Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Magda70 14:06, 28 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
amelia_b napisał(a)
trochę zaczynam się bać o np: wpada do domu i z powagą zadaje pytanie " Jest ojciec w domu?", albo próbuje zupę i po chwili " wiesz mamo, rewelacyjne to to nie jest ale zjem" ja chyba nie jestem gotowa na takie doroślenie



haha...dobry gagatek
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
nawigatorka 14:19, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
trochę zaczynam się bać o np: wpada do domu i z powagą zadaje pytanie " Jest ojciec w domu?", albo próbuje zupę i po chwili " wiesz mamo, rewelacyjne to to nie jest ale zjem" ja chyba nie jestem gotowa na takie doroślenie
ale brzmi bardzo rozsadnie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:20, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magda70 napisał(a)



haha...dobry gagatek
mysle ze moznaby powiedziec duzo znacznie gorszych rzeczy
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
wrobelki 15:43, 28 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Ja kupiłam młodej porządny plecak do pierwszej klasy oczywiście z postaciami z bajki, ponieważ był w bardzo dobrym stanie to chodziła z nim i w drugiej klasie. Choć jak większość dzieci w klasie rzucała nim po szkole co by się szybciej zniszczył bo już się znudził. Teraz do trzeciej już kupuje w miarę dobrej jakości ale nie najlepszy jak się zniszczy to kupimy nowy i tak będzie bardziej zadowolona Za to młody dostał na urodziny swój malutki do przedszkola to z głowy jest.
W ogóle jak tak czytałam że szykujecie wyprawki to wczoraj zrobiliśmy większość zakupów tylko drobnostki na szczęście zostały
Dzięki za przypomnienie
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
nawigatorka 15:46, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
wrobelki napisał(a)
Ja kupiłam młodej porządny plecak do pierwszej klasy oczywiście z postaciami z bajki, ponieważ był w bardzo dobrym stanie to chodziła z nim i w drugiej klasie. Choć jak większość dzieci w klasie rzucała nim po szkole co by się szybciej zniszczył bo już się znudził. Teraz do trzeciej już kupuje w miarę dobrej jakości ale nie najlepszy jak się zniszczy to kupimy nowy i tak będzie bardziej zadowolona Za to młody dostał na urodziny swój malutki do przedszkola to z głowy jest.
W ogóle jak tak czytałam że szykujecie wyprawki to wczoraj zrobiliśmy większość zakupów tylko drobnostki na szczęście zostały
Dzięki za przypomnienie
widzisz haka moc ma forum moje tak na prawde pierwsze plecaki maja od trzech a druga od dwoch lat.wszak przedszkole to tez powazna sprawa
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Juzia 17:13, 28 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38619
Moja chciała plecak z jakimś monster czy inną krainą... a ja jej pokazuję czarny w kwiatki - konsternacja! No to mówię, że.....dzieci będą miały takie plecaki z bajek a Ty będziesz miała wyjątkowy! i dłużej czysty....i Ci się nie znudzi tak szybko
No to ona...Ok I dobrała sobie czarny piórnik w motylki

Plecak wybrałam najlżejszy jaki był, a i tak nosiłam jej cały czas z samochodu do szkoły i z powrotem bo mi się szkoda jej robiło W szkole plecak leżał w klasie, więc żadne usztywnienia ani wentylowane paski nie były potrzebne. Najlżejszy i najtańszy.

Piórnik niestety już do wymiany....gumki postrzelały


____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Rojodziejowa 18:49, 28 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8464
Asia Ty zamiast świdośliwy rozważałaś magnolię i nie pamiętam co jeszcze?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Makao_J 18:58, 28 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ja pierdykam
O wyprawkach już piszecie? Porażka. Przypominacie tylko że szkoła wkrótce się zacznie.

Tornistry trudna sprawa. Lepszy - gorszy. One i tak noszone są przez rodziców a potem stoją w klasie przez kilka godzin.
Książki wszystkie (u nas) zostawały w szkole więc w plecaku był tylko piórnik.
Zawsze mnie to bawiło. Taki wielki tornister a w środku piórnik i kanapka. Czasem strój na wf lub praca domowa.

Czytanki wszystkie kserowałam bo przecież w tych elementarzach pisać nie wolno więc jak dziecko ma się nauczyć czytać sylabami skoro nie możne podzielić wyrazów na sylaby. A na ksero może pisać.
Niektóre ceny tornistrów są potwornie zawyżone bo ich użyteczność i przydatność jest znikoma.

Dodam tylko że ja też kupuję tornistry. Jeden użytkuje już drugi syn (czyli będzie 3 rok) bo jest piłkarski i jeszcze się nie znudził (koszt - niewielki i z wyposażeniem)
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
amelia_b 19:20, 28 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Aniu wyprawka to pikuś
____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 19:21, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Juzia napisał(a)
Moja chciała plecak z jakimś monster czy inną krainą... a ja jej pokazuję czarny w kwiatki - konsternacja! No to mówię, że.....dzieci będą miały takie plecaki z bajek a Ty będziesz miała wyjątkowy! i dłużej czysty....i Ci się nie znudzi tak szybko
No to ona...Ok I dobrała sobie czarny piórnik w motylki

Plecak wybrałam najlżejszy jaki był, a i tak nosiłam jej cały czas z samochodu do szkoły i z powrotem bo mi się szkoda jej robiło W szkole plecak leżał w klasie, więc żadne usztywnienia ani wentylowane paski nie były potrzebne. Najlżejszy i najtańszy.

Piórnik niestety już do wymiany....gumki postrzelały



Czyli stosujesz moja taktyke.uczysz dobrego gustu ale tak by corka czula ze to jej wybor wlasnie przeciez to i tak ja bede nosila plecak.wiadomo
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies