Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

MirellaB 19:17, 16 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Kamila lubię ład i porządeczek Dzisiaj był radosny dzień przy zabawach na śniegu

Karolka dekoracje świąteczne i wiosenne cebulowe to bardzo mi się gryzie. Dopiero połowa stycznia, sporo jeszcze czasu na wiosenne kwiatki. W Jucce wiosna w pełni

Sylwia synusia do domu nie mogłam zaciągnąć tak mu się podobało odśnieżanie. Jak do jutra aura się utrzyma to idziemy na sanki

Domi tak jest cudowny


____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 19:28, 16 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Angelika śniegu tyle co u Ciebie, a trawy starałam się wiązać na tych samych wysokościach
Zakupy w Jucce zawsze zaliczam do udanych. Tam można majątek zostawić. Byłaś kiedyś w tym centrum?

Beatka tak to wszystko stipa. Mi też się bardzo podoba falująca na wietrze, ale powiązana też fajnie wygląda. Ta, która nie jest związana teraz pod śniegiem leży, a związane stipowe snopki z śniegiem ładnie się prezentują
Ja dzisiaj też miałam radochę ze śniegu - jak dziecko
Dekoracje świąteczne składam na końcu stycznia. Jeszcze cieszymy się choinką

Ania polubiłam wiankowanie. Na wielkanocne jeszcze nie mam pomysłu, ale baza już jest

Iza bałwanek w wersji mini, bo śnieg super puszysty i nie chciał się kleić. Trudno było ulepić nawet tego małego.
Na wianki wielkanocne jeszcze trochę czasu, chociaż w CO już dekoracji jest sporo. Narazie jeszcze muszę dokończyć tzn.przyozdobić wianek zimowy
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
anna_t 19:40, 16 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
oo u Ciebie tak zimowa jak u mnie moje dziewczyny w nd dwa balwany ponad 1,5m ulepiły
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Mixtoorka 21:08, 16 sty 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
dzielna byłaś na zakupach. Brawo Ty. skrzyneczka rewelacja, bardzo mi się podoba. I wianki zapowiadają się ciekawie. U mnie choinki dwie jeszcze stoją i cieszą. Nawet nie sypią się za mocno. Moje kffiatki to też zakupy młodszej córki dla starszej ale teraz nic mi nie przeszkadza. Nawet mikołaje w prymulach podeślij trochę śniegu do nas!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
anabuko1 21:14, 16 sty 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
MirellaB napisał(a)
Skrzyneczka bardzo mi się spodobała




Nic dziwnego,że ci się spodobała.Jest śliczna.!Podkłady też fajowe.Ja też na święta robiłam i bombki de kupażem Ja też już po mału już myślę o jajkach ,że trzeba też za 2 tygodnie czas zaczynać robić.I wianek tez zrobię.
Ogród zimowy piękny.Trawy w śniegu cudne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
jolanka 21:54, 16 sty 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Czytam i oczom nie wierzę Ty wiosnę już poczulaś? Wielkanoc No tak, saniami po zająca
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
kamila66 08:01, 17 sty 2017


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Faktycznie śniegu dużo mniej jak u mnie Pięknie wyglądają powiązane trawy
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
ewa004 11:15, 17 sty 2017


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
U mnie ostatnie podrygi maja świąteczne ozdoby ,ale juz nie długo

____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
MirellaB 15:47, 17 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ania to duże bałwany. Nasz mini bałwanek by im do kostek sięgał

Karolka widziałam u Ciebie prymulki z mikołajami - fajnie Śnieg dzisiaj nadal się utrzymuje. Kuba z tatą na sanki idzie

Ania powolutku się przygotowuję do wiankowania wielkanocnego i wiosennego. Lubię mieć plan w głowie, a nie na ostatnią chwilę

Jola wiosny jeszcze nie czuję, bo dekoracje świąteczne w domu. Poczuję od lutego hi hi

Kamila trawy bardzo ładnie zdobią ogród. I pomyśleć, że dwa lata temu nie chciałam ich wiele, a teraz najchętniej cały ogród bym rozplenicami obsadziła

Ewa u mnie też Do końca stycznia i składam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
mirkaka 15:58, 17 sty 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Witaj Mirelko, cofnęłam się do zmian jakie porobiliście w tym roku. Pięknie wszystko wyszło, pamiętam tę twoją rabatę przed wejściem z kamieniami. Teraz zrobiłaś z niej cudo
Ja to ciągle nie mogę się zdobyć na jakieś radykalne zmiany.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies