blado i nijako.
Za Twoja sprawa mam też buki bordowe ale cos cholewki nei chcą rosnć i nie robią tła purpurowe...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Syla 22:36, 07 lip 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Cudowne zagęszczenie na rabatach ... Stipa ładnie się pokłada na rabatkach , może daj jej szansę .Z moich Frosted Curs koty sąsiadów urządziły sobie legowiska i kuwety
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies