Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Małej Mi - sezon 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Małej Mi - sezon 2015

Mala_Mi 19:29, 09 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
an_tre napisał(a)
super komitywa, a w ogóle to wszystkie foto z Muminkiem są odjazdowe i ogrodowe


Pewnie, że ogrodowe... ogród robimy dla siebie i swoich bliskich... i jest full ogrodowo jak się nam udało to osiągnąć. My pokazujemy swoje ogrody.. z dobrodziejstwem inwentarza.. a nie ogrody pokazowe, wystawowe czy botaniczne.

Moja pierwsza hortka ..dostałam ją od mamy.. to znaczy dostałam kawałek ukorzenionego patyczka. Teraz mam wielkiego potffora... przekroczył dawno miarę "do cycek" nawet tych umieszczonych wysoko Na foto i tak wyszedł mały.. i moje naparstnice . już przekwitłe.. ale miały ponad 2 metry.



I Perwoskia.. też zdecydowanie wyżej cyców Cięta wiosną poniżej kolana



Sukienka od Irenki - Miłki By nie było, że nie korzystam z prezentu

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Luki 19:36, 09 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Hmmm na mojej glebie raczej tak jeżówki szaleć nie będą bo się nie pomieszczą, ale to standard
Aniu przychodzę prosić o mooocne trzymanie kciuków jutro
No i ładnie Ci w sukience
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
roma2 19:43, 09 lip 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Hu hu, Ty jak Nimfa. Miara do cycków to nie wiem dla kogo. Chyba dla Gortata.
Ogród robimy zdecydowanie dla nas samych i najbliższych. Choć oczywiście niezwykle miło gdy się podoba innym. U mnie ogrodu trudno się dopatrzyć na razie, ale przyjeżdżający w odwiedziny są zachwyceni, że tyle roślin i kwiatów (nie znają Ogrodowiska i tych pięknych pokazywanych ogrodów). Ale czy to coś zmienia?
____________________
Komendówka
Mala_Mi 19:47, 09 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Karol99 napisał(a)
Rybek mega dużo!


Za dużo !!!

ryska napisał(a)
Super - wszystko


Renatko jesteś bardzo miła i wyrozumiała

admete napisał(a)
Aniu chyba wiem jak ten mój biały busz się nazywa, choć na zdjęciach ciut inaczej wygląda, ale chyba zdjęcia kwiatów są robione w sporym zbliżeniu

http://www.futuregardens.pl/dyptam-jesionolistny-albiflorus-krzew-mojzesza-dictamnus-albus-d-fraxinella.html

chyba że Ty masz tego dyptama , a ja mam jeszcze cuś innego

buziak


Tak mi się wydawało, ale Twój bardzo okazały i mnie zmylił... miałam go, ale wyciepałam na wygonki, tam chyba padł (nie mam tam dostępu). Wyrzuciłam jak mnie poparzył, a miał się pojawić wnusio.. rósł przy ścieżce.. niebezpieczne to było ..
Kupiłam po 10,50 jedną jeżówke... bo miejsca brak.. a okazała się śliczna. Gęsta, zwarta niska ok 0,5m, kwiaty dużę, napakowane.. oj ja głupia baba.... 3 trza było kupić
jeżówka Vanilla Cupcake, jeszcze w doniczce... ale i tak cieszy



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 19:55, 09 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
roma2 napisał(a)
Hu hu, Ty jak Nimfa. Miara do cycków to nie wiem dla kogo. Chyba dla Gortata.
Ogród robimy zdecydowanie dla nas samych i najbliższych. Choć oczywiście niezwykle miło gdy się podoba innym. U mnie ogrodu trudno się dopatrzyć na razie, ale przyjeżdżający w odwiedziny są zachwyceni, że tyle roślin i kwiatów (nie znają Ogrodowiska i tych pięknych pokazywanych ogrodów). Ale czy to coś zmienia?


Ogrodowisko tylko nas motywuje by mieć piękniej, lepiej.. pokazuje, że można .. ale ogród jest dla nas

Nie ruszę ani jednej rośliny by się przypodobać innym, ma się podobać mi i tylko mi
Znalazłam miejsce na jeszcze jednego liliowca Mogę kupić nowy, albo przesadzić innego gdzie nie pasuje



Rude wysokie... mam w innym miejscu i to dużo.. wiec stąd mogę je wyciepać ... hura... jakbym wygrała w totka... mam miejsce ... hura.. Rude wylatują..


Ładne są, ale po co mi tyle

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
roma2 20:00, 09 lip 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Wlazłam niepotrzebnie. Dawaj rude.
Nienasycona siwo-brunetka Ci pisze!
____________________
Komendówka
Mala_Mi 20:03, 09 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
zawitka napisał(a)
Tak Aniu tnij gałązkę ale patrz żeby była nieco stwardniała czyli końcówka żeby była ciemniejsza namocz w wodzie I w ukorzeniaczu .Wsadz w takie miejsce jasne ale bez słońca I nie zapominaj o podlewaniu Ja też mam ogrodowe rosną pod płotem i w cieni i na słońcu kwitną .Nic z nimi nie robię tylko podlewam jak jest sucho Nie chowam na zimę tak robię ze wszystkimi hortkami Jedną zeszłoroczną wczoraj przesadziłam małą to miała piękne korzenie Powodzenia

Ania --jak chcesz to Ci wyślę taka ogrodową ale póżniej niech przekwitną Tylko przypomnij Wyślij mi na pw że chcesz to ja nie zapomnę


Halinko, nie będę Ci robić kłopotu, bo miejsca mam brak, a chcę rozmnożyć tę terminatorkę od koleżanki.. u mnie ogrodowe nie kwitną.. za zimno im zimą.. a zabezpieczać nie chcę bo i tak nie wyrabiam się z czasem

To koleżanki cuda... rosną na działce gdzie zagląda raz na miesiąc .. gdzieś mam lepsze foto, ale nie mogę znaleźć.



____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Karol99 20:05, 09 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
O właśnie, szukałem kogoś z tymi pomarańczowymi liliowcami. Jak sie sprawują? I czy nie trzeba ich okrywać na zime? Czytałem w necie i już zgłupiałem do reszty. Pozdrawiam
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
ewsyg 20:10, 09 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Też w tym roku kupiłam jeżówkę Vanilla Cupake, zobaczymy jak się będzie sprawowała. Pki co łądna jest
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Mala_Mi 20:18, 09 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
roma2 napisał(a)
Wlazłam niepotrzebnie. Dawaj rude.
Nienasycona siwo-brunetka Ci pisze!

Som Twoje Nazywają się liliowiec rdzawy, ale dam Ci na dokładkę kawałek liliowca od Bogdzi.. pięknie się rozrasta nazywa się Kwanso. Ale dopiero jak przekwitną, bo teraz szkoda je szarpać ..

Ja mam fazę na liliowce pająki.... 2 lata temu kupiłam kilka i czekam na nie . pierwsze już kwitną

Liliowiec Mormon Spider

Liliowiec Red Suspenders

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies