Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 11:33, 04 sty 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
A tu przyjemne z pożytecznym - Orkiestra Świąteczna Owsiaka będzie zasilona między innymi bonami do internetowego sklepu Ogrody Traw.


Bony do wykorzystania do końca września tego roku.

Może ktoś się skusi
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 11:36, 04 sty 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Odmachowywuję Wszystkim i dziękuję za życzenia




____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 11:56, 04 sty 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
trojeść bulwiasta tak ładnie trzymała się w ogrodzie, że przyniosłam ją do domu i teraz mam za swoje




Miłka teraz najbardziej widoczna



____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Anda 13:09, 04 sty 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Ta paproć przepiękna. U mnie nie do dostania, właśnie sprawdziłam

Ciemierniki już kwitną?

Pozdrawiam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
TAR 14:31, 04 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7293
Gosiu czy u Was tez ogrod pobielilo? U nas trzeba bylo odsniezare ze strychu zdjac. Biale czapy na roslinach tylko slonka brak.

Ale psie mnie rozczarowaly, starszy tak jak w sniegu lubil szalec tak teraz tylko sie zalatwi i ucieka do domu, o nuraniu zapomnij. maly jak zawsze pac man kulki lodowe wciaga. w sumie ostatni snieg byl 2 lata temu, duzy bialy wtedy jeszcze troche widzial teraz calkowicie slepy krecik, moze dlatego sniegu sie boi.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 14:52, 04 sty 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Anda napisał(a)
Ta paproć przepiękna. U mnie nie do dostania, właśnie sprawdziłam

Ciemierniki już kwitną?

Pozdrawiam



Może wiosną się coś zmieni? Chociaż kupowałyśmy na targach ostatnie sztuki


Mam takie dwa, które kwitną już od jakiegoś czasu, inne się szykują. Ale który jest który nie mam pojęcia


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 14:57, 04 sty 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
Gosiu czy u Was tez ogrod pobielilo? U nas trzeba bylo odsniezare ze strychu zdjac. Biale czapy na roslinach tylko slonka brak.

Ale psie mnie rozczarowaly, starszy tak jak w sniegu lubil szalec tak teraz tylko sie zalatwi i ucieka do domu, o nuraniu zapomnij. maly jak zawsze pac man kulki lodowe wciaga. w sumie ostatni snieg byl 2 lata temu, duzy bialy wtedy jeszcze troche widzial teraz calkowicie slepy krecik, moze dlatego sniegu sie boi.



Ciągle bura pogoda za oknem, czasem na chwilę słońce się pokaże.
Pieski coraz starsze, stawy bolą to i zimne białe nie nęci Ech szkoda....

Wiesz z tym niewidzeniem i strachem przed białym to może jak z lampami samochodowymi we mgle - bez włączonych reflektorów wydaje się, że lepiej widać
Ale to by znaczyło, że duży jeszcze całkiem wzroku nie stracił, widzi chyba plamy. Reaguje na ruch ręki? U mojej tak było, bała się szybkiego ruchu i ruchu ręki


ostatni szron był jakiś czas temu, teraz te przetacznikowce leżą połamane przy ziemi - nie mam pojęcia czemu - wszystkie trzy leżą plackiem - a szkoda bo naprawdę zdobiły te rabaty


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 15:04, 04 sty 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
U mnie ciemierniki jeszcze w pąkach, ale ładnie się zapowiadają .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 16:42, 04 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7293
Gosiu na ruch reki reaguje jak uwęszy lub uslyszy , poza tym nie bardzo. U nas lezy kilka cm. śniegu, cala noc sypalo. ale w pobliskim miasteczku 5 km. dalej juz czarno

ze snieznym pozdrowieniem

____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 07:52, 05 sty 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
mrokasia napisał(a)
U mnie ciemierniki jeszcze w pąkach, ale ładnie się zapowiadają .



Widziałam te Twoje wypasione pąki, jak zakwitną to będzie czym się zachwycać
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies