Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

popcorn 09:50, 24 lis 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasiu, na 2 tyg nie wydam wiecej niz 4 tys, wiec raz w roku mysle mozna uzbierac i sie wyrwac
Inne potrzeby zawsze są i będą, ale wolę nie mieć auta niż zrezygnować z wyjazdów
____________________
Mój nowy ogródek
ren133 11:43, 24 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Pozdrawiam
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
popcorn 11:46, 24 lis 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Reniu, pozdrawiam!

dzisiaj rano nieco biało było, białe świństwo się utrzymuje do tej pory mimo słonka. Zimno, brr.

Roślinki z sadzawka.pl mi przyszły, dziwnie trochę bo wyjęte z doniczek i włożone do woreczków, część ziemi się osypała.. średnio z pakowaniem im wyszło. Po pracy postaram się poutykać w ziemi - za domem (gdzieś wcisnę??)

i węża do podlewania muszę schować, bo zamarzła w nim woda w środku.. ale chyba nie popękał.. masakra :/
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 13:20, 24 lis 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja w niedzielę chowałam wężę i narzędzia oraz taczki. Jeszcz mi tylko zostało wiazanie traw, kopczykowanie róz i wykopanie werbeny....i zima może przyjśc.............a może nie przyjdzie w tym roku?...
Buziam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 13:23, 24 lis 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mogłaby nie przyjść
zostało mi to co Tobie, trawy zwiążę może dziś, kopczyki trzeba zrobić też różom, powoli, ale to na sobotę sobie zostawiam. Najpierw kompostu parę worków muszę przywieźć.
Werbenę muszę skończyć podoniczkować, ale nie mam podstawek żeby poustawiać na parapecie... masakra.
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 16:55, 24 lis 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Powciskałam 10 doniczek które dzisiaj dostałam, z tymi cudami różniastymi do cienia. W gratisie dostałam różowo kwitnącą konwalię hmm...

Powiązałam kilka trawek, stipę w węzły, a rozplenice za pomocą sznurka który mi się oczywiście skończył Zrobiłam 5 kopczyków jeszcze 45 "to go" bo więcej kompostu nie mam. Przywiozę sobie w sobotę rano, to pokopczykuję resztę róż. Zresztą żeby to zrobić muszę mieć powiązane wszystkie trawki, bo przy rozplenicach mam większość róż a te urosły jak głupie i się rozpychają

Rzuciłam też parę worków jutowych na piwonie drzewiaste. Jeszcze z 7 worków muszę mieć w garażu, ale nie wiem gdzie.. a po ciemku średnio się szuka, niby żarówka w garażu jest ale jakoś nie miałam pomysłu gdzie się worki mogły schować pewnie zakopane pod kartonami.. ech

Ale niefajnie się cokolwiek robi na mrozie, od razu czuję że mam zatoki, brr. Idę sobie zrobić kakao
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 18:17, 24 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
U mnie wyszło 11 worków ziemi na kopczykowanie róż.Macham.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 18:21, 24 lis 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
wow, a ile ich macie, Bożenko??
____________________
Mój nowy ogródek
malkul 18:23, 24 lis 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
popcorn napisał(a)
Kasiu,
Inne potrzeby zawsze są i będą, ale wolę nie mieć auta niż zrezygnować z wyjazdów


ja również
zgadzam się w 100%
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
popcorn 19:09, 24 lis 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies