Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 17:20, 06 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kuba napisał(a)
a ja kocham i stipę i ten limonkowy kolor żurawkii ten obłedny błękit niebieskiego nieba między drzewami którego mi dzisiaj tak brakuje...

u mnie limonkowe żurawki troche przypalone. ale nie jest najgorzej. jesli bedzie gorzej będę musiała pomysleć na innym miejscem dla nich. Przesyłam moje błękitne niebo dla Ciebie


____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
MirellaB 00:13, 07 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Noooo ładnie, ładnie
Prawie wszyscy mają stipe, a ja nie. W ogrodniczych też jakoś nie widzę, bo bym kupiła kilka na próbę.
To ona wkońcu jest jednoroczna czy wieloletnia?
Rękawice używam budowlane - cieńkie, do prac wykończeniowych w budynkach, lekko podgumowane, ale solidne, super i jakie mam ładne kolory
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
lindsay80 00:44, 07 cze 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Artemis śliczna, a może ją dać na tle tych moich słupków a za nią miskant Morning Light?

U mnie żurawki lime Rickey tak samo przypalone, lubię je za ten energetyczny kolor, ale brązowe plamy od jakiegoś czasu już mnie mega wkurzają, wszędzie mam patelnie więc dobrą miejscówkę ciężko będzie im znaleźć.
____________________
Tu ma być ogród :)
Madzenka 00:50, 07 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
jaka to rozplenica?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
nicol21 08:11, 07 cze 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Nadrobiłam głównie pismo obrazkowe. Wszystko idzie pięknie do przodu, rośnie, nawet niby-marne cisy za 5pln będą ładne za rok. Jak mają dużą chęć życia to za rok będą wielkie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
nawigatorka 08:57, 07 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
MirellaB napisał(a)
Noooo ładnie, ładnie
Prawie wszyscy mają stipe, a ja nie. W ogrodniczych też jakoś nie widzę, bo bym kupiła kilka na próbę.
To ona wkońcu jest jednoroczna czy wieloletnia?
Rękawice używam budowlane - cieńkie, do prac wykończeniowych w budynkach, lekko podgumowane, ale solidne, super i jakie mam ładne kolory

Stipa niby na nasze zimy jest jednoroczna, ale że zimy ostatnio słabe to w dobrze zimuje.zapytaj Pana trawkę o sadzonki ja dostałam swoje od niego gratis bo miał takie ostatnie biedne.a w tym roku już nabrały na masie.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:01, 07 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)
Artemis śliczna, a może ją dać na tle tych moich słupków a za nią miskant Morning Light?

U mnie żurawki lime Rickey tak samo przypalone, lubię je za ten energetyczny kolor, ale brązowe plamy od jakiegoś czasu już mnie mega wkurzają, wszędzie mam patelnie więc dobrą miejscówkę ciężko będzie im znaleźć.

Z ta Artemis byłoby ok tylko ona może przedostać Ml.u mnie ma 3 lata i juz jakieś 1,2 a ja po kwitnieniu dość ja tnę chcąc nadać kulisty ksztalt.u mnie plamy na zurawkach są od niedawna i je oberwalam. Jak przypali się bardziej może ja przesadze.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:06, 07 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
jaka to rozplenica?

To Marzeno "Little Buty" jak dobrze pamiętam też je masz kolo Bagatele? One nie dość ze późno startują to jeszcze moje były tu przesadzone wiosną iż innego miejsca i bardzo powoli dochodzą do siebie.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:10, 07 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
nicol21 napisał(a)
Nadrobiłam głównie pismo obrazkowe. Wszystko idzie pięknie do przodu, rośnie, nawet niby-marne cisy za 5pln będą ładne za rok. Jak mają dużą chęć życia to za rok będą wielkie!

Czy one mają chęć życie nie wiem ale ja mam na nie chęć mają już małe przyrosty i choc cześć igieł straciły to mam nadzieje z czasem to nadrobić. Wczoraj znów dostały florowit i chyba im poprawił kolor (oczywiście nie ten z wczoraj tylko Wcześniejsze).
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Madzenka 10:13, 07 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nawigatorka napisał(a)

To Marzeno "Little Buty" jak dobrze pamiętam też je masz kolo Bagatele? One nie dość ze późno startują to jeszcze moje były tu przesadzone wiosną iż innego miejsca i bardzo powoli dochodzą do siebie.


Czy Ty wiesz, ze mi jeszcze dzienie wystartowaly. ? Do wyciepania.... A trzy sa piekne, na nic je nie zamienię
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies