Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pogubiłam się po drodze...

Pokaż wątki Pokaż posty

Pogubiłam się po drodze...

amelia_b 07:28, 02 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Warmia napisał(a)


Ale jemu nie podoba się to co wymyśliłaś czy nie chce mu się robić?
myślę że tu jednak chodzi o względy finansowe, bo wczoraj coś burkną że może za 10 lat mam super projekt dzięki Magnolii i będę się go trzymać, i cierpliwie czekać na przychylne wiatry
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 07:29, 02 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
polinka napisał(a)
U mnie znów w drugą stronę...eM dzisiaj rano dzwoni i mówi, że pora wstawać i ruszać do ogrodu bo do soboty nie zdążę z robotą
może i ja kiedyś doczekam takich czasów
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 07:30, 02 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
MirellaB napisał(a)
Amelia przeczekaj, bądź cierpliwa.

U mnie wszystko szybciej by się działo, ale na to trzeba kasy, dlatego mój eM czasem nie podejmuje tematu ogrodu.

Zbyszek na moim wątku podsumował temat naszych eMów w ten sposób, że rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki - upojna noc załatwi każdą sprawę
będę będę he he no ja spraw w ten sposób nie załatwiam
____________________
Pogubiłam się po drodze
Dominika11 07:32, 02 lut 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
amelia_b napisał(a)
myślę że tu jednak chodzi o względy finansowe, bo wczoraj coś burkną że może za 10 lat mam super projekt dzięki Magnolii i będę się go trzymać, i cierpliwie czekać na przychylne wiatry
to u ciebie chociaż 10 lat - bo mój eM mówi, ze to lata świetlne
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
amelia_b 07:35, 02 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Iwk4 napisał(a)

Może zmęczony jest budową, skoro tyle zrobił. Boi się, że jak da palec, to będziesz chciała całą rękę
Mój przez 3 lata po wprowadzeniu nie ruszył ręką, dopiero, jak już sobie odpoczął dobrze.
A teraz sam jakby czytał w mojej głowie, tylko trochę na opak. Więc trzeba mu pomóc.
W piątek chodził mi po głowie projekt mojego kącika wypoczynkowego przy garażu (w tym roku kładziemy tam dopiero blachę, potem tynkowanie, potem podjazd z kostki ... ), więc żeby nie zapomnieć, wzięłam kartkę i zaczęłam szkicować. Wkomponowałam tam dwie świdośliwy, które u Nawigatorki widziałam Nic e-Mowi nie mówiłam, chciałam poczekać na dobry moment.
W sobotę przyjechał do domu M. Chodzi od okna do okna i w niedzielę mówi:
Wiesz, tak sobie myślę ... nie wiem co ty na to .. ale ja bym oddzielił kącik wypoczynkowy od garażu tujami ( forum nie czyta, więc to byłą jedyna myśl, co mu do głowy przyszła )
Ja na to wyjęłam kartkę i mówię: Tuje nie, ale będą tam Gracilimusy, dwie świdośliwy (a co to - było pytanie e-Ma, więc w necie pokazałam) i molinia. I pokazałam projekt z resztą nasadzeń
I dodałam: A jak będziesz miał czas, to chciałabym taką pergolę:
https://pl.pinterest.com/pin/529876712388385871/
I jeszcze dodałam: I jeszcze mam takie róże w koszyku. Czekają na sponsora
M popatrzył, podumał i powiedział:
Na wszystko się zgadzam, ale najpierw blacha na dachu.

Ja wiem, ze może to być nawet za rok, ale mam zaklepane
O różach natomiast - zawołał dzieci i ogłosił zrzutę na róże na moje urodziny.
Sam się natomiast zabrał za wymiarowanie stoliczków nocnych do sypialni, które zrobi mi w prezencie (stare mają już 18 lat )

Tak więc Amelio, nie martw się, trafiłaś na zły moment. Trzymam kciuki
Iwonka to piękne jest co piszesz a i inspiracja pergoli fajna ja się może tez na swoją kiedyś doczekammyślę że może za dużo na raz chciałam i mi się chłop wystraszył
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 07:40, 02 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Makao_J napisał(a)

Nie, nie kombinuj. Poczekaj. Skoro lubi takie robótki to po prostu miał jakiś gorszy dzień. Wznów temat w jakimś innym terminie jak będziesz widziała że ma dobry humor i jest skory do różnych wyzwań. Myślę że to chwilowe. Nic na siłę bo pójdzie w zaparte. Z facetami trzeba delikatnie, bo to duże dzieci przecież. Pochwal, pogłaskaj...
będzie dobrze, mam nadzieje że z czasem mu przejdzie czekać będę tak jak mówicie dziewczyny może zacznę od czegoś prostego o czym mówiłam w tamtym roku, od panelu dla bluszcz pospolitego w tym moim wąskim pasku przy drodze i tak małymi kroczkami oby do przoduno to miał mi robić przez zimę
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 07:40, 02 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Iwcia napisał(a)
O widzisz Iwonko jak miło. Mnie też dziś spotkała niespodzianka - mój mąż przyniósł próbkę kątownika z pytaniem czy taki będzie dobry na obeliski
no pozazdrościć tylko
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 07:46, 02 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Agatek napisał(a)

no tak mój za to tuje chce i już
a trawnik czy tuje to nie ogród jak mi napisała Szefowa
mój tez chciał ale wynegocjowałam kilka serbów z jednej stronyzawsze to jakaś odmianatrochę mi to zajęło bo gdzie bym nie jechała to wpadałam w zachwyt nad choinkami pod śniegiem i gadałam sama do siebie że cudnie te choinki pod śniegiem wyglądają i że u nas by się kilka przydało no i się zgodził ba nawet stwierdził że sobie plantacje posadzi na wiosnę i z tego co wiem to już się za małymi roślinami rozgląda
____________________
Pogubiłam się po drodze
amelia_b 07:48, 02 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)

Ani ma chwile.obsolitnie
Wiesz ile ja mam jeszcze z grubsza do zrobienia?
he he wiem wiem, ale może na weekend jakiś?
____________________
Pogubiłam się po drodze
Warmia 08:27, 02 lut 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
amelia_b napisał(a)
myślę że tu jednak chodzi o względy finansowe, bo wczoraj coś burkną że może za 10 lat mam super projekt dzięki Magnolii i będę się go trzymać, i cierpliwie czekać na przychylne wiatry


Czyli szansa jest tylko musi troszkę odczekać. Amelko ja też bym wiele chciała zmienić u siebie, ale niestety kasa rządzi. I mimo, że mój M lubi i chętnie robi różne rzeczy w ogrodzi i domu, to niestety pewnych spraw się nie przeskoczy.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies