Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 11:17, 07 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)


Czy Ty wiesz, ze mi jeszcze dzienie wystartowaly. ? Do wyciepania.... A trzy sa piekne, na nic je nie zamienię

Właśnie mnie ten późny start trochę denerwuje.ale fakt coś w sobie mają.chyba juz powinny rosnąć wiec pewnie trzeba wymienic
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:09, 07 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Pamiętacie rozkręcone skrzynie warzywne - deski dostały nowe wcieklenie - co prawda gdy zobaczyłam domek dla Maksa na Roztoczu to zastanawiałam się czy to pokazać ale co tam - moje dziewczyny bardzo go lubią (braki w dachu nie sa wynikiem braku desek ale wizji córki


____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 14:12, 07 cze 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
domek kapitalny, nie dziwię się, że dziewczyny zachwycone - u Ciebie nic się nie zmarnuje
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 14:14, 07 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Doradźcie proszę - mam szpaler grabów fastigiata, któym chciałam zrobic podłuzne skarpety z traw - chciała by były limonkowe i padło na milium aureum, które w tym miejscu się nie sprawdza (za słonecznie i za sucho). Szukam do nich zastepstwa.

Trawy miałybybyś raczej kępowe, juz z koniecznego limonkowego koloru się wyleczyłam, jakieś takie ruchliwe, najlepiej zimozielone. Stanowisko dość sloneczne i przeciętnie mokre. Myślałam tez o carex 'gold fouintaine' ale obawiam się czy nie będą zbyt kapryśne. chciałabym mieć tam trawkowy busz na 1 metr szerokości. Dziś wygląda to tak.

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:16, 07 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
I życzę miłego popołudnia




____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:17, 07 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)
domek kapitalny, nie dziwię się, że dziewczyny zachwycone - u Ciebie nic się nie zmarnuje


Domek pewnie za 2-3 lata się znudzi więc nie bedzie żal, że kosztował nie wiadomo ile. A radocha tak sama.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ewsyg 14:20, 07 cze 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Świetnie Ci to wyszło. Bardzo mi się podoba. Zobazcyłam też antracytowe okna. Mam zamiar też wstawić w tym kolorze. Moja róża Novalis nie ma jeszcze tak wyrazistych pąków. Pozdrawiam Ewa

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
leon60 14:24, 07 cze 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
gold fouintaine nie powinny kaprysić, u mnie rosną na patelni jedynie czasem turkucie podgryzają..
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
MirellaB 14:30, 07 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Super domek
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
nawigatorka 14:39, 07 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ewsyg napisał(a)
Świetnie Ci to wyszło. Bardzo mi się podoba. Zobazcyłam też antracytowe okna. Mam zamiar też wstawić w tym kolorze. Moja róża Novalis nie ma jeszcze tak wyrazistych pąków. Pozdrawiam Ewa


Dziękuję choć to raczej wyszło mojemu M. Ja tylko zaprojektowałam, pomalowałam i obsadziła - murował On

Ciesze się, że się podoba bo był to pomysł dośc ekstremalny ale chyba się broni. Fajnie, że tez masz Novalis - a od dawna czy młodą?

Antracytowe okna bardzo polecam.pozdrawiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies