Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kasia w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Kasia w ogrodzie

ka79sia 08:24, 04 sie 2011


Dołączył: 11 paź 2010
Posty: 131
Tam gdzie rosnie cyprys na pniu ,zajda zmiany.Okazało się że jest za,,czesto fala,,i mi sie nie podoba ,planuje zrobic tam obwódke z bukszpanów (jak mnie nie wykończa ,bo w tym roku chorują)w formie zawijaska .Co o tym myslicie?
Dziekuje wszystkim za miłe słowa,pozdrawiam was...
____________________
Lena 08:56, 04 sie 2011


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Kasiu witaj.
Bardzo,bardzo podoba mi się koło bukszpanowe z różą-pięknie i elegancko
Cały ogród planujesz ze smakiem i przestronnie
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
justi 21:08, 04 sie 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Obawiam się tylko, że tuje przy siatce za daleko posadzone i nie zrosną się w szczelny ekran. Ja zrobiłam ten błąd z jednej strony. Chyba, że taki był Twój plan, to co innego.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Sebek 21:21, 04 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Piękne te rabaty - wielkie postępy zrobiłaś
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ka79sia 07:39, 05 sie 2011


Dołączył: 11 paź 2010
Posty: 131
JUSTI thuje sadziłam co 80-90 cm ,mysle że w przyszłości stworzą mi tło i mam nadzieje że się rozrosną.Widzę różnicę już po roku i jak będę cieła je do wysokości płotu to dadzą rade
____________________
myszorek 08:11, 05 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Kasiu, masz bardzo wyrazisty ogród. Zdjęcia, aż biją po oczach czerwienią i zielenią. Koło klonowe-bomba. Jest ślicznie i masz piękne donice pod domem.
Wiesz co bym zrobiła jeszcze? Za kołem dosadziła więcej różaneczników, może też w półokrąg? Ze dwa z lewej, ze dwa z prawej od tego co jest, bo pięknie się zestawia faktura liści klonu i rh.
____________________
ogród zmyślony
ka79sia 08:36, 05 sie 2011


Dołączył: 11 paź 2010
Posty: 131
]MYSZOREK dzięki za pochwały,za klonem planuje posadzić stożek z cisa tylko nie wiem czy gdzies u nas dostane w dobrej cenie,natomiast tego rododendrona równo za klonem mam zamiar wykopać,ponieważ po pierwsze ma brzydki kolor jak kwitnie-bordowy ,a po drugie to myśle że tam stożek by chyba pasował.Mam rabate z przodu domu która już mi sie nie podoba do sie rozrosła i wygląda jak zbiorowisko krzaków,wstawie zdjęcie to moze coś doradzisz,ja poprostu przód domu mam nie za bardzo zagospodarowany,wiem że to dziwnie że wszyscy robią najpierw wejście -bo jest wizytowką ,ale u mnie wyszło inaczej.Zaglądaj do mnie i doradzaj,pozdrawiam
____________________
monteverde 10:22, 05 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kasiu ładny okrąg koło tarasu, rh bym zostawiła za klonem, ale dodała jakiegoś miskanta
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaprys 08:33, 15 wrz 2011


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Dziś ja do Ciebie zajrzałam i jestem pod wrażeniem. Super to wszystko zaplanowałaś, jest przejrzyście, no a klonik super się prezentuje na tym żwirkowym kole.Zainspirowałaś mnie i chyba w końcu wyeksponuje swój klonik należycie bo na razie rośnie w strasznym bałaganie. Jeśli mieszkasz w okolicach W-wy to odkryłam nowy sklep ogrodniczy przed Radzyminem. Kupiłam tam stożek z cisu za 160 zł całkiem już spory.Pozdrawiam
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
Martek 15:50, 15 wrz 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Jest ślicznie ,wrócę obejrzeć na spokojnie
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies