Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

iwka 14:22, 31 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
iwoncia napisał(a)
Dziękuję za pomoc skopiowałam i wkleiłam


proszę bardzo działa
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Iwcia 14:27, 31 sie 2015

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
U mnie obiadek raczej też tradycyjnie, ale potem coś ciekawego bym chciała. Na pierożki się nie porwe bo to masa czasu, a te slimaczki to co takiego?
____________________
Mój przyszły ogród
szi 14:32, 31 sie 2015


Dołączył: 11 maj 2015
Posty: 160




Fantastycznie Ci wyszedł.
Kiedyś myślałam nad podobnym, ale bałam sie że te hortki zaraz brzydko sie zeschną. Masz na to jakiś patent
pozdrawiam
____________________
Szi
iwka 14:39, 31 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
szi napisał(a)




Fantastycznie Ci wyszedł.
Kiedyś myślałam nad podobnym, ale bałam sie że te hortki zaraz brzydko sie zeschną. Masz na to jakiś patent
pozdrawiam


tak jak podczytałam na O. spryskalam lakierem do wlosów, nie wiem czy wystarczy, bo bardzo delikatne te kwiatki, ale jakiś czas oko będzie cieszył dziękuję
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
nawigatorka 14:41, 31 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwka napisał(a)
Proszę mi tu nie hlipac tobie pierwszej pokażę mój wianek na drzwi, wczoraj robiony


Tak czułam, że za duży skos zrobiłam, ale na razie już mi się nie chce grzebać w tych kamieniach
muszę coś jasnego dokupić i przy sadzeniu trochę przesunę. Faktycznie ciasno mają te kule.


Piekny ale mam wątpliwość, bo trochę juz wianków w zyciu naplotłam - przecie takie hortensje zwiędną prawda. Na wianek trzeba je zasuszyc w ciemności lub w piasku by zachowaly kształt. Wyprowadzcie mnie z błędu jesli się mylę.

Polecam też słomiane wianki jako bazę (oczywiście gdy się ją zakrywa) koszt - 2,3 złote
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
iwka 14:44, 31 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Iwcia napisał(a)
U mnie obiadek raczej też tradycyjnie, ale potem coś ciekawego bym chciała. Na pierożki się nie porwe bo to masa czasu, a te slimaczki to co takiego?


no pierogi pracochłonne, bo jeszcze z ciasta drożdżowego ale ja często na obiad robię , a te ślimaczki to tarte ziemniaki, przesmażone z dodatkami i zawijane w suche wafle tak jak rolada, to było jako przystawka, bardzo dobre, ale też pracochłonne
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Iwcia 14:57, 31 sie 2015

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
AAA te slimaczki znam, chyba nie wiem w co się pakuje
____________________
Mój przyszły ogród
Warmia 16:26, 31 sie 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Jak dobrze, że już jestem po obiedzie i nie pokazujecie zdjęć, bo bym ekran lizała
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Shemsi 16:38, 31 sie 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Ja na chrzciny zrobiłam super pieczony schab zawijany z żurawiną. W sumie raczej łatwy do zrobienia, a efekt powalający. Smak troszkę świąteczny, bo z przyprawami korzennymi, ale nasi goście wylizywali półmiski Do tego pieczone ziemniaczki i jakaś prosta surówka.
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Iwcia 16:51, 31 sie 2015

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
A czy to miesko jest słodkie od tej zurawinki?
____________________
Mój przyszły ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies