Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Asi ogródek pod świerkami

Pokaż wątki Pokaż posty

Asi ogródek pod świerkami

Loosiuu 15:40, 20 lut 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Rozłożysta tuja to jałowiec Możesz go przyciąć ładnie.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Asiuniaa 16:59, 20 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Loosiuu napisał(a)
Rozłożysta tuja to jałowiec Możesz go przyciąć ładnie.


Tak zrobię w marcu się za niego zabiorę podobnie jak za bukszpany które też wyglądają jak poczochrańce
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
Asiuniaa 18:17, 23 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
No to praca rozpoczęta, rabata wyznaczona, oddzielona kostką granitową od trawnika, nawożenie ziemi w trakcie - na chwilę obecną nawiozłam takiej polnej jak to Danusia nazywa spod "kartofliska: teraz przyjdzie ciemna ziemia. Teraz moi kochani prośba pomóżcie mi zaprojektować te rabatę przed domem, nie chciałabym bałaganu narobić na niej .
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
ana_art 20:30, 23 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Asiu musisz określić jaka to strona względem stron świata. Inaczej trudno dobrać. Druga sprawa to ta linia według mnie jest nazbyt powybrzuszana
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:32, 23 lut 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
brakuje też wymiarów a to też istotne, najlepiej zrobić plan z góry, łatwo wtedy coś zaplanować jak widać szerszy plan
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Asiuniaa 21:25, 23 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
ana_art napisał(a)
brakuje też wymiarów a to też istotne, najlepiej zrobić plan z góry, łatwo wtedy coś zaplanować jak widać szerszy plan



Zaraz usiądę i zrobię plan z góry z wymiarami, stronami świata itp. postaram się go wrzucić jutro, jak zerkniesz będę wdzięczna. Co do wybrzuszeń to zrobiłam błąd , że wcześniej nie wrzuciłam zdjęć kiedy miałam narysowaną tylko rabatę, bo łatwiej byłoby mi ją modyfikować, spieszyło mi się, bo mąż akurat miał urlop i chciałam aby mi zrobił tą otoczkę abym mogła dalej działać sama .
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
Asiuniaa 21:28, 23 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Dochodzę do wniosku, że aby projektować ogród trzeba być bardziej artystą niż inżynierem, ja niestety jestem tym drugim
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
Asiuniaa 21:31, 23 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Wrzucam jeszcze zdjęcie rabaty przed tarasem, która sąsiaduje od strony południowej z rabatą przed domem. Przepraszam za te ciuchy robocze na ławce ale postanowiłam ususzyć pranie na zewnątrz pierwszy raz w tym roku
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
Asiuniaa 10:49, 24 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 912
Kochani wrzucam taki szybciutko naszkicowany plan części mojego ogrodu .
____________________
Asia - Asi ogródek pod świerkami
dominika_ 11:02, 24 lut 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Mnie się wydaje, że linie tych rabat wymagają poprawki ale to doświadczeni ogrodnicy doradzą. Nie potrzebne są te kanty.
Witam serdecznie i pozdrawiam
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies