Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kasia w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Kasia w ogrodzie

Gardenarium 10:31, 14 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
DOBRA ROBOTA !





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ka79sia 10:55, 14 lis 2011


Dołączył: 11 paź 2010
Posty: 131
Z tym kołem tez beda zmiany,bo denerwuje mnie to że jest nie równo po obu stronch,juz wyeksmitowałam bordowego RH, zainspirowałam sie oczywiście DANUSI realizacjami i bedzie zawijasek z kamieni, bukszpany a zastanawiam sie nad tłem z serbów .Co o tym myslicie?
____________________
ka79sia 11:06, 14 lis 2011


Dołączył: 11 paź 2010
Posty: 131
AAA plany sa rówież takie ,że za rok zamontujemy sobie kule-ciurkadełko,myslałam aby ją umieścić w tym kole i podświetlić,w najblizszą sobote rozciągniemy kable pod oświetlenie kilku ciekawych punktów.
____________________
Lena 11:22, 14 lis 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Świetne plany i realizacja.
Ja najchętniej zmieniłabym cały ogród ...ot taki skutek bywania na "Ogrodowisku" :0
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
siaaska 11:37, 14 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Kasiu piękny ten Twój ogródek. Zaglądałam do Ciebie bardzo często ale z ukrycia, teraz pora się przywitać
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Gardenarium 14:03, 14 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ka79sia napisał(a)
Z tym kołem tez beda zmiany,bo denerwuje mnie to że jest nie równo po obu stronch,juz wyeksmitowałam bordowego RH, zainspirowałam sie oczywiście DANUSI realizacjami i bedzie zawijasek z kamieni, bukszpany a zastanawiam sie nad tłem z serbów .Co o tym myslicie?


Tło z serbów po prawej? Moze być albo ekran z cisów pod dębem, a z drugiej strony inna aranżacja. Denerwuje Cię, bo jest jeszcze pusto, ale jak obsadziśz to będzie zupełnie inaczej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 15:52, 14 lis 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kasiu, czy pomiędzy trawnikiem a korą jest ekobord? Ale precyzja!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ponentasi 16:39, 14 lis 2011


Dołączył: 08 lis 2011
Posty: 44
Pięknie, dużo pracy włożyłaś w ogród. Gratuluję i podglądam.
____________________
ka79sia 17:40, 14 lis 2011


Dołączył: 11 paź 2010
Posty: 131
SIAASKA-witam cięgorąco ,dziekuje za odwiedziny i zapraszam,ja u ciebie tez juz bylam i również podglądam
PSZCZELARNIA-pomiędzy kora a trawą jest niestety nie ekobord,tylko tragiczne taśmy ,które maxymalnie naciągam i zasypuje.To jest prowizorka i wiem że na długo nie starczy,ale w miejscach które robiliśmy póżniej nie wkładałm już tego plastiku i jest dobrze,natomiast między żwirkiem a korą cos byc musi i u mnie jest ta taśma.
____________________
ka79sia 17:47, 14 lis 2011


Dołączył: 11 paź 2010
Posty: 131
DANUSIU-dzisiaj powybierałam z kory troche liści i zajrzałam do TOJEŚĆI i rzeczywiście za gruba ta moja kora i bidulka nie ma siły sie przebijać,ale gdzie-niegdzie odbija ,może będzie dobrze.Co do cisow to podobaja mi się najbardziej ale ich koszt mniej mi pasuje,dlatego myślę o serbach.Narysuje moje plany i wkleje to moze doradzisz.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies