Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 16:09, 08 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Heavy metal stoi sztywno, a Rotshtrahlbush już stanęło, ale faktycznie ma nieco rozłożysty pokrój kępy przy nasadzie.
Popatrzyłam - Sangria pięknie się przebarwia
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
paniprzyroda 22:19, 08 sie 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Kompozycje bylinowe super A ja właśnie dziś wykopałam swoje, zaczęło się rozchodzić, a tego nie znoszę u traw. Podobno masz rutewkę kiusjańską, napiszesz coś więcej?
____________________
Dwa ogrody
pestka56 22:28, 08 sie 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
Proso kładzie się dopiero jak rozkwitnie. Wtedy deszcz, śnieg sądla niego zabójcze. Moje prosa teraz sąpiękne, ale dopiero zaczynają kwitnienie.

Trawki.pl są bez zarzutu. To chodziło o inną szkółkę.
____________________
Kasia
Gosiek33 06:07, 09 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
paniprzyroda napisał(a)
Kompozycje bylinowe super A ja właśnie dziś wykopałam swoje, zaczęło się rozchodzić, a tego nie znoszę u traw. Podobno masz rutewkę kiusjańską, napiszesz coś więcej?


Mam tylko Evening Star, zimę przeżyła i zaczyna tworzyć ładną kępkę. Gdy kupowałam była maleństwem. Rośnie w cieniu sosen w dość suchym miejscu. W kwietniu listki wypuściła, kwitnie bez przerwy od maja
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 09:56, 09 sie 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7607
pestka56 napisał(a)
Proso kładzie się dopiero jak rozkwitnie. Wtedy deszcz, śnieg sądla niego zabójcze. Moje prosa teraz sąpiękne, ale dopiero zaczynają kwitnienie.

Trawki.pl są bez zarzutu. To chodziło o inną szkółkę.


w tym roku planuje wyciąć prosa pozna jesienia jak juz sie brzydkie zrobia. zobaczymy czy eksperyment sie powiedzie. takie suche trawy strasznie smiecą mi w ogrodzie i białasy ciagle w nasionach i pyszczki okurzone. a ptaki tych nasion nie ruszaja.

jak nie przezyja plakac nie bede i tak mam ich za duzo
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 10:12, 09 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Gosiek33 napisał(a)
Heavy metal stoi sztywno, a Rotshtrahlbush już stanęło, ale faktycznie ma nieco rozłożysty pokrój kępy przy nasadzie.
Popatrzyłam - Sangria pięknie się przebarwia


Sangrię właśnie dla tych przebarwień kupiłam.
Heavy Mateal widziałam u ciebie i już się zakochałam
Rotstrahlbush piękne. W ZP mają jeszcze Rehbraun, bardzo podobne ale ciut wyższe. Muszę pogadać z Przemkiem, które mocniej się wybarwia i jest sztywniejsze - to sobie kupię.
Jakie ważne jest oglądanie roślin na żywo. Sadzonkowe wypierdki nie dają nam tej wiedzy, a to co napisane to różnie się ma do rzeczywistości
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 10:54, 09 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Gosiek, przypomnij mi proszę jaką żurawkę od ciebie "ukradłam"? Southern Comfort?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gosiek33 18:26, 09 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
tak to Southern Comfort, mam nadzieję, że osiągnie u Ciebie prawidłowe rozmiary
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
pestka56 21:27, 09 sie 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
TAR napisał(a)


w tym roku planuje wyciąć prosa pozna jesienia jak juz sie brzydkie zrobia. zobaczymy czy eksperyment sie powiedzie. takie suche trawy strasznie smiecą mi w ogrodzie i białasy ciagle w nasionach i pyszczki okurzone. a ptaki tych nasion nie ruszaja.

jak nie przezyja plakac nie bede i tak mam ich za duzo


„Nic chrobokom nie będzie” Tnij, bo jakby był śnieg i tak je połamie. Zresztą jesienne deszcze też je załatwią.
____________________
Kasia
mrokasia 21:53, 09 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Gosiu, jeszcze raz dziękuję za dziś!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies