Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

amelia_b 13:17, 31 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
He he po donicach,kulkach przyszedł czas na wianki a ja mam pytanie z innej beczki czy ktoś może robił zupę kokosową albo inna pyszna zupę
____________________
Pogubiłam się po drodze
iwka 13:24, 31 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
He he po donicach,kulkach przyszedł czas na wianki a ja mam pytanie z innej beczki czy ktoś może robił zupę kokosową albo inna pyszna zupę


uuu ja kokosowej nie jadłam i nie robiłam, u moich nie przejdzie ale kiedyś jadłam puszny krem cytrynowy i oczywiście tylko mi smakował
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Iwcia 13:28, 31 sie 2015

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Oo nie jadlam ale nadstawiam ucho. Przede mną przyjęcie komunijne i tak się zagapilam z cateringiem że będę gotować sama, ciekawe przepisy miłe widziane
____________________
Mój przyszły ogród
chojna 13:28, 31 sie 2015

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Iwonko Twój wianek jest śliczny!

____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
iwka 13:44, 31 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
chojna napisał(a)
Iwonko Twój wianek jest śliczny!


dziękuję
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 13:50, 31 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Iwcia napisał(a)
Oo nie jadlam ale nadstawiam ucho. Przede mną przyjęcie komunijne i tak się zagapilam z cateringiem że będę gotować sama, ciekawe przepisy miłe widziane

Ja miałam kucharkę, ale nie spisała się
ostatnio byłam na komunii to hitem były pierogi gyrosowe i nie wiem jak się to fachowo nazywa ale po mojemu to slimaczki kartoflaczki. I jeszcze niebanalnie wygladal i smakowal zurek podawany w takich malutkich chlebkach
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
lojalna_ 13:52, 31 sie 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
iwka napisał(a)
Proszę mi tu nie hlipac tobie pierwszej pokażę mój wianek na drzwi, wczoraj robiony


Tak czułam, że za duży skos zrobiłam, ale na razie już mi się nie chce grzebać w tych kamieniach
muszę coś jasnego dokupić i przy sadzeniu trochę przesunę. Faktycznie ciasno mają te kule.


Jaki rowniutenki a moj taki kanciaty na tej samej podstawie robiony /)))) sliczny
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
sylwia_slomc... 13:55, 31 sie 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Fajne jesienne dekoracje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
amelia_b 13:57, 31 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
iwka napisał(a)

Ja miałam kucharkę, ale nie spisała się
ostatnio byłam na komunii to hitem były pierogi gyrosowe i nie wiem jak się to fachowo nazywa ale po mojemu to slimaczki kartoflaczki. I jeszcze niebanalnie wygladal i smakowal zurek podawany w takich malutkich chlebkach

Ja w domu chrzciny robiłam,ale wszystko przygotowała i podała mi kuzynka u nas tradycyjnie był rosołek,pieczony schab z sosem kurkowym i kluski a ja uwielbiam roladę z kurczaka i polędwiczki pieczone w sosie żurawinowym matko głodna się zrobiłam muszę coś extra na niedzielę wymyślić
____________________
Pogubiłam się po drodze
iwoncia 14:19, 31 sie 2015

Dołączył: 05 mar 2014
Posty: 30
Dziękuję za pomoc skopiowałam i wkleiłam
____________________
Iwoneczka-marzenia o własnym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies