Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

gobasia 13:23, 13 sie 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Gosiu bardzo miło Ciebie wspominam..Jesteś sympatyczną i ciepłą kobietką...Mam nadzieję,że się jeszcze spotkamy..Na razie zaznaczm wątek
serdecznie pozdrawiam
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Gosiek33 13:28, 13 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
gobasia napisał(a)
Gosiu bardzo miło Ciebie wspominam..Jesteś sympatyczną i ciepłą kobietką...Mam nadzieję,że się jeszcze spotkamy..Na razie zaznaczm wątek
serdecznie pozdrawiam


A do warszawy na wystawę Zieleń to Życie w dniach 6-8 września się wybierzesz? Wiem, że jesteś bardzo dzielna i pokonałaś przeciwności by sama do Pęchcina przyjechać to może i teraz się uda?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 13:51, 13 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Inka przypomniała mi jakiej trawy mam mnóstwo w ogrodzie - to mietlica rozłogowa. Kiedyś mnie wkurzała teraz ją polubiłam i zdecydowanie wolę od turzycy rozłogowej, podagrycznika, jastrzębca kosmaczka, pięciornik rozłogowy i reszty trawnikowych nieszczęść

Metlica może być ozdobą albo tak
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gruszka_na_w... 15:59, 13 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Gosiek33 napisał(a)



A jak je mnożyłaś? Siałaś do gruntu? Moje dostałam od Hani wysiewane. Ale Ona twierdzi, że i tak najładniejsze są te co same się wysiały w gruncie. To chyba dość żarłoczna roślina. Dlatego chyba w różnych miejscach mam na rabacie takie różnice w wielkości i kondycji



W pierwszym roku kupiłam sadzonki na lokalnym ryneczku. W następnym roku dostałam je od Miry.
Zostały mi jeszcze nasionka, poeksperymentuję z sypnięciem na rabaty.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
wunia 21:08, 13 sie 2018


Dołączył: 05 sie 2018
Posty: 77
Annak napisał(a)
Dziewczyny, podczytuję o orlikach i tak sobie pomyślałam, że jak macie w nadmiarze to ja chętnie bym wzięła, bo dopiero tworzę swój ogródek. Oczywiście zapłacę wszelkie koszty wysyłki. A jeśli jeszcze macie coś w nadmiarze to także z ochotą przyjmę


Annak jak się da to podaj adres jak się skończą upały to mogę Ci paczuszkę wysłać bo mi szkoda na kompost wyrywać
bacowa 07:13, 14 sie 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Gosiu , fajnie że chociaż chwilkę udało nam się porozmawiać.
pozdrawiam Ewa
Gosiek33 06:03, 15 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
JoannA napisał(a)

Co to za rozchodnik Gosiu?
Z Twoich taki jeden się przyjął i już kwitnie


Sprawdziłam to Sunsparkler Dazzleberry' W tym roku po raz pierwszy dobrze wygląda

Czy jego przypadkiem nie brałaś? Widać sporo obciętych pędów. Wiem że kilka dziewczyn go brało. Teraz do mnie dociera że to jakaś zagadka bo chyba wszystkie rozchodniki zamierają na zimę i odbijają od korzenia?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 06:10, 15 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
bacowa napisał(a)
Gosiu , fajnie że chociaż chwilkę udało nam się porozmawiać.
pozdrawiam Ewa



I ja bardzo się cieszę z naszego spotkania. Czuję niedosyt
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
zawitka 08:49, 18 sie 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Gosiu jak tam chryzantemki????/
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gosiek33 09:32, 18 sie 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
zawitka napisał(a)
Gosiu jak tam chryzantemki????/




Pięknie mężnieją. Jedna z ubiegłego roku o której nie pomyślałam by ją uszczykiwać bardzo wybujała i do biustu mi sięga.





Wyższa jest od tego ceramicznego kwiatka. Teraz chyba za późno by ją przyciąć?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies