Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Pszczelarnia 12:30, 29 paź 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dziewczyny - kto chce 'Cherry Brandy'? Proszę PW z adresem.

Oczywiście, że ma pełno nasion.



Wzdycham do tych dereni.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gosiek33 14:35, 29 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Pszczelarnia napisał(a)
Dziewczyny - kto chce 'Cherry Brandy'? Proszę PW z adresem.

Oczywiście, że ma pełno nasion.



Wzdycham do tych dereni.




Pełno nasion? Czyli jest nadzieja i na moje Co roku wysiewasz?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
inka74 15:55, 29 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasia_CS napisał(a)
Ja też jestem zaskoczona szerokimi kadrami, bo zwykle albo trafiałam na portrety roślin, albo kadry x poszczególnych fragmentów rabat. No i bardzo się zdziwiłam, a jednocześnie wyjaśniła mi się zagadka, gdzieś Ty to wszystko mieścisz Gosiu

Bardzo mi się u Ciebie to bogactwo flory podoba

A bozykwiat u mnie sobie zanikł ale zostawiłam mu kwiatostan-kto wie, może się wysiał
u Gosi jest sporo fajnie zaaranżowanego terenu, też żałuję, że tak rzadko szerokie kadry pokazuje. Warto na żywo pojechać zobaczyć bo smaczków i unikalnych roślinek jest co niemiara. Chociaż ja potem zawsze coś do siebie dokupuję bo mi się tak u niej podoba
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
paniprzyroda 17:50, 29 paź 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Mój bożykwiat gdzieś dawno przepadł. Szerokie kadry nie ustępują szczegółom. Co w końcu zrobiłaś z wodą w oczku? Ja swojego nie opróżniam, tylko wyłowię jednoroczne hiacynty i pistie. Nie będę ich przechowywać, za kilka zł wiosną kupię nowe, bo rosną jak głuuupie
____________________
Dwa ogrody
Gosiek33 18:04, 29 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
inka74 napisał(a)
u Gosi jest sporo fajnie zaaranżowanego terenu, też żałuję, że tak rzadko szerokie kadry pokazuje. Warto na żywo pojechać zobaczyć bo smaczków i unikalnych roślinek jest co niemiara. Chociaż ja potem zawsze coś do siebie dokupuję bo mi się tak u niej podoba



Aż się spłoniłam


To tak bywa, zawsze co innego komuś w oko wpadnie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 18:09, 29 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
paniprzyroda napisał(a)
Mój bożykwiat gdzieś dawno przepadł. Szerokie kadry nie ustępują szczegółom. Co w końcu zrobiłaś z wodą w oczku? Ja swojego nie opróżniam, tylko wyłowię jednoroczne hiacynty i pistie. Nie będę ich przechowywać, za kilka zł wiosną kupię nowe, bo rosną jak głuuupie



Na razie woda ma się dobrze, dziś po raz pierwszy widziałam ptasią drobnicę korzystającą z oczka. Jak zacznie mrozić naprawdę będę wodę jakoś wyciągać. Powinnam kilka roślin wyciągnąć - pałki np. tylko czy w wiaderku to przetrwa?
Pistie na kompost pójdą jak je zmrozi.

Dziś zakręciłam wodę ogrodową, już dwa razy zapominałam i zawór kulkowy pękał
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 14:34, 30 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
pierwszy szron



strzępek



cypryśnik błotny - wydawało mi się, że w ubiegłym sezonie ładniej się przebarwiał



ostatnie liście diabelskiego i nadal zielona jabłonka



____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 14:59, 30 paź 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiu nie wiem dlaczego, ale u mnie w tym roku cypryśniki też brzydziej się przebarwiły. Zrobiły się od razu takie brudno rude, bez tej cudownej fazy złoto-żółtych przebarwień. Za to twój strzępek się pokazał, nie to co mój.
Fajnego gościa miałaś.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 15:29, 30 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Dziś miałam całe stada gości, 3 kury+kogut, stado srok, wrona, dopiero potem nieśmiało sójki. Gdy zabrałam smalec z nasionami dopiero drobnica się znowu pokazała
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Zana 15:34, 30 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gosiek, ta pierwsza fotka mega
Kurcze, gdzie nie wlezę, tam piękne oszronione fotki
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies