Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Magda70 13:26, 28 lip 2016


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nawigatorka napisał(a)
Musze zacytowac rozmowe z moim M sprzed dwoch minut.
Rozmawiamy o zlokalozowanej dzis kupie kamieni,grysie ktory by sie nam przydal i ktory chcemy kupic. Zastanawiamy sie na ile by to nam wystarczylo...

Ja: ja sobie wyobrazam ze gdyby spych rozgarnal te gore kamieni to wystarczyloby....

M:spych?czemu nazywasz siebie spych?


Jezu...jaki kochany ten Twój eM
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Mixtoorka 13:32, 28 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
nawigatorka napisał(a)
tylko sie cieszyc.objaw dojrzalosci


Do pierwszej klasy kupiłam córce plecak wypasiony z wentylowanymi placami, paskami tu i ówdzie. Cudnie, po tygodniu pobiegłam po tornister, bo plecak był za duży! Za ciężki i się przewracał postawiony- ciężko się spakować pierwszaczkowi. Ale w drugiej klasie dziecko podrosło i super plecak- jest super Wyprałam, wygląda jak nowy i będzie super w trzeciej klasie. Nie znudził się. Piórnik częściej wymieniamy
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
nawigatorka 13:33, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magda70 napisał(a)


Jezu...jaki kochany ten Twój eM
bardzo kochany
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Mixtoorka 13:33, 28 lip 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Magda70 napisał(a)


Jezu...jaki kochany ten Twój eM


Nooo
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
nawigatorka 13:34, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Mixtoorka napisał(a)


Do pierwszej klasy kupiłam córce plecak wypasiony z wentylowanymi placami, paskami tu i ówdzie. Cudnie, po tygodniu pobiegłam po tornister, bo plecak był za duży! Za ciężki i się przewracał postawiony- ciężko się spakować pierwszaczkowi. Ale w drugiej klasie dziecko podrosło i super plecak- jest super Wyprałam, wygląda jak nowy i będzie super w trzeciej klasie. Nie znudził się. Piórnik częściej wymieniamy
czyly wentylowany ale stojacy nie za duzy.zapamietam
Jak ostatnio znalazlam w necie fajny piornik to niejeden tani plecak moznaby za to kupic
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
amelia_b 13:38, 28 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
tylko sie cieszyc.objaw dojrzalosci
obserwuje go od czerwca,nie myślałam że można tak spoważnieć przez miesiąc, to się nawet tyczy kupowania bluzek, czy czegokolwiek, ale dobry objaw mam przynajmniej jednego faceta w domu, a nie same dzieci
____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 13:41, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
obserwuje go od czerwca,nie myślałam że można tak spoważnieć przez miesiąc, to się nawet tyczy kupowania bluzek, czy czegokolwiek, ale dobry objaw mam przynajmniej jednego faceta w domu, a nie same dzieci
boska jestes.fajnie byc tak dumnym co?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 13:45, 28 lip 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)
M bedzie nosil


z motylkami? prędzej ja
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 13:48, 28 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


z motylkami? prędzej ja
no jak chcial porządny
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
amelia_b 14:00, 28 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
boska jestes.fajnie byc tak dumnym co?
trochę zaczynam się bać o np: wpada do domu i z powagą zadaje pytanie " Jest ojciec w domu?", albo próbuje zupę i po chwili " wiesz mamo, rewelacyjne to to nie jest ale zjem" ja chyba nie jestem gotowa na takie doroślenie
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies