Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Sebek 22:35, 08 lip 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)


Bogdziu okazało sie, ze w poniedziałek musze byc znów w Warszawie, zatem w sobote nie dołączę.... Bardzo żałuję..


Szkoda
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 22:38, 08 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kuba napisał(a)
Madżen widzę że nocna burza wybudziła Cię ze snu...

chyba całe forum czekało na fotki Twojego ogrodu, tymabardziej cieszę się z ostatniej porcji zdjęć, moim ostatnim objawieniem jest połączenie purpury i bladego różu



Oj noc była burzliwa.... Mam uraz psychiczny do wiatrow (latające meble, wyrwane żaluzje).... A wczoraj lepsze przeboje.... Nie zamknęlam skrzynki z programatorem do nawadniania i nie wiem co sie wydarzyło, w takcie ulewy nastąpio chyba jakies zwarcie bo uruchomiły sie w czasie ulewy zraszacze trawnika..... Nie mogłam wyłączyć programatora nawaniania (deszcz lał a ja z latarka w koszuli....) musiłam zaknąć zawór od wody.... Potem wyłączyć bezpieczniki bo coś cały czas było zwarcie.... Nie wiem jakim cudem usłyszałam w nocy ze sie włączyły zraszacze.... Całe szczęscie że mam uraz na tle wiatru i nie mogłam spac.... Zalalabym ogród, nie wspominajac o koszcie wody....


Aktualnie nawadnianie nie działa bo programator uszkodzony......
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:40, 08 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sebek napisał(a)


Szkoda


Sebek 10 godzin w samochodzie w sobote a potem 8 w poniedziałek moje kręgi szyjne juz tego nie wytrzymuja i mam ciagle bóle migrenowe po kilkunastogodzinnym powrocie z wakacji... Chyba czas na operację....jeszcze wypróbuję osteopatę...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Enya73 22:41, 08 lip 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Jak dobrze, że już wróciłaś. Zadam pytan i e u Ciebie jeśli pozwolisz, bo u mnie nikt nie odpowie.
Czy ktoś z Was zaobserwował kleszcze w ogrodzie? Ja w ciągu 2 dni znalazłam po zwykłym obchodzie ogrodu 2 kleszcze, jeden wbił mi się w udo, drugi na brzuchu. Zdołałam je wyciągnąć w całości, jak byĺy jeszcze nie napojone moją krwią. Ale boję się, że złapię boleriozę.
Czym zwalczacie kleszcze w ogrodzie? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
nawigatorka 22:41, 08 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Nawigatorka chyba zna mój ogród lepiej niz ja

Marzeno jeśli urazilam Cie tym ze odpowiedziałam przed Tobą to przepraszam. Nie miałam takiego zamiaru.ogród Twój obserwuje z podziwem od kilku lat ale wciąż mnie zaskakuje i wiele o nim nie wiem.ale uczę się i koduje różne informacje by choć podążać za najlepszymi pozdrawiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
an_tre 22:45, 08 lip 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Marzenko chyba w najbliższą sobotę będzie nam dane się poznać, jeśli odnajdziemy się w tak licznej grupie
zostawiam uśmiechy i pozdrowienia
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Madzenka 22:46, 08 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nawigatorka napisał(a)

Marzeno jeśli urazilam Cie tym ze odpowiedziałam przed Tobą to przepraszam. Nie miałam takiego zamiaru.ogród Twój obserwuje z podziwem od kilku lat ale wciąż mnie zaskakuje i wiele o nim nie wiem.ale uczę się i koduje różne informacje by choć podążać za najlepszymi pozdrawiam


W zyciu . Absolutnie mnie nie uraziłaś, fascynuje mnei Twoja znajmość mojego ogrodu. Mianuje Cię rzecznikiem Madżenia
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:49, 08 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
an_tre napisał(a)
Marzenko chyba w najbliższą sobotę będzie nam dane się poznać, jeśli odnajdziemy się w tak licznej grupie
zostawiam uśmiechy i pozdrowienia


Nie bedzie mnie, stolica wzywa mnie w poniedziałek ...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:50, 08 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Enya73 napisał(a)
Jak dobrze, że już wróciłaś. Zadam pytan i e u Ciebie jeśli pozwolisz, bo u mnie nikt nie odpowie.
Czy ktoś z Was zaobserwował kleszcze w ogrodzie? Ja w ciągu 2 dni znalazłam po zwykłym obchodzie ogrodu 2 kleszcze, jeden wbił mi się w udo, drugi na brzuchu. Zdołałam je wyciągnąć w całości, jak byĺy jeszcze nie napojone moją krwią. Ale boję się, że złapię boleriozę.
Czym zwalczacie kleszcze w ogrodzie? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?

Pozdrawiam serdecznie


Ostatnio była duza dyskusja i przypomnienie tematu. Kto przypomni czy u Magdy70 czy w ktorym wątku?


Tfu tfu u mnie nie ma kleszczy....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nawigatorka 22:51, 08 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)


W zyciu . Absolutnie mnie nie uraziłaś, fascynuje mnei Twoja znajmość mojego ogrodu. Mianuje Cię rzecznikiem Madżenia

Jam niegodna listę obserwowanych ogrodów stworzyłem dopiero po zalogowaniu na forum wcześniej (przez 3 lata) wierna byłam jedynie Twojemu.i dzięki temu nie tylko dużo się nauczyłam ale mam np przepis na ogórki curry pamiętasz jeszcze?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies