Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 10:19, 14 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mala_Mi napisał(a)
To nie tylko u mnie burza atrapa... ale w okolicy narozrabiała.. a ja podlewałam rodki.. A darmowa woda poszła nie tam gdzie trzeba.

Miło słyszeć że seria cirkus jest dobra... bo ja na razie mam tylko 2 szt, i też się bardzo mi podają.


Prezcież to Twoj Lavender Flower Circus mnie urzekł a gdy na innym forum zobaczyłam tę roze z Minerva to sie zakochałam na zabój To Majka ma takie połączenie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:22, 14 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
lojalna_ napisał(a)
Marzenko lista imponujaca czytajac jestem zaskoczona bo nie mam tylko dwoch trawek ...ptasie lapki na ktore poluje i niebieskiej zapomnialam jak sie zwie Ale ilosci u mnie marne bo miejsca brak, moze z czasem naucze sie upychania ala Marzenka. Fajnie masz ze ogrod nie wymaga tyle wody. U mnie ostre podlewanie wieczorem i dolewanie rankiem hortensji ))) pieknie nadrobilam pismo obrazkowe i nie tylko ) buziaczki )))


Jola ucze sie komponować trawki/carexy. Popełniam wiele błedów z tego powodu ciagle przesadzanie

Najbardziej efektywne jest podlewania linia kroplującą, właczam w nocy, powoli dozuje sie woda, nic sie nie leje po lisciach i w mojej glinie długi sie utrzymuje.
Zapraszam na pismo obrazkowe wieczorem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:24, 14 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kacha123 napisał(a)
No i kolejna piękna róża - cudna ta Minerva! Masz bardzo piękną kolekcję róż, jak wszystko przecież


Kacha tę rózę mam tylko dzieki Monic , bo w necie na razie jest niedostępna a ja jednak mam najlepsze doswidczenia z rozami sadzonymi latem z donic.
Monika kupiła mi cudowne okazy, ktore za rok pokaża cała swoja urodę. I chyba Burgundy wylecą w cien...... Bo sie męczą w tym palacym słoncu.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Juzia 10:25, 14 sie 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38869
Madzenka napisał(a)


Poczekaj, mój Falstaff cały sie zapaczkowal hi hi bedziemy sie jarac tymi purpurami. Juzia za rok oszalejesz z zachywtu nad nimi


Ja już się jaram! William cały w kwiatach!
A mam jeszcze min 6 róż do wybrania! Zostawiam to sobie na zimę.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Madzenka 10:31, 14 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ktoś sie pytał o Williama Szekspira. Wybaczcie cos ostanio zapracowana byłam straszliwie i na dodatek te upały...
Williama kupiłam w 2013 z donicy w Rosarium, była juz wtedy duza. Rok temu pieknie kwitł a w tym roku przechodzi samego siebie. Nadal mam jednak wiotkie pędy ale licze że za rok będzie juz miał zachwycajacy pokroj, w ubiegłym roku był chorowity, w tym roku dobrez sobie radzi z plamistoscią.

Uwielbiam purpurowe róze i podkreslam, ze po dobrym ukorzenieniu wcale nie sa tak wrazliwe na upały. Owszem potrafią stracic kwiat w jeden dzien ale wytwarzają tak duzo kolejnych paków, ze wcale to nie przeszkadza podziwiac ich urode. Zdecydowanie roze wola słonce nie dzeszcze. Zreszta na południu Europy sa piekne kolekcje róz mimo długotrwałych upałów. Wymagaja jednak obfitego podlewania 2 razy w tygoniu w czasie takiego skwaru
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
iwka 10:31, 14 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Madzenka napisał(a)


Zapraszam na pismo obrazkowe wieczorem


no to kolejny wieczór z grzywki
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Madzenka 10:33, 14 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Juzia napisał(a)


Ja już się jaram! William cały w kwiatach!
A mam jeszcze min 6 róż do wybrania! Zostawiam to sobie na zimę.


Zostaw na zime, bede miała wiecej doświdczen z purpurami i ich subtelnymi odcieniami

U mnie Tradescant ma 2 pączki.....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 10:33, 14 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
iwka napisał(a)


no to kolejny wieczór z grzywki


Hi hi to ja idę sie opalać na ogród
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Iwk4 10:44, 14 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
A ja czekam na fotki. Nie zapomnij o purpurach
Jeśli nie mają rozkwitłego kwiatka, poproś by do wieczora się rozwinęły.
____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 10:50, 14 sie 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Elata zimą nie wygląda tzn jest uschła...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies