Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

malkul 08:11, 21 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
MirellaB napisał(a)

Pewnie, że dam fotki i dam Ci znać Wiesz tak pięknie jak u Ciebie to nie będzie, ale nie mam innej możliwości z posadzonymi już roślinami. Myślę, że będzie względnie
Twoja rabata z tymi trawami była dla mnie inspiracją. Szkoda, że nie mogę zrobić kopiuj i wklej


dostaniesz w łeb. jeżówką rózową!
pięknei będzie!
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
ewa004 10:43, 21 lip 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Pozdrawiam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Gosiniak 14:56, 21 lip 2015


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Hej, trochę mnie nie było, ale wracam zaciekawiona nowościami w twoim ogródku.

Po pierwsze przeczytałam o nodze, oj nie zazdroszczę, ale jakoś sobie radzisz widzę, bo nowe zakupy są- trawki śliczne.
Po drugie rabatka hortensjowa mega się rozrosła i wygląda obłędnie, igiełkowa potrzebuje jeszcze czasu ale już jest bardzo ładnie. Najlepsze są porównania, robią wrażenie.
Po trzecie zazdraszczam, mega trawnika, u mnie jakieś plamy się porobiły po tych ciągłych opadach- grzyb jakiś, ale nie będę pryskać, bo uważam że to już byłaby przesada.
Po czwarte- ogród piękny i pewnie gości musisz wypraszać, bo sami nie chcą wychodzić
Pozdrówka
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
szemusia 10:34, 22 lip 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Poczytałam zaległości
Współczuję doświadczeń z wichurą, ale całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło
Rabatki pieknie Ci się rozrastają
No i trawki wypasione zakupiłaś. Muszę ponownie przejrzeć ofertę
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Iwk4 10:46, 22 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mirelko, czekam ma fotki. Ciekawa jestem masadzeń na igiełkowej.
Ja kupiłam lawendę w O rok temu - cudnie kwitła i piękna jest teraz. W tym roku dokupiłam i mimo, że kwiatostany miała szybko, to tak stała sobie w miejscu i teraz dopiero startuje. Chyba ma za mało słońca. Jesienią ją przesadzę na bardziej słoneczą rabatę, tylko ona jeszcze nie istnieje
____________________
Ogródek Iwony II
Warmia 17:06, 22 lip 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Mirellka, hop, hop
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
MirellaB 17:42, 22 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
malkul napisał(a)


dostaniesz w łeb. jeżówką rózową!
pięknei będzie!

To dobre Takie motywujące lanie dla pozytywnego myślenia się przyda
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 17:43, 22 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
ewa004 napisał(a)
Pozdrawiam

Dziękuję - pozdrawiam również
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 17:46, 22 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Gosiniak napisał(a)
Hej, trochę mnie nie było, ale wracam zaciekawiona nowościami w twoim ogródku.

Po pierwsze przeczytałam o nodze, oj nie zazdroszczę, ale jakoś sobie radzisz widzę, bo nowe zakupy są- trawki śliczne.
Po drugie rabatka hortensjowa mega się rozrosła i wygląda obłędnie, igiełkowa potrzebuje jeszcze czasu ale już jest bardzo ładnie. Najlepsze są porównania, robią wrażenie.
Po trzecie zazdraszczam, mega trawnika, u mnie jakieś plamy się porobiły po tych ciągłych opadach- grzyb jakiś, ale nie będę pryskać, bo uważam że to już byłaby przesada.
Po czwarte- ogród piękny i pewnie gości musisz wypraszać, bo sami nie chcą wychodzić
Pozdrówka

Gosiu rośliny pięknie rosną. Myślę, że za 5 lat będzie gęsto
Dużo jeszcze brakuje, ale coś już jest
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 17:53, 22 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
szemusia napisał(a)
Poczytałam zaległości
Współczuję doświadczeń z wichurą, ale całe szczęście, że wszystko dobrze się skończyło
Rabatki pieknie Ci się rozrastają
No i trawki wypasione zakupiłaś. Muszę ponownie przejrzeć ofertę

A co chcesz kupić z traw? Ja będę jeszcze domawiała
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies