Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

yolka 17:39, 24 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Karola, stara jestem i za takie coś dopłaciłabym, takie domy dusze mają, oby tylko były na tyle mocne, że warto je odrestaurować,nie straciłabyś na tym, za kilkanaście-diesiąt lat będziemy się bić o takie klimatyczne chaty
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Muszelka 17:45, 24 sty 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Koniecznie jedź zobaczyć. Dokładnie to samo myślę, co Yolka.
____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
Sebek 18:49, 24 sty 2018


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Działka z takim widokiem - istna petarda Ale zmieniać starą stodółkę na dom... W życiu Taki dom ZAWSZE będzie wymagać remontu... Wiem co piszę, mój dom rodzinny ma ponad 100 lat Kamień ze ściany wykorzystasz sobie do zrobienia tarasów
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
19:23, 24 sty 2018
Karolka wystrzegaj sie remontów lepiej mały garaz postawic i w nim przez lato koczować

życzę udanych wyborów
Magleska 19:25, 24 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18613
Działka jest przepiękna byłaś obejrzeć na żywo ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
popcorn 19:43, 24 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witajcie fajnie że zaglądacie

Oglądam w sobotę. Nie ma lekko. Chętnych kolejka, ale zniechęceni sprzedającym. Pan nadużywający alkoholu. Działka nie wydzielina z hektara od ponad roku, trudno powiedzieć czy to się da w ogóle kupić.

Pani od nieruchomości ma do soboty zdobyć klucze żebyśmy to obejrzeli od środka

Jak nie jest bardzo zniszczone to jestem chętna. Zobaczymy

Remontować żeby mieszkać całorocznie raczej nie będę, bo to studnia bez dna. Ale z grubsza ogarnąć, łazienkę zrobić, działającą wodę i prąd, naprawić podłogi, pomalować i na weekendy będzie jak znalazł. Może na całe wakacje się przeniosę, mogłabym tam pracować gdy młoda z ojcem.

Hmmmm myślę ciężko, podoba mi się bardzo. Działka jest świetna a dom... No jest i lepszy taki niż jakiś gierkowski koszmarek. Hmm
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 20:13, 24 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
O wiele lepszy, ale rozumiem wysiłek który trzeba włożyć żeby mieć to "coś", można się zniechęcić. Koszty pewnie takie same jak budowa nowego, ale efekt z pewnościa nie ten sam.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
popcorn 20:36, 24 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jola, dokładnie. Zobaczymy. Na razie żałuję że nie pojechałam obejrzeć. Chyba jutro się złamię bo nie wytrzymam do soboty
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 20:48, 24 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Gdyby totolotek znał moje marzenia ten mógłby być mój - tylko 70 km, z jeziorem i lasem, kosztuje tyle co dwa nowe, powyżej niedoszacowałam

/usunięty/
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Nikita 23:07, 24 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Carola, śledzę na bieżąco dylematy działkowo-mieszkaniowe. Działka naprawdę śliczna, ale i decyzja trudna... Stary dom do remontu - koszta, które nigdy się nie zwrócą; budowa nowego lokum - inwestycja, która nie wiadomo kiedy zostanie rozpoczęta i nie wiadomo kiedy skończy.
Trudna decyzja. Życzę podjęcia dobrych wyborów...i wygranej w totolotka.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies