Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Kasi w ogrodzie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

U Kasi w ogrodzie ...

Kasia_ 16:30, 17 kwi 2011


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
isia33 napisał(a)
Bardzo ładnie Kasiu, najbardziej spodobały mi się Twoje kompozycje w doniczkach. Przyznam, że będę naśladować

W tym sezonie bede miec nowe skrzynki , wykonane przez mojego tatę z drzewa sosnowego pomalowane na kolor szary . Co do nich wsadzę ? jeszcze nie wiem ...narazie u nas zimno i niby wiosna kalendarzowa za nami a tu ciągle chłodem powiewa . Ciesze się, że kompozycje się podobają , zamieszcze zdjęcia nowych pomysłów ....pozdrawiam
____________________
Kaś
monteverde 17:19, 17 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
będziemy czekali))
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
mysza 17:42, 17 kwi 2011

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Witaj Kasiu .Przyglądam się Twojemu ogrodowi i nasuwa mi się jedno określenie - swobodny .
Cudna balia i świetny pomysł na ustawienie jej w ogrodzie .Stół i krzesła pod drzewem , miejsce z grillem niczym "nieskrępowane" , takie lekkie .
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
Kasia_ 22:05, 17 kwi 2011


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
mysza napisał(a)
Witaj Kasiu .Przyglądam się Twojemu ogrodowi i nasuwa mi się jedno określenie - swobodny .
Cudna balia i świetny pomysł na ustawienie jej w ogrodzie .Stół i krzesła pod drzewem , miejsce z grillem niczym "nieskrępowane" , takie lekkie .

Pomysły powstawały na przestrzeni kilku lat . Ta przestrzeń pod świerkiem wykorzystana jest tylko dlatego ,że nie mieliśmy i nie mamy do tej pory nawadniania . Nic tam nie chciało rosnąc .Miejsce silnie zacienione , bez przerwy dużo igieł. Teraz można zamieść i spokój , a jest gdzie usiąść.Bania to rzeczywiście strzał w dziesiątkę .Kochaja ją nie tylko dorośli ale rónież dzieci.W tym roku moje bliżniaki będą obchodzić w niej swoje 7 urodziny .Chcą zaprosić calą grupę przedszkolną więc bedzie się dziać .Oczywiście nie może zabrakonąć naszej Szefowej i ukochanego wujka Witka męża Danusi ....spokojnej nocki ...
____________________
Kaś
Kasia_ 22:07, 17 kwi 2011


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
monteverde napisał(a)
będziemy czekali))

Donica na próbę zawieszona ...oglądałyśmy z Danusią przy pełni księżyca jak wygląda . Chyba będzie ok ....teraz jeszcze tylko czekam na troszeczke cieplejsze noce ...niewiem jak u Was ale u nas zimno ....Narazie u mnie stare koszyki z bratkami ...
____________________
Kaś
monteverde 22:13, 17 kwi 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
w dzień bylo 15 st., jak wieczorem wracałam było 6 i straszna mgła, więc mrozu nie będzie)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 22:19, 17 kwi 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kasiu, na pewno trzeba wsadzić na brzegu długie bluszcze, żeby tak spływały z balustrady.
Jutro ściągnę skrzynkę zoomem jak nie będziesz widziała. Mam też dwie propozycje obsadzenia.
Muszą być bujne, żeby zieleń było widać z ulicy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kasia_ 22:23, 17 kwi 2011


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
gardenarium napisał(a)
Kasiu, na pewno trzeba wsadzić na brzegu długie bluszcze, żeby tak spływały z balustrady.
Jutro ściągnę skrzynkę zoomem jak nie będziesz widziała. Mam też dwie propozycje obsadzenia.
Muszą być bujne, żeby zieleń było widać z ulicy

Oczywiście muszą być najpiękniesze w naszej wiosce ! Jedno zdjęcie wgrywam 3 min ....
____________________
Kaś
Kasia_ 22:24, 17 kwi 2011


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
Jak wy wstawiacie te buzki ?
____________________
Kaś
Joanka 22:26, 17 kwi 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Hej dziewczyny, nie ma tam jeszcze jakiej wolnej działki obok?

Z jednej strony firma ogrodnicza, z drugiej ogrodowe spa, a ja pośrodku

Żyć nie umierać w takim towarzystwie
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies