Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

Anda 11:02, 31 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
amelia_b napisał(a)

Ja dopiero do przedszkola chodził a jutro już do szkoły


No to dobrze. Lepiej gdy mama płacze niż dziecko

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
iwka 11:05, 31 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Anda napisał(a)


No to dobrze. Lepiej gdy mama płacze niż dziecko



dzieci chodzące wcześniej do przedszkola nie mają wielkiego stresu z pójściem do szkoły, rodzice bardziej bo to już nie przedszkolak tylko uczeń
moja za dwa lata do gimnazjum i też pewnie łezka się zakręci, dziecko doroslejsze, my starsi
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Anda 11:07, 31 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Zadałam pytanko zawilcowe w moim wątku. Rzucisz okiem, czy dobrze planuję?

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
iwka 11:09, 31 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Anda napisał(a)
Zadałam pytanko zawilcowe w moim wątku. Rzucisz okiem, czy dobrze planuję?


hi hi byłam właśnie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Anda 11:11, 31 sie 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Zauważyłam, dziękuję

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Iwcia 11:36, 31 sie 2015

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
[i]Ewa
Amelka
Weronika
Mirka
Marta
Agnieszka
Mirella
Jazzy (Ty to pamiętliwa babka jesteś )
Jola
Ania
bardzo, bardzo dziękuję że zagladacie do mnie, prostujecie moje koślawe pomysły, buźka dla wszystkich razem i każdej z osobna
różyczka dla Was

no i proszę nie było mnie chwilkę i róży nie dostałam hlip hlip

ośmielę się jeszcze - gdyyybyyy Ci się chciało, to można dołem, (ale tylko dołem) konwalniki przesunąć z 20-30 cm w lewo. Kule będą miały więcej oddechu.
____________________
Mój przyszły ogród
iwka 12:18, 31 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Proszę mi tu nie hlipac tobie pierwszej pokażę mój wianek na drzwi, wczoraj robiony


Tak czułam, że za duży skos zrobiłam, ale na razie już mi się nie chce grzebać w tych kamieniach
muszę coś jasnego dokupić i przy sadzeniu trochę przesunę. Faktycznie ciasno mają te kule.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
amelia_b 12:24, 31 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Hi hi chyba u Sebka urzedowałaś?on ostatnio wianki plutł a ja mogę na wianek zerknąć czy to tylko dla Iwcia hlipiacej
____________________
Pogubiłam się po drodze
iwka 12:31, 31 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
Hi hi chyba u Sebka urzedowałaś?on ostatnio wianki plutł a ja mogę na wianek zerknąć czy to tylko dla Iwcia hlipiacej

no podpatrzyłam, a że miałam kilka hortensji na trawie to spłodziłam
jeszcze chciałam mały z jarzębiny zrobić ale w okolicy nie mam, w pracy rośnie, ale poszłam dzisiaj a tam całe drzewo uschnięte
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Iwcia 13:02, 31 sie 2015

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
Bardzo udany wianeczek. Mój całkiem podobny w wykonaniu, tylko biały i z różyczkami.
____________________
Mój przyszły ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies