Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

MirellaB 08:04, 06 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
monteverde napisał(a)
Mirella pozdrawiam( podziwialam kwiatuchy, niskie dalie ladnie wyglądają no i piwonie

Dziękuję
Zaraz biegnę zobaczyć co u Ciebie.
Mam do Ciebie pytanie odnośnie róż,bo znowu zaczynają chorować
Aniu to co rok temu, zaraz wszystkie liście takie będą Czym to pryskać?


____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
zbigniew_gazda 08:21, 06 cze 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Byłem i zobaczyłem. Hortensje zdrowe i widać dobrze odżywione. Pozdrowienia.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
MirellaB 09:43, 06 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
zbigniew_gazda napisał(a)
Byłem i zobaczyłem. Hortensje zdrowe i widać dobrze odżywione. Pozdrowienia.

Zbyszku hortensje wybitnie dobrze u mnie rosną
Jak zakwitną będzie ładnie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 09:51, 06 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Trochę róż, które zaczynają kwitnąć













____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Ala106 10:51, 06 cze 2015


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 685
Mirelko, pięknie kwitną u Ciebie i róźe i irysy i dalie i w ogóle .
Tą żółtą różę pnącą (przedostatnie zdjęcie) poznaję, mamy takie same.
Ona właśnie mi choruje na czarną plamistość, ja obrywam porażone liście i opryskuję Score, a jak mi zostanie to podlewam jeszcze. Działam zdecydowanie, bo rok temu miałam tą zarazę na wszystkich, a w tym roku dzięki Bogu tylko ta jedna choruje.
Ciekawa jestem jak inni sobie radzą z tym chorubskiem i z jakim skutkiem.
____________________
Renata :-) Ogród na górce w zakolu wiślanym, Moje domowe - storczyki (phalaenopsis)
Warmia 12:03, 06 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
U mnie też pojawiła się plamistość. Co roku ją mają moje róże. Ciężko ją zwalczyć. Też pryskam i obrywam liście, tylko potem róże wglądają tak jakoś biednie.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
wiunia 12:49, 06 cze 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Mirelko piękne masz różyczki, u mnie jeszcz w pąkach może dziś któryś się otworzy. Wczoraj kupiłam i LM rodki XXL po 5zł przecenione z 29zł. Są małe i przekwitły oczywiście ale widziałam je w porze kwitnienia i były sliczne więc dwa kupiłam. Ciężko było wybrać, bo takie jakieś zaniedbane były, aż strach! Potem wstawie fotke u siebiePozdrawiam serdecznie!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
MirellaB 17:25, 06 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ala106 napisał(a)
Mirelko, pięknie kwitną u Ciebie i róźe i irysy i dalie i w ogóle .
Tą żółtą różę pnącą (przedostatnie zdjęcie) poznaję, mamy takie same.
Ona właśnie mi choruje na czarną plamistość, ja obrywam porażone liście i opryskuję Score, a jak mi zostanie to podlewam jeszcze. Działam zdecydowanie, bo rok temu miałam tą zarazę na wszystkich, a w tym roku dzięki Bogu tylko ta jedna choruje.
Ciekawa jestem jak inni sobie radzą z tym chorubskiem i z jakim skutkiem.

Byłam na zakupach i Pań w Leroy'u powiedział, że ten preparat Score jest już wycofany ze sprzedaży.
Kupiłam Topsil mam nadzieję, że pomoże
Wieczorem popryskam,bo teraz upał za duży
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 17:30, 06 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Warmia napisał(a)
U mnie też pojawiła się plamistość. Co roku ją mają moje róże. Ciężko ją zwalczyć. Też pryskam i obrywam liście, tylko potem róże wglądają tak jakoś biednie.

Martuś też obrywałam, i dopiero wyglądały biedne chore
Wkurza mnie to,bo pryskane wiosną zapobiegawczo i dupa nic nie daje i tak chorują
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 17:35, 06 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
wiunia napisał(a)
Mirelko piękne masz różyczki, u mnie jeszcz w pąkach może dziś któryś się otworzy. Wczoraj kupiłam i LM rodki XXL po 5zł przecenione z 29zł. Są małe i przekwitły oczywiście ale widziałam je w porze kwitnienia i były sliczne więc dwa kupiłam. Ciężko było wybrać, bo takie jakieś zaniedbane były, aż strach! Potem wstawie fotke u siebiePozdrawiam serdecznie!

Wioletko, ale w przyszłym roku Ci się odwdzięczą kwitnieniem Odbiją tylko dobrze je podlewaj
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies