Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 20:33, 29 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)
Wspaniały masz ten zakątek

Miło tym bardziej ze to przedogtodek:
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:35, 29 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
siakowa napisał(a)
nawigatorko a możesz mi powiedziec odnosnie lini kroplującej...jest rura idąca pod ziemią i jak ona się łączy z rurą kroplującą? chodzi mi o te moment połączenia się tego co pod ziemia i tego co na ziemi...jakies kolanko albo cos??

Podziemna rura idzie pod ziemia i stopniowo idzie pod górkę nad ziemie-aż wychodzi na rabate. Tam łączy sie z linia kroplujaca. Nie ma kolanka. Mam nadzieje ze teraz jaśniej napisałam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:38, 29 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)
Jak tam wiśnia ? mój grab dalej łysy...

Wiśnia niestety słabo mimo ze zawsze były wszystkie profilaktycznie pryskane. Ledwie widać paki kwiatów ale tylko na jej czesci. Na tej fotce z wiśniami to ta ostatnia (prawie jej nie widać) a pozostałe w pełnym rozkwicie. Czarno widzę jej los.

A Twój grab to ten nowy formowany nie rusza?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 20:44, 29 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nawigatorka napisał(a)

Wiśnia niestety słabo mimo ze zawsze były wszystkie profilaktycznie pryskane. Ledwie widać paki kwiatów ale tylko na jej czesci. Na tej fotce z wiśniami to ta ostatnia (prawie jej nie widać) a pozostałe w pełnym rozkwicie. Czarno widzę jej los.

A Twój grab to ten nowy formowany nie rusza?

nie, fastigiata sadzony jesienią przy podjeździe, chyba czeka mnie wymiana
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 20:52, 29 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)

nie, fastigiata sadzony jesienią przy podjeździe, chyba czeka mnie wymiana

U mnie fastigiaty juz całe w liściach. Juz sie bałam ze to ten formowany. Widzisz u mnie tez w podjeździe. Trudno nie ma co biadolić. Obie wymienimy na ladniejsze
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 20:56, 29 kwi 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
nawigatorka napisał(a)

U mnie fastigiaty juz całe w liściach. Juz sie bałam ze to ten formowany. Widzisz u mnie tez w podjeździe. Trudno nie ma co biadolić. Obie wymienimy na ladniejsze

i tego się trzymajmy
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 21:00, 29 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Przy powstającym domku ma znaleźć sie tez miejsce dla dzieci do zabawy, w tym piaskownica 2,5x4m. Zastanawiałam sie jak ja obradować i wymyśliłam ze fajne byłyby takie drewniane pionowe kołki zakopane cześciowo w ziemi, które tworzyłyby jakby schodki. A ze drewna nie brakuje po ścięciu wierzb to one miały do tego posłużyć. Po wyrosnieciu z piaskownicy można to rozbrac i posadzić drzewka owocowe. Ale ze nie chciałam by to cieżko wyglądało wymyśliłam ze okoruje to drewno przy pomocy toporka. Nawet dobrze idzie (jestem w połowie) ale nadgarstków nie czuje...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 23:39, 29 kwi 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
aleś sobie robotę zadała... już jestem ciekawa efektu.
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 07:50, 30 kwi 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)
aleś sobie robotę zadała... już jestem ciekawa efektu.

Ja też i rąk dalej nie czuje...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 07:55, 30 kwi 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)

Podziemna rura idzie pod ziemia i stopniowo idzie pod górkę nad ziemie-aż wychodzi na rabate. Tam łączy sie z linia kroplujaca. Nie ma kolanka. Mam nadzieje ze teraz jaśniej napisałam

tak jasniej dzięki, dziś poczyniam wstępne zakupy i weekend majowy będzie pracowity
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies