Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 12:50, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)
Nawet latem renifer cieszy się zainteresowaniem i bardzo dobrze bo jest przecudny
Przypomniałam sobie jak za każdym razem gdy tylko na niego spojrzałam to banan na twarzy
Asia zastanawiam sie czy przygotowujesz materiały reklamowe? Wiem, że masz zdolności i dobry styl...
a co dokladnie masz na mysli?szkolke? I takie drukowane materialy? Moglabym cos podzialac.
Moj renifer stoi w domku ogrodnika.widze go codzien
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:52, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)
u mnie wyprawka pierwszoklasistki też powoli wchodzi na tapetę. Jak zobaczyłam ile kosztuje porządny plecak to mało nie usiadłam z wrażenia, ale tatuś wielbiciel wszelkiej masi toreb, walizek, plecaków niewzruszony stwierdził, że trzeba kupować porządne rzeczy.
tez lubie porzadne rzeczy.i nie wyobrazam sobie zakupu innego niz jakis sportowy,odciazajacy plecy oddychajacy...mus juz dzis na to corke przygotowac
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:53, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Sebek napisał(a)


A ja jestem zdania, że plecak po jednym roku się nudzi i trzeba kupić nowy Dziecko najlepsza inwestycja, ale plecak powinien być mały, lekki i wygodny - podręczniki pewnie można zostawić w szkole... Jak patrze na dziecko idące ulicą z plecakiem większym od niego to boli mnie kręgosłup na sam widok...

Ale ja się nie odzywam, że tak powiem wszystko przede mną
tak kupisz porzadny plecak a on i tak u wiekszosci wisu pozniej na wysokosci...wiecie czego.jak widze takie dzieciaki to chetnie bym im te paski pozaciagala
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:54, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Rojodziejowa napisał(a)
Byleby nie był bardzo miękki, coby książek nie wymiętosić, bo mimo, że podręczniki darmowe, to jak się zniszczą, to trzeba odkupić. Niby wersje elektroniczne zazwyczaj są dołączone do podręczników, ale nie zawsze jest gdzie te podręczniki zostawić. Chociaż taki miejsce być powinno
kurcze ja jeszcze nie w temacie...ale w naszej gminnej szkole nie ma.cieplej eody to i pewnie miejsca na ksiazki brak...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:55, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
siakowa napisał(a)


hahaha złaszcza jak się kupi z jakimś bajkowym idolem na topie po pół roku nieaktualne mnie Pani w sklepie uświadomiła jak szukałam plecaka na przynajmniej 3 pierwsze klasy że chyba jestem naiwna..że po roku nie będzie opcji że dalej w tym samym...na szczęście skończyliśmy druga klasę i do 3 tez idzie w tym samym ale to chłopak
wiesz kraina lofu wyjatkowo dlugo sie trzyma ale na taki plecak z taka mamuska jak ja raczej nie ma co liczyc
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:56, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)


nie zgodze się
mój syn ma już plecak dwa lata.
wygląda jak nowy ( o dziwo), nic nei mówi że nudny więc wyprałam i będzie na trzeci rok
jak znam Twoja corke i moja mlodsza to one beda mialy plecak na pol roku
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:56, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)
tego znudzenia po pierwszym roku właśnie się boję.
M bedzie nosil
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
sylwai 12:57, 28 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511
nawigatorka napisał(a)

Srawianue mniebw jedny zdaniu z Ila juz jest komplementem.pieknie dziekuje.ciesze sie jesli sie komus na cos przydaje tym nardziej w kwesti ogrodowej.
Renifera wysle Ci narysowanego na duzym arkuszu papieru ok? Wystarczybwyciac i odrysowac na sklejce.
Podaj mi prosze na priv swoj adres.
A własne dlaczego nie masz jeszcze watku?

Już wysyłam na priv.Jakos się nie mogę zabrać żeby założyc swój wątek.Może we wrześniu,jak będzie trochę więcej czasu .
____________________
sylwia
nawigatorka 12:58, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
sylwai napisał(a)

Już wysyłam na priv.Jakos się nie mogę zabrać żeby założyc swój wątek.Może we wrześniu,jak będzie trochę więcej czasu .
zachecam to wciaga.teraz dopiero zobaczyłam jaki bełkot napisalam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
sylwai 13:03, 28 lip 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511
nawigatorka napisał(a)
zachecam to wciaga.teraz dopiero zobaczyłam jaki bełkot napisalam

Nie szkodzi.Za trzecim razem zrozumiałam o co Ci chodzi
____________________
sylwia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies