Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

polinka 07:24, 15 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Madzenka napisał(a)


I najulubieńszy w tym sezonie Carex Ice Cream czy Evergold?



Najulubieńszy i najładniejszy

Ona jest biało zielona czy ma żółty odcień? Zastanawiam się nad wywaleniem żurawek z kul buksowych i posadzić jakąś delikatną trawkę
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
MirellaB 09:27, 15 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Madżenko Carex Frosted Curs w jakiej odległości mam posadzić? Jak to jest u Ciebie?

Carex Evergold - taka ta trawa u Ciebie wysoka? Czy to złudzenie? Też je mam do posadzenia. Czy odległość co 30 cm będzie ok?

Zestawienie hortensji z Perovskią i rozplenicą bardzo mi się podoba. U mnie to zestawienie jest rozchodnikami.
Perovskią posadziłam dwa tygodnie temu i trochę mnie zdziwiła. Moja jest bardzo krucha i łamliwa. Czy ona taka jest,czy to kwesta tego,że się jeszcze nie zakorzeniła?

Pozdrawiam Cię Madżenko
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
ewa004 10:40, 15 sie 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
I tak uważam że u Ciebie wszystko, a szczególnie trawy rosną na jakiś dopalaczach
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Madzenka 13:54, 15 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
mam "insoekcję sanitarno-epidemiologiczną " w domu . wiec w trakcie all inclusive kuchnia -salon będzie mnie przez chwile mniej...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 13:56, 15 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
MirellaB napisał(a)
Madżenko Carex Frosted Curs w jakiej odległości mam posadzić? Jak to jest u Ciebie?

Carex Evergold - taka ta trawa u Ciebie wysoka? Czy to złudzenie? Też je mam do posadzenia. Czy odległość co 30 cm będzie ok?

Zestawienie hortensji z Perovskią i rozplenicą bardzo mi się podoba. U mnie to zestawienie jest rozchodnikami.
Perovskią posadziłam dwa tygodnie temu i trochę mnie zdziwiła. Moja jest bardzo krucha i łamliwa. Czy ona taka jest,czy to kwesta tego,że się jeszcze nie zakorzeniła?

Pozdrawiam Cię Madżenko


Frosted curls ma włosy długiści nawet 70 cm tylko ja je urywa. Wg mnie minimum 50 cm. Ale mozesz posadzic gęściej a gdy urosnie rozsadzić, ja tak robiłam M abrdzo dobrze z to znosi
To chyba nie evergold tylko Ice Cream sa takie wielkie - średnica ok 50-60 cm to ich czwarty sezon u mnie. Wprawdzie były 3 razy przesadzane ale jak widac nic sobie z tego nei robiły tylko rosly. Kupiłam Evergold i wygladaja niemal identycznie, moze ciut ciut bardziej żółtawe. Ale wszystko zalezy od iilości słonca i wilgotnosci podłoża.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 13:58, 15 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
polinka napisał(a)


Najulubieńszy i najładniejszy

Ona jest biało zielona czy ma żółty odcień? Zastanawiam się nad wywaleniem żurawek z kul buksowych i posadzić jakąś delikatną trawkę


To prawdopodobnie Ice Cream, jest lekko kremowa. W zaleznosci od pogody bywa bardziej żółtawa lub kremowa. Myślalam ze to evergold ale Syla mi przypomniała ze to chyba Ice Cream.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Loosiuu 15:39, 15 sie 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Ślicznie! Nacieszyłem oczy
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
nicol21 16:53, 15 sie 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10317
Znów porcja rewelacyjnych zdjęć! Ściąga z trawami zapisana
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Milka 19:05, 15 sie 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Monic napisał(a)
Nie wpadłabym na połączenie hortensji z Perovskią - super! Muszę wykorzystać pomysł


Mnie tez się podoba.Doszlam do wniosku, źe jednak niektore trawy trzeba skracac, zyskuja na wygladzie. U mnie spokojnie pokapalo, super powietrze i ciut chlodniej
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 20:25, 15 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nareszcie!!! Deszcz, solidnie ....wiało i padało. Basen pełen jutro przy 35 stopniach będzie się w czym moczyć

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies