Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

wiunia 17:24, 23 maj 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Mirelko dziś byłam w takiej jednej szkółce i wpadły mi w oko kloniki Od razu pomyślałam o Twojej parce Niestety nie kupiłam,bo były dość drogie może następnym razemza to nabyłam brakującą mi w rządku hortensję Phantom
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
lojalna_ 17:30, 23 maj 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
MirellaB napisał(a)

Paulinko klony musiałam mieć, wiesz że bardzo mi się podobają
Trawa rozłożona z rolki w ubiegłym roku, totalnie zniszczona przez psy. W kwietniu zrobiliśmy wertykulacje i aeracje, dosiewka, nawóz, podlewanie,kanciki i czekanie aż ruszy no i ruszyła
Ale ciągle dzień w dzień ją pielęgnujemy czyli wyrywanie chwastów, codziennie podlewana, dwa razy w tygodniu koszona żeby się zagęściła. Ogrom pracy z tą trawą, ale musi wrócić do dobrego stanu,bo nie wyobrażam sobie ją teraz zdzierać i robić nowy trawnik.


Mirelko to ciezka psiowa historie ma Twoj trawnik .....przy tyle pracach pielegnacyjnych odwdzieczy sie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Warmia 19:49, 23 maj 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
MirellaB napisał(a)

Martuś nie mogłam się oprzeć chciejstwu i kupiłam. Tego małego kupiłam w szkółce u Twojej koleżanki w naszej pobliskiej wiosce
Chciałam dokupić cyprysy iwonki z gruntu, a Pani powiedziała, że teraz już nie wykonują dopiero koniec sierpnia, bo teraz wykonane mogą się nie przyjąć
Weszłam do foliaczka z różami tak jak mówiłaś szok ten cudny zapach te kolory bajka


O, proszę Z cyprysami miała rację. Teraz lepiej kupić w donicy, albo poczekać. Ja tam czekam do jesieni. A różyczkę kupowałaś czy tylko oglądałaś?
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
MirellaB 21:02, 23 maj 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
wiunia napisał(a)
Mirelko dziś byłam w takiej jednej szkółce i wpadły mi w oko kloniki Od razu pomyślałam o Twojej parce Niestety nie kupiłam,bo były dość drogie może następnym razemza to nabyłam brakującą mi w rządku hortensję Phantom
Pozdrawiam serdecznie!

Wioletko napisałam do Ciebie na pw.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 21:05, 23 maj 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
lojalna_ napisał(a)


Mirelko to ciezka psiowa historie ma Twoj trawnik .....przy tyle pracach pielegnacyjnych odwdzieczy sie

No mam nadzieję, że się odwdzięczy
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 21:07, 23 maj 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Warmia napisał(a)


O, proszę Z cyprysami miała rację. Teraz lepiej kupić w donicy, albo poczekać. Ja tam czekam do jesieni. A różyczkę kupowałaś czy tylko oglądałaś?

Martuś w donicy miała tylko małe, poczekam do sierpnia i kupię te z gruntu, bo piękne ma, a do tego czasu przygotuję rabatę do końca
Różyczki tylko oglądałam, chyba bym nie mogła się zdecydować taki wybór, a te cudne kolory ohhhhh
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 21:07, 23 maj 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Anusia napisał(a)
Mirella rh dają radę. Cieszę się bardzo choć już zwątpiłam w nie.
Trzymam za nie kciuki.

Dzięki Aniu, a ja nie wątpiłam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
sylwia_slomc... 23:32, 23 maj 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Witam i poproszę o więcej fotek, bo nie wiem jak daleko musiałabym się wrócić, żeby coś u Ciebie zobaczyć. Początek bardzo obiecujący, a jak jest teraz?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Iwk4 22:09, 25 maj 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
lojalna_ napisał(a)
Mirelko to prawdxiwy sukces osłabione a pieknieja z dnia na dzien


Śliczny kolor mają twoje rh. Podoba mi się ta metalowa podpórka. Skąd ją masz?
____________________
Ogródek Iwony II
MirellaB 08:16, 26 maj 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
sylwia_slomczewska napisał(a)
Witam i poproszę o więcej fotek, bo nie wiem jak daleko musiałabym się wrócić, żeby coś u Ciebie zobaczyć. Początek bardzo obiecujący, a jak jest teraz?

Witaj Zajrzyj na stronę 139 mojego wątku, moja właśnie dokończona rabata hortensjowa
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies