Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 20:21, 09 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ensata napisał(a)
6 lat, ale Młoda jest specyficzna, uparta jak osioł, nie lubi chodzić. Ma swój świat, a syn 17 lat, nadal z nami jezdzi. Na swoje obozy też, ale z nami cała rodzina w komplecie też

Moja ma 4 tez uparta a młodsza jeszcze gorsza. Pielegnowalismy w nich samodzielność i samodecyzyjnosc tam gdzie było to możliwe i teraz mamy za swoje.ciekawe jak to będzie w kolejne wakacje.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Ensata 20:23, 09 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Nie cierpiałam kolonii, na szczescie moje laski lubia
____________________
W kolorze blue
Juzia 20:23, 09 lip 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
nawigatorka napisał(a)

Ja nigdy nie byłam ale jakoś nie żałuję.


Eeee....fajnie było!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
nawigatorka 20:27, 09 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ensata napisał(a)
Sama nad tym czasami dumam, nie cierpiałam pracy u dziadka w ogródku. Mama kazała mi pielić i pomidory podwiązywać, koszmar senny. Długo mnie trzymał wstręt do prac w ogrodzie. MInęło mi 10 lat temu, przy pierwszym ogrodzie. A z wiekiem lubię coraz bardziej

Amelia, inne czasy były, człowiek się z pomarańczy cieszył. A teraz, syn w Hiszpanii na kolonii, córka nad morzem, Chorwacje, wyspę robimy w ramach oszczędności, bo wyspa piękna, a apartamenty tańsze z własną plażą niż nad Bałtykiem

Moim koszmarem było wyrywanie czyszczenie cebuli...

Zabrzmi to starczo ale faktycznie dziś dzieci trudno zadowolić-wszystko na wyciągnięcie ręki - człowiek staje na głowie a one i tak niezadowolone.ech trudna życiową rola
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Magda70 20:37, 09 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
nawigatorka napisał(a)

Ja nigdy nie byłam ale jakoś nie żałuję.


Bo w sumie to nawet nie wiesz czego masz żałować

I tu chyba nie chodzi o żałowanie...
To była okazja na oderwanie sie od rodziców, na samodzielnośc... a z drugiej strony na odpoczynek rodziców od dzieci?? Ja jeździlam i też nie żałuję.
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
nawigatorka 21:56, 09 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Magda70 napisał(a)


Bo w sumie to nawet nie wiesz czego masz żałować

I tu chyba nie chodzi o żałowanie...
To była okazja na oderwanie sie od rodziców, na samodzielnośc... a z drugiej strony na odpoczynek rodziców od dzieci?? Ja jeździlam i też nie żałuję.

Powiedzmy, ze takie zbiorowosci mnie nie kręcą. I samodzielności raczej nie utraciłam przez to. I chyba zbyt grzeczna na takie rzeczy bym była. Poza tym nie miałam takiej możliwości, nawet jako dziecko o kolonich nie słyszałam.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kuba 22:15, 09 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Dziewczyny czytam was od rana, wiem gdzie kto jedzie, gdzie nie jedzie, kto jeździł na kolonie a kto nieja na kolonie jeździłam ale szczerze ich nie znosiłama co roku marzę o chociaż kilku dniach nad Bałtykiem, a gdy już jestem- zwykle czar pryska
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
babka 22:24, 09 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Dziękuję za odpowiedź i inspirkę, ciekawie wygląda ten zestaw hortek z rozplenicami
Bałtyk jest super ale zimny a ja taplać się lubię
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
nawigatorka 22:25, 09 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kuba napisał(a)
Co roku marzę o chociaż kilku dniach nad Bałtykiem, a gdy już jestem- zwykle czar pryska

O i ja to mam - esencja dzisiejszych dywagacji wakacyjnych i jak by pewnie napisała Siakowa - dostaje "dupościsku"
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:27, 09 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
babka napisał(a)
Dziękuję za odpowiedź i inspirkę, ciekawie wygląda ten zestaw hortek z rozplenicami
Bałtyk jest super ale zimny a ja taplać się lubię

O nowy avatar a juz się przyzwyczaiłam do poprzedniego.
Cieszę się ze się przydało. Mam nadzieje ze kiedys u mnie tak bedzie choc nie wiem czy u mnie w tym roku to posadzę.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies