Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kardowka

Pokaż wątki Pokaż posty

Kardowka

waldek727 20:57, 10 kwi 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
lena napisał(a)
Po wykoszeniu trawy i po wywiezieniu kamieni przyjechal pan z tarktorem i przeoral cala dzialke a nastepnie zasial gorczyce, tak wiec przez 1 sezon mieszkalismy w polu gorczycy.

Witaj Lenko.
Mam do Ciebie jedno pytanie.
Czy zauważyłaś u siebie na działce szkody wyrządzone w roślinach przez pędraki, drutowce lub larwy opuchlaków?
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
lena 21:02, 10 kwi 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
Czesc Waldku, nie spotkalam sie oko w oko z tymi robalami, mam mnóstwo dżdżowni nie widze zeby jakas roslina byla zaatakowana przez chorobe, dlaczego pytasz? Ma to zwiazek z gorczyca, ktora zacytowales?
____________________
Kardówka
lena 21:05, 10 kwi 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
Wrrrr jakie one ochydne z wygladu, na pewno bym je zauwazyla bo sie brzydze takiego robactwa
____________________
Kardówka
lena 10:26, 12 kwi 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
Trawnik 2 tygodnie po wertykulacji wraca do formy.
____________________
Kardówka
lena 10:30, 12 kwi 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
.
____________________
Kardówka
MalaGoska 19:42, 12 kwi 2015

Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 70
lena napisał(a)
Trawnik 2 tygodnie po wertykulacji wraca do formy.


Wraca do normy? Wygląda świetnie!
____________________
Pawlus 20:07, 12 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Trawnik piękny jak dywan
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
katarzynkak 12:09, 13 kwi 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Witaj Lena.
Bardzo się cieszę, ze pojawiłaś się na Ogrodowisku.
Mieszkam niedaleko Ciebie i ilekroć przejeżdzam do Skierniewiec koło Twojego ogrodu- zwalniam i podziwiam
Myślałam, że masz projekt od Danusi, bo ogród jest wybitnie ogrodowiskowy.
Będę podglądać zmiany i kibicować, aby wszystko było po Twojej myśli.

Napisz mi proszę na piriva kontakt do firmy, która Ci sadział rośliny. Czy oni również wykonali projekt ogrodu?

Pozdrawiam serdecznie.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
lena 15:43, 13 kwi 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
dziekuje za mile slowa odnosnie trawnika, tym bardziej jest to mile, poniewaz sama zwertkulowalam go osobiscie a maly nie jest
____________________
Kardówka
lena 15:54, 13 kwi 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
Witaj Kasia!

ciesze sie, ze mam na Ogrodowisku sasiadke!

Projekt wlasciwie powstawal w mojej glowie, wiedzialam mniej wiecej jak chce zeby wygladal ogrod, natomiast pozniej byl problem z realizacja poniewaz u mnie jest "gliniana patelnia" i nie wszystkie rosliny moga tu zamieszkac. Tak wiec rozrysowala mi go znajoma ( rabaty), ktore pozniej podczas nasadzen i tak zmienialam kilka razy. Firma, ktora pomagala mi sadzic drzewka i tez podala kilka pomyslow to firma, ktora sie miesci przy stacji benzynowej Bliska niedaleko mnie przy drodze do Skierniewic. Z czystym sumieniem moge ich polecic.
Jesli bedziesz chciala to podpowiem Ci gdzie kupic "tanio" rosliny "ogrodowiskowe"
cisy, bukszpany, zurawki, trawy itd.

Bardzo sie ciesze, ze mnie odwiedzilas i zapraszam gdy bedziesz przejezdzac. Wiekszosc czasu jestem w domu poniewaz tu pracuje wiec bedzie mi milo gdy do mnie wpadniesz.
Teraz jestem na etapie rabat z tylu domu i tu juz sama dzialam, sadze, wymyslam, itd wiec kazda podpowiedz jest mile widziana

Pozdrawiam


katarzynkak napisał(a)
Witaj Lena.
Bardzo się cieszę, ze pojawiłaś się na Ogrodowisku.
Mieszkam niedaleko Ciebie i ilekroć przejeżdzam do Skierniewiec koło Twojego ogrodu- zwalniam i podziwiam
Myślałam, że masz projekt od Danusi, bo ogród jest wybitnie ogrodowiskowy.
Będę podglądać zmiany i kibicować, aby wszystko było po Twojej myśli.

Napisz mi proszę na piriva kontakt do firmy, która Ci sadział rośliny. Czy oni również wykonali projekt ogrodu?

Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Kardówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies