Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

jona 23:33, 25 lis 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Sylwia, to aż przerażające, że w tak krótkim czasie takie zmiany . Podziwiam
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
gobasia 11:50, 26 lis 2015


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Witaj .Zmiany niesamowite,i to wszystko własnymi rękami szacun Kobieto!

Co do przełozenia tego chodnika mam taką radę popytaj u ludzi którzy kładą kostkę ,u nich można kupić tanio jakieś resztówki,albo dadzą Ci namiar na kostkę z rozbiórki.
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
margaretka3 11:54, 26 lis 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Za rok będzie busz, a za dwa będziesz jęczeć, że miejsca Ci na nowe pomysły brakuje
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Filomena 12:54, 26 lis 2015


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Wrócę do dyskusji sadowniczych, bo ja mam spostrzeżenia u siebie takie, że w bliskim sąsiedztwie chemicznej uprawy kultur nie jestem w stanie mieć owoców w pełni ekologicznych. Bezproblemowe są jedynie jagodowe. Owoce typu śliwa, jabłoń rodzą bez oprysku ( u mnie ) bardzo słabo, a postarałam się o zapylacze i pszczółek nie brakuje. Zniechęcona wywalam wiosną kilka śliw i czekam na owocowanie sprezentowanych jakiś czas temu starych węgierek.
____________________
Filomena-w zielonej aptece
uleczka 12:55, 26 lis 2015

Dołączył: 15 sie 2012
Posty: 48
Witaj Sylwia
Ostatnio prześledziłam Twój watek, jestem pełna podziwu dla pomysłów, zaangażownia i pasji całej rodziny. Działka super, ten słoneczny stok ujął mnie najbardziej, po prostu marzenie. Ja bym tam widziała winorośla, plantację rodem z Włoch czy z Chorwacji. Ale to oczywiście tylko moje skojarzenia, wiem że Ty konsekwentnie realizujesz swoją wizję. Piszesz o planach zagospodarowania rowu melioracyjnego. Najpiękniejsze takie miejsce widziałam u Tamaryszka
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
http://ogrodtamaryszka.blogspot.com/
poczytaj może się zainspirujesz
____________________
Leśny ogród z plażą
kamila66 13:00, 26 lis 2015


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
uleczka napisał(a)
Witaj Sylwia
Ostatnio prześledziłam Twój watek, jestem pełna podziwu dla pomysłów, zaangażownia i pasji całej rodziny. Działka super, ten słoneczny stok ujął mnie najbardziej, po prostu marzenie. Ja bym tam widziała winorośla, plantację rodem z Włoch czy z Chorwacji. Ale to oczywiście tylko moje skojarzenia, wiem że Ty konsekwentnie realizujesz swoją wizję. Piszesz o planach zagospodarowania rowu melioracyjnego. Najpiękniejsze takie miejsce widziałam u Tamaryszka
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
http://ogrodtamaryszka.blogspot.com/
poczytaj może się zainspirujesz


Przepięknie
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Milka 13:11, 26 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
jona napisał(a)
Sylwia, to aż przerażające, że w tak krótkim czasie takie zmiany . Podziwiam


Eee tam
to cudowne, za rok znowu będzie niesamowicie i tak, co rok, coraz bujniej i coraz więcej pracy
Miłego dnia Sylwia
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 16:19, 26 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Macham wszystkim zaglądającym odpiszę wieczorem lub nocą.....teraz muszę zmykać ......masakra dzisiejszy dzień z czasem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:17, 26 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
jona napisał(a)
Sylwia, to aż przerażające, że w tak krótkim czasie takie zmiany . Podziwiam

Asiu to takie zmiany bardziej architektoniczne bo roślinki jeszcze słabo widać Ale już przynajmniej widać że coś się zmieniło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:32, 26 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
gobasia napisał(a)
Witaj .Zmiany niesamowite,i to wszystko własnymi rękami szacun Kobieto!

Co do przełozenia tego chodnika mam taką radę popytaj u ludzi którzy kładą kostkę ,u nich można kupić tanio jakieś resztówki,albo dadzą Ci namiar na kostkę z rozbiórki.


Ano własnymi

Mam taka firmę na miejscu, tą Petrę po przecenie właśnie u nich kupowałam i krawężniki czyli obrzeża też. U nas o rozbiórkową ciężko bo wszyscy dopiero teraz się po dorabiali i zaczynają o wygląd podwórek dbać.....albo się zmieniło pokolenie i młody gospodarz ma inne poczucie estetyki. To widać na przełomie 20 lat
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies