Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kardowka

Pokaż wątki Pokaż posty

Kardowka

katarzynkak 21:50, 13 kwi 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
lena napisał(a)
Witaj Kasia!

ciesze sie, ze mam na Ogrodowisku sasiadke!

Projekt wlasciwie powstawal w mojej glowie, wiedzialam mniej wiecej jak chce zeby wygladal ogrod, natomiast pozniej byl problem z realizacja poniewaz u mnie jest "gliniana patelnia" i nie wszystkie rosliny moga tu zamieszkac. Tak wiec rozrysowala mi go znajoma ( rabaty), ktore pozniej podczas nasadzen i tak zmienialam kilka razy. Firma, ktora pomagala mi sadzic drzewka i tez podala kilka pomyslow to firma, ktora sie miesci przy stacji benzynowej Bliska niedaleko mnie przy drodze do Skierniewic. Z czystym sumieniem moge ich polecic.
Jesli bedziesz chciala to podpowiem Ci gdzie kupic "tanio" rosliny "ogrodowiskowe"
cisy, bukszpany, zurawki, trawy itd.

Bardzo sie ciesze, ze mnie odwiedzilas i zapraszam gdy bedziesz przejezdzac. Wiekszosc czasu jestem w domu poniewaz tu pracuje wiec bedzie mi milo gdy do mnie wpadniesz.
Teraz jestem na etapie rabat z tylu domu i tu juz sama dzialam, sadze, wymyslam, itd wiec kazda podpowiedz jest mile widziana

Pozdrawiam


Dziękuje za zaproszenie
Chyba kojarze tę firmę, oni handlują tez sprzętem ogrodniczym, prawda?

Jeśli to nie problem, to prosiłabym o namiary na dobre miejsca do zakupów. Niebawem czekają mnie duze wydatki ogrodowe i chętnie skorzystam z Twojej pomocy.

Ja do siebie również zapraszam, aczkolwiek u mnie szałów jeszcze nie ma
Mieszkam w Łyszkowicach.

Pozdrawiam "Sąsiadkę"


____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
lena 22:42, 14 kwi 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
Bede ogromnie wdzieczna jesli podpowiedzie mi czy ide w dobrym kierunku, poniewaz wymodzialam rabate pod debem ktora jest lysylm pol ksiezycem 30metrowym. Wymyslilam tam rabate z samych traw i juz nic wiecej tam nie chce, czy taka propozycjia moze sie sprawdzic? czekam na nieoceniona Wasza opinie

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3358-pojedyncze-pytania-na-temat-projektowania-rabat?page=307
____________________
Kardówka
katarzynkak 23:34, 15 kwi 2015


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Lena ja jeszcze polecam Tobie szkółke w Zawadach-kierunek na Dmosin, Brzeziny. Mają dobre ceny, ale trzeba sie targować
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
Megi1 21:04, 16 kwi 2015


Dołączył: 15 kwi 2015
Posty: 132
Witaj Leno, masz piękny ogród. Widać, że wszystko w nim jest przemyślane, mój styl, chociaż nie widać tego po moim ogrodzie. Kiedy ja dojdę do takiego dzieła???????? Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Gośka- Początki ogrodowiskowania
lena 21:08, 16 kwi 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
dziekuje bardzo, na Ogrodowisku jest mnostwo inspiracji tak wiec trzymam kciuki i bede sledzic Twoje poczynania
____________________
Kardówka
brzydula 09:37, 17 kwi 2015

Dołączył: 24 sie 2013
Posty: 307
lena napisał(a)
Poprzycinalam w sobote bukszpany, a raczej je wyrownalam, poniewaz sadzone byly pozna jesienia i nie chcialam z nimi nic robic aby sie zadomowily. Niestety nie mam jeszcze nic innego co by o tej porze urozmaicilo ogrod wiec cierpliwie czekam az sie wszystko zazieleni. Trawy sa poprzycinane wiec tez ich kompletnie nie widac. Poszukam czegos co mogloby jeszcze o tej porze fajnie wygladac. Jestem zakochana w trwie hakonechloa macra i chetnie ja gdzies dosadze. I tu moje pytanie czy ja sie obcina na wiosne czy lezy sobie taka fajna i pozniej odbija?



Lena co to za drzewka są widoczne na tym zdjęciu, i czy nie sprawiaja Ci kłopotu ??
lena 15:32, 17 kwi 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
To sa robinie akacjowe umbraculifery, nie sprawiaja mi klopotu poniewaz byly posadzone jesienia przezimowaly ladnie, sa podzielone zdania na ich temat. Ja je lubie poniewaz przypominaja mi palmy, sa nieregularne, czuprynkowate bardziej kuliste z takich drzew to sa wisnie osobliwe umbraculifery, tez ladnie wygladaja


brzydula napisał(a)


Lena co to za drzewka są widoczne na tym zdjęciu, i czy nie sprawiaja Ci kłopotu ??
____________________
Kardówka
lena 15:56, 17 kwi 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
Wiosenne donice

____________________
Kardówka
lena 16:15, 17 kwi 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
Lilak Meyera Palibin.

____________________
Kardówka
lena 16:18, 17 kwi 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
Lewitujace kule
____________________
Kardówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies