Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 15:05, 09 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magda70 napisał(a)
Ja od pierwszej klasy - kolonie co roku obowiązkowe. I to 3 tyg wtedy było. Czasami wracałam z jednej (od mamy z pracy) i zarz po tygodniu na drugą (od taty pracy)
I to razem z siostrami młodszymi...
Potem obozy...
Jakoś mi się fuksnęło

Nawigatorka...sorki - nie mamy miejsca już w aucie

Szkoda... to pochwał się choc jakie to morze.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Magda70 15:20, 09 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Czarne Bułgaria tym razem
Podróż autem z noclegiem na Słowacji w Wielkim Mederze (wody termalne przy okazji) i powrót też z noclegiem...ale ten to nie wiadomo jeszcze gdzie wypadnie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
nawigatorka 15:32, 09 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magda70 napisał(a)
Czarne Bułgaria tym razem
Podróż autem z noclegiem na Słowacji w Wielkim Mederze (wody termalne przy okazji) i powrót też z noclegiem...ale ten to nie wiadomo jeszcze gdzie wypadnie

Brzmi dobrze.pozazdroscic.milego wypoczynku zatem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Magda70 15:34, 09 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ty wiesz jak mi się nie chce??
Córcia miała jechać tylko z rodzicami moimi...a namówili mnie jeszcze. Ja to bym chyba jednak w domu w ogrodzie bardziej wypoczęła

Ale dziękuję
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
nawigatorka 15:45, 09 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magda70 napisał(a)
Ty wiesz jak mi się nie chce??
Córcia miała jechać tylko z rodzicami moimi...a namówili mnie jeszcze. Ja to bym chyba jednak w domu w ogrodzie bardziej wypoczęła

Ale dziękuję

Doskonale rozumiem. Tez tak mam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Juzia 15:59, 09 lip 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
beta napisał(a)


szczerze nienawidziłam kolonii...moja starsza ma to samo...nie wiem jak młoda


Ja na kolonie zaczęłam jeździć dopiero jako nastolatka i szczerze.... nic z tych kolonii nie pamiętam
Pamiętam tylko gdzie byłam....ale co widziałam, to nie wiem

Lepiej wysyłać młodsze dzieci
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Ensata 19:29, 09 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
nawigatorka napisał(a)

To w jakim wieku to przychodzi? Przygotuje się choc psychicznie
6 lat, ale Młoda jest specyficzna, uparta jak osioł, nie lubi chodzić. Ma swój świat, a syn 17 lat, nadal z nami jezdzi. Na swoje obozy też, ale z nami cała rodzina w komplecie też
____________________
W kolorze blue
Ensata 19:34, 09 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
nawigatorka napisał(a)

Tylko ciekawe ze to czego się kiedys niecierpialo potrafi stać się pasją.sama się nad tym często zastanawiam.
Sama nad tym czasami dumam, nie cierpiałam pracy u dziadka w ogródku. Mama kazała mi pielić i pomidory podwiązywać, koszmar senny. Długo mnie trzymał wstręt do prac w ogrodzie. MInęło mi 10 lat temu, przy pierwszym ogrodzie. A z wiekiem lubię coraz bardziej

Amelia, inne czasy były, człowiek się z pomarańczy cieszył. A teraz, syn w Hiszpanii na kolonii, córka nad morzem, Chorwacje, wyspę robimy w ramach oszczędności, bo wyspa piękna, a apartamenty tańsze z własną plażą niż nad Bałtykiem
____________________
W kolorze blue
amelia_b 19:45, 09 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Oj masz rację a ja w tym roku nad Bałtyk i idę zaraz bluzy zamawiać, a syn mi mówi mamo kalosze mi weź teraz dzieci prawie wszystko mają a i my rodzice robimy wszystko zabytek było Ogród to drogi gips,nie wszyscy się na toen luksus decydują widzę u siebie w okolicy.
____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 20:19, 09 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Juzia napisał(a)


Ja na kolonie zaczęłam jeździć dopiero jako nastolatka i szczerze.... nic z tych kolonii nie pamiętam
Pamiętam tylko gdzie byłam....ale co widziałam, to nie wiem

Lepiej wysyłać młodsze dzieci

Ja nigdy nie byłam ale jakoś nie żałuję.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies