Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielonym do góry... :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry... :)

renatamama3 17:33, 24 sie 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
No to może czosnki jak pisałam wyżej ,poparcie jest ,może sadziec ,rozchodniki ,jeżówki ,kłosowiec (Agastache ),mikołajki ?
Do głowy mi jeszcze przyszło ,żeby dać przed trawy żurawki ,a między trawy jakieś krwiste jeżówki ?
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
lojalna_ 17:37, 24 sie 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Juz możecie byc z siebie dumni bo my z Was jestesmy )))) tyranie tez fajne bo odpoczynek zawsze krotki )) super sie prace posuwają ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Anda 17:45, 24 sie 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Taras sie super szykuje Nawet na poduszkach Wam będzie wygodnie i przytulnie. W Japonii też nie używają krzesełek

Do kłosownicy to może orliki na wiosnę, zawilce na jesień a jeżówki na lato?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Konieczki 07:20, 25 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
No to pismo obrazkowe dziś
O tą rabatę się rozchodzi (rabata to za duże słowo - kiedyś to będzie rabata) Po pierwsze chcę kłosownicę uporządkować w rzędie (tak ją posadziłam ale później przeniosłam z innego miejsca i się zrobił bałagan. Obwódki chwastowej nie miałam siły przekopać bo tam to kilof musi zostać użyty. Jak będę obrywać kosodrzewinie pędny to jest szansa aby nie była potforem (tak mi kiedyś ktoś powiedział i teraz chciałabym się upewnić) mam jeszcze kilka sztuk kosodrzewiny, ewentualnie trzy Danice (są to zakupy poczynione na poczet juz nieaktualnego projektu )


A tak mi się teraz prezentuje rabata ze zbytków i darów (dzięki Gosia i Renia) poczyniona na wiosnę (niestety mój telefon ma zarysowane juz szkiełko i nie ma szans na lepsze zdjęcie)


A jak miniemy już wirtualną bram to mam tak (liczę na to że polarne miśki w przyszłym roku podrosną trochę więcej (chyba jednak za drastycznie je ciachnęłam na wiosnę, kilka roślin będzie przesadzonych do donic (litry i jałowce).
____________________
Zielonym do góry... :)
renatamama3 11:49, 25 sie 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Ładna ta rabatka zbytków ,taka na bogato już. Ta rabatka z kosodrzewiną jest przed ogrodzeniem ? tak mi się wydaje ,a za ogrodzeniem też będzie rabata?
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Konieczki 13:45, 25 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Tam już mam rabatkę zrobioną ale coś narazie marno wygląda. Za ogrodzeniem już są śnieguliczki (maleństwa, jałowiec, brzozy, stipa i rozchodniki (prawda że nie widzicie ogrodzenia ) Przegorzany przesadzałam z jeżówek - jeden się podniósł a drugiemu coś dolega.

____________________
Zielonym do góry... :)
renatamama3 14:02, 25 sie 2016


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
To ja bym dała żurawki ,tam gdzie darń nie zerwana ,a między trawy rozchodniki ,czosnki ładnie będzie wiosną ,a na tył sadziec.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
kasja83 14:39, 25 sie 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
No rabata ze zbytków robi wrażenie swoją obfitością
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Konieczki 15:08, 25 sie 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
To zasługa szałwi od Gosi-Margaretki dziękuję
taka była jeszcze niedawno
____________________
Zielonym do góry... :)
babka 18:58, 25 sie 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Ale tutaj się dzieje ! Kochana podziwiam szczerze. Taras będzie jak talala
Pracy nikt prócz nas nie doceni ale nie o to tu chodzi prawda ?
Ładnie będziesz miała
Z rabatkami też widzę szalejesz ale doradców masz tylu, że pewnie ładne cudeńko stworzysz
Wieczorkiem zajdę tu na dłużej Buziak
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies