Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

frezja 16:51, 13 mar 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Gardener27 napisał(a)
Stipa do pikowania Nie sadz pojedynczo tylko w kępkach małych Będziesz mieć od razu ładne sadzonki
Z FC bym jeszcze poczekał


Może się wezmę jeszcze dzisiaj.FC tak zrobię, jak mówisz...jeszcze z tydzień ?
____________________
Ewa - Ogrodowy song
polinka 17:22, 13 mar 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
frezja napisał(a)
Czy Klon Odessanum pasuje tutaj? poproszę o opinie



Tak w skrócie wygląda to miejsce

PG[/img]


Ewka a jakie masz jeszcze drzewa w ogrodzie?
Może zrobić powtórzenie z tego co już masz?
Czy tam z tyłu za tymi drzewami masz jeszcze jakiś zakątek? Ze zdjęcia ciężko wywnioskować a na planie masz tam jeszcze coś zaznaczone.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
frezja 18:12, 13 mar 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Polinko, fajnie, że przybywasz więc tak ma już 4 trzmieliny (bardzo je lubię),2 Marikeny, perukowiec, klon Flamingo no i iglaki.Z tyłu za klonami...tymi planowanymi...jest mały warzywnik.
Drzewka czyt.klony mają być w wejściu do warzywnika i staną w rabacie z lewej i prawej.
Sąsiedzi z tyłu mają trochę nieciekawy krajobraz...iglaki uschnięte i fajnie byłoby, aby drzewka miały szersze korony...ale czy dobrze myślę? hmmm
____________________
Ewa - Ogrodowy song
polinka 18:22, 13 mar 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
frezja napisał(a)
Polinko, fajnie, że przybywasz więc tak ma już 4 trzmieliny (bardzo je lubię),2 Marikeny, perukowiec, klon Flamingo no i iglaki.Z tyłu za klonami...tymi planowanymi...jest mały warzywnik.
Drzewka czyt.klony mają być w wejściu do warzywnika i staną w rabacie z lewej i prawej.
Sąsiedzi z tyłu mają trochę nieciekawy krajobraz...iglaki uschnięte i fajnie byłoby, aby drzewka miały szersze korony...ale czy dobrze myślę? hmmm


Ewka dobrze, że nie masz dużo drzew to myślę, że można wprowadzić inny gatunek
Tak myślałam, że tam z tyłu masz coś do ukrycia. A myślałaś może nad żywopłotem z cisu? Tylko czy ten bałagan sąsiedzki jest wysoki? W sensie te ich brzydkie iglaki są duże?

A może zamiast żywopłotu cisowego, który zasłoni bałagan tylko do pewnej wysokości pomyśleć o grabach fastigiata, które rosną kolumnowo i posadzone w niedalekiej odległości od siebie dadzą efekt naturalnej zielonej osłony...
Do tego np. miskanty ML dla rozjaśnienia tego miejsca?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
frezja 18:44, 13 mar 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313


a może śliwa wiśniowa Pissardi szczepiona ?
____________________
Ewa - Ogrodowy song
AnnaCh 19:57, 13 mar 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ewa zrobiłam tą sypaną szarlotkę Super, dzięki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
frezja 20:07, 13 mar 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
AnnaCh napisał(a)
Ewa zrobiłam tą sypaną szarlotkę Super, dzięki


To się cieszę Aniu
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Gardener27 21:44, 13 mar 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Śliwę u siebie mam i drugi raz bym jej nie posadził Jak dla mnie za ciemne ma liście Głosuję za klonem
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
frezja 12:05, 14 mar 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Gardener27 napisał(a)
Śliwę u siebie mam i drugi raz bym jej nie posadził Jak dla mnie za ciemne ma liście Głosuję za klonem


O, głosowanie bardzo potrzebne Przemku;teraz bardziej skłaniam się ku klonowi żółty kolor ożywi...co nie? śliwę wiśniową jeszcze sobie zamierzam kupić..miejsce zawsze się znajdzie..
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Marga 14:09, 14 mar 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Ja tez wybrałabym klona
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies