Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Obwódki z bukszpanu

Pokaż wątki Pokaż posty

Obwódki z bukszpanu

noemi 23:34, 13 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Danusiu, co polecasz przed zawijaskiem z bukszpanu , miałam wrzośce, ale brzydkie się zrobiły , wymienię na coś innego … ale nie mam pomysłu , pomóż proszę .

____________________
ogród magdalenka
Gardenarium 20:48, 14 maj 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W jednym z ogrodów mam tojeść rozesłaną 'Aurea" ładnie się rozłazi i jest jaskrawo żółta.

Możesz też posadzić trzmielinę żóltą i ciąć ja nisko przy ziemi, żeby nie była wyższa niż bukszpan.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
noemi 22:32, 14 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Tojeść mnie zaciekawiła. Widziałam ostatnio w centrum ogrodniczym . Jest śliczna.

D z i ę k u j ę
____________________
ogród magdalenka
Gardenarium 00:23, 15 maj 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Trzeba jej nasadzić gęsto, można też urywać kawałki pędów i sadzonkować., Moja tojeść Aurea rośnie w wodzie - w stawowych szczelinach
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Lacki80 09:50, 17 maj 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 75
Zaczelam robic obwodke z bukszpanow i trzmielin w przedogrodku ktory jest prawie kwadratowy. Sadze 7 bukszpanow ,7 trzmielin i znowu 7 bukszpanow. Ale na rogach nie wiem co posadzic Man pare pomyslow tzn. Wsadzic stozki bukszpanow albo kule bukszpanow, albo tak posadzic male bukszpanki zeby circa je w kwadrat albo to co mi sie chyba najbardziej podoba to niskopienne cisy lub trzmieliny na pniu podsadzone bukszpanami. Jak myslico co by pasowalo? Czasu man duzo,bo teraz man tam jeszcze tulipany i juz dostalam duzo kwiatow jednorocznych ktorymi obsadze ten ogrodek ,a dopiero jesienia chce dalej te obwodki robic.
Tak wyglada to teraz

____________________
Pozdrawiam :) Izabela
Gardenarium 18:42, 18 maj 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Za blisko chodnika, wejdzie z czasem, możesz odsunąc na 30 cm co najmniej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 18:43, 18 maj 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przejrzyj fotki z ogrodów angielskich , inspiracji tam moc
Trawy, czosnki, jeżówki, jarzmianki, hortensje, turzyce, peonie.
http://www.ogrodowisko.pl/tag/ogrody-angielskie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Lacki80 19:16, 18 maj 2014


Dołączył: 10 kwi 2014
Posty: 75
Gardenarium napisał(a)
Za blisko chodnika, wejdzie z czasem, możesz odsunąc na 30 cm co najmniej.


We wtorek mam wolne to przekopie i odsune 30cm. Bedzie sie pocic ale co tam,lubie tak kopac i przesadzac Dziekuje
____________________
Pozdrawiam :) Izabela
tila 22:21, 28 maj 2014

Dołączył: 13 kwi 2014
Posty: 14
A bukszpanowy ogród ze strony 4 tego tez wątku był pokazany w serialu "Prawo Agaty" wczoraj w TVN hihihi poznałam
____________________
Gardenarium 10:10, 29 maj 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W "Prawie Agaty"" był ogród przy rezydencji i dom też, poznałam po domu bo na ogród spóźniłam się, zanim dobiegłam aktorka weszła do wnętrza))

http://www.gardenarium.pl/realizacje/ogrod-przy-rezydencji

Tak, rzeczywiście, z tego ogrodu są fotki na 4 stronie na dole.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies