Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 19:24, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Rojodziejowa napisał(a)
Asia Ty zamiast świdośliwy rozważałaś magnolię i nie pamiętam co jeszcze?
dokladnie.rowno ze swidosliwami rozwazalam klon tatarski ginnala ale z nimi tez latwo nie bylo.rozwaz tez graby sadzone po kilka jak na bulwarach wislanych w warszawie.o tym dowiedziama sie za pozno.
http://ogrodniktomek.pl/wp-content/uploads/2015/08/IMG_2902.jpg
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 19:27, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Makao_J napisał(a)
Ja pierdykam
O wyprawkach już piszecie? Porażka. Przypominacie tylko że szkoła wkrótce się zacznie.

Tornistry trudna sprawa. Lepszy - gorszy. One i tak noszone są przez rodziców a potem stoją w klasie przez kilka godzin.
Książki wszystkie (u nas) zostawały w szkole więc w plecaku był tylko piórnik.
Zawsze mnie to bawiło. Taki wielki tornister a w środku piórnik i kanapka. Czasem strój na wf lub praca domowa.

Czytanki wszystkie kserowałam bo przecież w tych elementarzach pisać nie wolno więc jak dziecko ma się nauczyć czytać sylabami skoro nie możne podzielić wyrazów na sylaby. A na ksero może pisać.
Niektóre ceny tornistrów są potwornie zawyżone bo ich użyteczność i przydatność jest znikoma.

Dodam tylko że ja też kupuję tornistry. Jeden użytkuje już drugi syn (czyli będzie 3 rok) bo jest piłkarski i jeszcze się nie znudził (koszt - niewielki i z wyposażeniem)

To tylko temat zastepczy na upalne dni bo f bardziej c w gfodzie sie nie chce.choc ja r s nawet podzialalam i dom ddgruzowalam co strasznie trudniejsze.chyba wole nosic pusty plecak a ksiazki w szkole
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 19:29, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
Aniu wyprawka to pikuś
wiecie co ja to sie nawet troche na to ciesze.uwielbiam biurowe bibeloty
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Makao_J 19:38, 28 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
nawigatorka napisał(a)
wiecie co ja to sie nawet troche na to ciesze.uwielbiam biurowe bibeloty

Ja też uwielbiam chodzić po te wyprawki. Kręcą mnie te "bibeloty" jak Ciebie.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Rojodziejowa 19:44, 28 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8464
nawigatorka napisał(a)
dokladnie.rowno ze swidosliwami rozwazalam klon tatarski ginnala ale z nimi tez latwo nie bylo.rozwaz tez graby sadzone po kilka jak na bulwarach wislanych w warszawie.o tym dowiedziama sie za pozno.
http://ogrodniktomek.pl/wp-content/uploads/2015/08/IMG_2902.jpg


Asia a on z tych mało wymagających ten ginnala? Ja to mam trochę gliniasto, więc nie wiem czy by mu to służyło... Jeszcze mi po głowie chodzi jabloń Ola, ale to na 100% omijałaś szerokim łukiem, bo na różowo kwitnie

A te drzewka tak sadzone kilka w jednym miejscu to fajny pomysł. Każde można tak upchnąć?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
amelia_b 19:45, 28 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
A to dlatego że za naszych czasów szkolnych nie było takiego wyboru, miałyśmy to co było i się człowiek z tego cieszył. Ja też lubię takie zakupy
____________________
Pogubiłam się po drodze
Rojodziejowa 19:53, 28 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8464
Pamiętam, że sąsiad nam piórniki z wyposażeniem przywoził, ale był wypas! Szacun na dzielni
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Mixtoorka 20:09, 28 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
nawigatorka napisał(a)
czyly wentylowany ale stojacy nie za duzy.zapamietam
Jak ostatnio znalazlam w necie fajny piornik to niejeden tani plecak moznaby za to kupic


Eh, tak to zazwyczaj z tymi fajnymi rzeczami jest
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Juzia 20:21, 28 lip 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38639
nawigatorka napisał(a)

Czyli stosujesz moja taktyke.uczysz dobrego gustu ale tak by corka czula ze to jej wybor wlasnie przeciez to i tak ja bede nosila plecak.wiadomo


Hehehe... no coś w tym stylu
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
amelia_b 20:23, 28 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Rojodziejowa napisał(a)
Pamiętam, że sąsiad nam piórniki z wyposażeniem przywoził, ale był wypas! Szacun na dzielni
Nie wiem czemu,ale mi przybory szkolne przynosił zawsze św Mikołaj, to chyba w ramach uzupełnienia po pierwszym półroczu,ja tak sobie czasem myślę że mnie to by syn zlinczował jak by w prezencie przybory dostał, a ja się jak głupia cieszyłam z pomarańczy i kredek bambino
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies