Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogrodzie Lorki za zakrętem

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogrodzie Lorki za zakrętem

Margaret_ka 22:34, 06 maj 2015


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Witaj,
Wiele konkretnych zmian u Ciebie.
Widać jak teren wokół domu robi się coraz ładniejszy.
Magnolia cudna.
____________________
Ogród Margaret-ki
lorka 22:38, 06 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
oliwka napisał(a)
hej Lorka,

ale niespodzianka ja już od jakiegoś czasu zachwycam sie tu ogrodami. Na razie zmieniam cały balkon i szukam inspiracji oraz technicznych porad. Za jakis czas przymierzam się do projektu ogrodu ale to jeszcze trochę potrwa
zapisuje sobie twój ogródek będę zaglądać


Oliwko, czy dobrze przypuszczam,że to ta Oliwka? Jeśli tak, to czesto pinuję twoje inspiracje na Pinterest

No ja niestety zaczełam jak większość.. czyli bez pomysłu, łapiąc w łapki to co mi się akurat w sklepie podobało, lub dostałam...
Ale na szczęście trafiłam tutaj i w końcu czuję,że pójdę w dobrym kierunku( o ile przekonam mojego P, bo mam skrajnie odmienne upodobania niestety)

pozdrawiam serdecznie
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
lorka 22:43, 06 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Magda_ napisał(a)
śliczna magnolia

trafiłaś do nas w dobrym momencie oglądaj, pytaj i ciesz się pracą w ogrodzie

Dziękuję Madziu! Tak myślę,że to dobry moment.. Jeszcze jest szansa pozmieniać, bo wszystko młode..
Choć krzaczki lavend miałam już takie o średnicy 80 cm, ale znalazły szczesliwie nowych właścicieli.
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
lorka 22:45, 06 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Margaret_ka napisał(a)
Witaj,
Wiele konkretnych zmian u Ciebie.
Widać jak teren wokół domu robi się coraz ładniejszy.
Magnolia cudna.


Witaj Gosiu
Dziękuję za odwiedziny. Mam nadzieję,że dzięki temu miejscu mój ogród będzie na prawdę piękny
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
oliwka 17:54, 07 maj 2015


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
tak Kochana, to ja

zamilklam w "tamtym innym światku" i wsiaklam w ogrodowa pasję dzięki czemu więcej czasu mogę spędzić z rodziną
Przepiękny kwiat na tej magnolii. W sobotę chciałam kupić bez w tym kolorze na działkę, ale dopóki nie mam projektu postanowiłam zacisnac zeby i oprzeć się pokusie.
A jak duża jest teraz twoja magnolia ?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
oliwka 18:03, 07 maj 2015


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
dopiero teraz zauważyłam twoja
magnolie. Moja ma podobną wielkość i też 3 lata. w tym roku na wiosnę ją przesadzalam i mimo to zakwitla

każdy kto tu wpada zaczyna sadic bu
kszpany
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
lorka 22:17, 07 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
oliwka napisał(a)
tak Kochana, to ja

zamilklam w "tamtym innym światku" i wsiaklam w ogrodowa pasję dzięki czemu więcej czasu mogę spędzić z rodziną
Przepiękny kwiat na tej magnolii. W sobotę chciałam kupić bez w tym kolorze na działkę, ale dopóki nie mam projektu postanowiłam zacisnac zeby i oprzeć się pokusie.
A jak duża jest teraz twoja magnolia ?


Oliwko to fantastycznie! Super spotkać kogoś znajomego w nowym miejscu Bardzo się cieszę!

Ja niestety nie potrafię sie powstrzymać, właśnie dzisiaj zakupiłam dwa klony jesionolistne 'flamingo' szczepione na pniu. Czytałam , że Danusia ich nie poleca.. ale mi sie bardzo podobają, a liście grabić lubię. No i dwa miskanty 'morning lights'.

Moja magnolia jakby nie rośnie w ogóle. Ma niecały metr pewnie i 4 pąki
A bez do ogrodu to przyniosłam z lasu 3 lata temu. Tak sobie siedział cicho, w tamtym roku nie kwitł, a w tym pełno kwiatów. Muszę zrobić zdjęcie. Oczywiście też go czeka przeprowadzka. Na dzień dzisiejszy mój ogród wygląda jakby bomba w nim wybuchła. Wycinamy drzewa z tyłu działki, więc jest jeden wielki sajgon!
tak tył wyglądał 2 lata temu wiosną. Trawnik a z tyłu warzywnik po bokach 'rabaty rozsadniki' czyli jak nie wiem gdzie wsadzić, to tam,żeby urosło

A tak przód:

a latem już tak:




w zeszlym roku w sumie niewiele się zmieniło. P zbudował tylko domek dla średniej... w tym roku rewolucja
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
waldek727 23:31, 07 maj 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Witaj Agato.
Pewnie wyda Ci się to trochę dziwne, ale ja częściej siedzę w Twoich przepisach kulinarnych, niż w Twoim wątku.
Trafiłem do Ciebie przez żołądek do...
ogrodu.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
lorka 08:12, 08 maj 2015


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
waldek727 napisał(a)
Witaj Agato.
Pewnie wyda Ci się to trochę dziwne, ale ja częściej siedzę w Twoich przepisach kulinarnych, niż w Twoim wątku.
Trafiłem do Ciebie przez żołądek do...
ogrodu.


Ale ,że co??
Waldku teraz to mnie naprawdę zaskoczyłeś
Witaj w takim razie i tutaj. Niestety na gotowanie nie mam ostatnio czasu, tym bardziej na robienie zdjęć i wrzucaniu nowych przepisów. Ogród i 5 miesięczne niemowle skutecznie zapewniają mi rozrywkę na cały dzień Choć nie powiem, w notatniku zapełniają się strony z pomysłami na kolejne posty.. Może się ogarnę i w końcu doprowadzę blog do stanu używalności
pozdrawiam serdecznie i idę zerknąć na Twoje włości!
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Margaret_ka 08:34, 10 maj 2015


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Lorka, jak Ci się sprawdza kamyszek przy skrzynkach.
Bo my musimy teraz czymś to uzupełnić i myśleliśmy dać ziemię
i ewentualnie wysiać trawę. Hmmmm już sama nie wiem.
____________________
Ogród Margaret-ki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies