Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

malkul 15:22, 05 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
nawigatorka napisał(a)
Ola,Siakowa,Makul- kobiety a jaszczurka? Bez zainteresowania?Rękawiczki to u mnie towar bardzo chwilowy-zuzywam jedne tygodniowo.zazwyczaj pod takimi noszę jeszcze gumowe. A te kosztowały całe 2,5.nazwy nie sprawdzę bo nie mam siły-po dniu przebijania membrany i łat na domku ogrodnika mam dość. A jutro ciąg dalszy. Jeszcze pod prysznic nie doszłam.


sprawdx sobiet te co pokazałam z casto mi starczają dwie pary na cały sezon
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 15:22, 05 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
masz PW
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 23:22, 05 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)


sprawdx sobie te co pokazałam z casto mi starczają dwie pary na cały sezon

Spróbuje.choć w moim ogrodzie większość prac z kategorii tych ciężkich bo do pelnego ogrodu jest jeszcze daleko - kopie,"otrzącham", przewalam- dla rękawic to ciężkie zadanie. Ostatnio wzięłam nowe do przekopania darni pod nową rabatę (Ok 12 m2) i juz były do niczego.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Madzenka 15:24, 06 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dla mnie te rekawiczki z Casto za grube... Owszem super do ciężkich prac ale do precyzyjnych lateksowe (bez lateksu) uzywam lub zwykle cieniuteńkie bawelniane
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nawigatorka 16:47, 06 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Dla mnie te rekawiczki z Casto za grube... Owszem super do ciężkich prac ale do precyzyjnych lateksowe (bez lateksu) uzywam lub zwykle cieniuteńkie bawelniane

U mnie precyzyjnych prac niewiele - częściej przydałaby się glebogryzarka albo koparka nić sekator więć może się sprawdzą a ja pod takimi roboczymi tez zazwyczaj mam lateksowe (bez lateksu).
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 16:53, 06 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Pewnie u Was tak petelnia jak u mnie. nawet pracować się nie chce choć byłoby co robić. Przydałoby się trochę deszczu - trawa (nawet moja łąkowa - niezniszczalna) powoli się wypala. a chwastów nie ma co wyrywać bo tak sucho.

Kilka migawez z leniwego dnia - róże Artemis i Nowalis. Ta pierwsza obsypana pąkami i pojawił się pierwszy kwiat. na jednej gałązce jest po kilkadziesiąt paków (liczyłam). powoli "wchodzi" na ścieżkę od furtki. Nowalis jeszcze młoda - ma ciemnoróżowe paki a kwiaty fioletowe ale na nie jeszcze chwilę trzeba poczekać. tak jak na okrywówki.

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 16:57, 06 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Szałwie też kwitną - deep blue ma faktycznie piekny "deep" kolor i subtelniejsza biała - jedna i druga Finkowa.


____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 17:05, 06 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Stipa - jak jej nie kochać wprowadza piekny zwiewny ruch na rabacie - moja zeszłoroczna nabiera masy i wreszcie ma kłosy (jest nadzieje na siewki). I siewki od Madzi - za które jeszcze raz dziękuję - jeszcze maleńskie ale ile dają radości. mam nadzieję, że ten upał ich nie zmarnuje (na ostatniej fotce rabata pod lipą (i rozplenicami, niewidocznymi jeszcze siewkami stipi i docelowo jeżówkami).


____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 17:09, 06 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
i kilka ujęć
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kuba 17:15, 06 cze 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
a ja kocham i stipę i ten limonkowy kolor żurawkii ten obłedny błękit niebieskiego nieba między drzewami którego mi dzisiaj tak brakuje...
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies